Apartamenty i kwatery prywatne Kvarner region

Kvarner i Gorski kotar - niebieskie i zielone serce Chorwacji! Kvarner jest częścią Chorwacji pomiędzy wybrzeżem Istrii i Velebitu. Składa się z wysp Cres, Lošinj, Krk, Rab, Pag i większych miast Rijeka, Senj, Opatija, Lovran i Crikvenica. Dla miasta Rijeka, jako największego chorwackiego portu, szczególnie ważne jest, aby zatoka Kvarner była głębsza niż reszta górnego Adriatyku (30-60 m), co czyni go idealnym miejscem na por...

Wybrane apartamenty i kwatery prywatne w - Kvarner region

Apartamenty Rudy

Jadranovo

na żądanie

Apartamenty Villa Babalonija

Rab - Rab

od 80 €

Domek letniskowy Villa Ella

Opatija

od 220 €

Apartamenty Dino

Krk - Baška

od 79 €

Apartamenty Jana i Vita

Lošinj - Mali Lošinj

od 50 €

Domek letniskowy Villa Theresa

Novi Vinodolski

od 300 €

Domek letniskowy Viktorija

Dramalj

od 220 €

Apartament Paula

Krk - Baška

od 60 €

Apartamenty Vidas Barbat

Rab - Barbat i Banjol

od 40 €

Domek letniskowy Villa Zgodić

Lovran

od 250 €

Apartament Martina

Krk - Soline

od 210 €

Apartamenty Opa Gold

Rijeka

od 50 €

Apartament Radetić

Novi Vinodolski

od 35 €

Apartamenty Milan

Rab - Lopar

na żądanie

Apartamenty Ivan

Krk - Čižići

od 57 €

Apartamenty Prpić

Crikvenica

od 60 €

Kvarner region (758) - szukaj kwater prywatnych według miejsc

Przewodnik turystyczny Kvarner region

Kvarner region - Herb

Kvarner i Gorski kotar - niebieskie i zielone serce Chorwacji! Kvarner jest częścią Chorwacji pomiędzy wybrzeżem Istrii i Velebitu. Składa się z wysp Cres, Lošinj, Krk, Rab, Pag i większych miast Rijeka, Senj, Opatija, Lovran i Crikvenica. Dla miasta Rijeka, jako największego chorwackiego portu, szczególnie ważne jest, aby zatoka Kvarner była głębsza niż reszta górnego Adriatyku (30-60 m), co czyni go idealnym miejscem na port morski.

W całej historii obszar ten był zamieszkiwany przez Liburnian i Histryjczyków, którzy zostali później podbici przez Rzymian. Rzymskie wpływy językowe i kulturowe utrzymywały się i pozostały długo po przesiedleniu ludności słowiańskiej. Wiernie o tym świadczy fakt, że ostatni mówca języka rzymsko-słowiańskiego zmarł na wyspie Krk w 1898 roku. Na przestrzeni dziejów obszar ten był zdominowany przez Wenecję, Austrię, a jej specyfiką jest to, że głosi się tutaj glagolityczny kościelny. Od XI wieku do II Soboru Watykańskiego w XX wieku było to jedyne miejsce w katolicyzmie, w którym Msza mogła służyć w języku narodowym.

Rijeka to miasto portowe w Chorwacji o otwartości, wielokulturowości, a zwłaszcza kulturze miejskiej, które odzwierciedla słynna scena rockowo-punkowa. Liczne kluby i nocne bary w Rijece można łatwo zwiedzić ze względu na obfitość taniego zakwaterowania, które oferuje Rijeka, z pokoi, niedrogich apartamentów na wybrzeżu i domków letniskowych, które można wynająć poprzez bezpośredni kontakt z właścicielami i bez opłaty agencyjnej.

Wyspa Krk jest specjalną historią Kvarner, ponieważ jest największą chorwacką wyspą. Stare miasto Krk w przeszłości należące do książąt Frankopana działa jak mały Dubrownik, gdzie można znaleźć wiele tawern i restauracji w brukowanych uliczkach, a z kamiennych murów podziwiać widok na morze. Oto prywatne zakwaterowanie w domach wakacyjnych i tanich apartamentach dostępnych poprzez bezpośredni kontakt z właścicielami, a apartamenty na wybrzeżu są liczne i zróżnicowane, aby zaspokoić wszystkie potrzeby. Dwa popularne miejsca wciąż wymagają podkreślenia. Jednym z nich jest Opatija, miejsce narodzin chorwackiej turystyki, która dzięki eleganckim hotelom i domom wakacyjnym jest odpowiednia dla tych, którzy chcą odpocząć od cienia współczesnego życia. Drugi to wyspa Rab i Lopar ze słynną plażą Rajska i obfitość tanich noclegów, pokoi i apartamentów do wynajęcia dla tych, którzy szukają relaksującego wypoczynku i zabawy na plaży.

Gorski kotar jest najbardziej zalesioną częścią Chorwacji i często jest określany jako zielone płuca Chorwacji i znajduje się pomiędzy miastami Karlovac i Rijeka. Największymi miastami regionu Gorski Kotar są Delnice, Čabar i Vrbovsko, a najwyższymi szczytami są Bjelolasica z 1534 metrami i Risnjak z 1528 metrów nad poziomem morza. Ciekawą rzeczą w tej części Chorwacji jest to, że słychać w niej wszystkie trzy dialekty chorwackie, mówi się tutaj w dialekcie stokaińskim, kajkavianskim i chakawskim. W całej historii ta część Chorwacji była zamieszkiwana przez plemiona Japod, potem przez Rzymian, a wreszcie Chorwatów, a następnie przez podbój Turków i Austrii. Ta część Chorwacji, oprócz kulinarnych przysmaków, oferuje przede wszystkim piękną i nieskażoną przyrodę, zachowane góry i zielone lasy szczytowe. Ze względu na swoje szczególne położenie jest blisko zarówno metropolii Zagrzebia, jak i wybrzeża Kvarneru, dzięki czemu jest łatwo dostępny. Z dużą ilością taniego zakwaterowania w domach wakacyjnych i apartamentach nie ma powodu, aby go nie odwiedzać.

Pomożemy Ci nawiązać bezpośredni kontakt z prywatnymi właścicielami zakwaterowania, niezależnie od tego, czy szukasz tanich pokoi, niedrogich apartamentów czy luksusowych domów wakacyjnych. Wystarczy wybrać następny cel podróży nad Adriatykiem w Kvarnerze lub w górach Gorskiego Kotaru. Witamy w niebieskim i zielonym sercu Chorwacji!

Kvarner region - Atrakcje przyrodnicze, kulturalne i turystyczne

Lungomare - Opatija

Lungomare to nadmorska, 12-kilometrowa promenada biegnąca wzdłuż całej Riwiery Opatijskiej od Volosko, Opatija, Ika, Ičići do Lovran. Budowa promenady rozpoczęła się w 1885 roku w momencie otwarcia pierwszych hoteli w Opatiji - Grand Hotel Kvarner i Hotel Imperial. W 1889 roku, kiedy Opatija została oficjalnie uznana za uzdrowisko klimatyczne, ukończono budowę promenady. Następnie, w związku ze wzrostem turystyki na Riwierze Opatijskiej (1911), Lungomare dodatkowo rozszerzono na Lovran.

Promenada ma ponad sto lat i jest bardzo popularna wśród mieszkańców Opatii i ich gości, ponieważ oprócz pięknych widoków na Adriatyk i wybrzeże Kvarner, promenada zapewnia relaks dla ciała i duszy, a także uciec od stresujące codzienne życie.

Oprócz rekreacyjnego charakteru spacerowanie wzdłuż Lungomare ma również charakter kulturalny i historyczny. Spacerując po licznych domach i wspaniałych willach, można zobaczyć piękne przykłady secesjonistycznej architektury, które opowiadają o bogatej historii Opatii i jej mieszkańców. Na przykład w Volosko mijamy dom chorwackiego naukowca Andrija Mohorovčića, znanego z odkrywania nieciągłości Mohorovčicia, a także pomnik wielu osobistości, które odwiedzały Opatiję, takich jak polski pisarz Henryk Sienkiewicz, Theodor Billroth i inni. Na promenadzie znajduje się także rzeźba rzeźbiarza Zvonko Cara przedstawiająca Dziewczynę z mewą, która została zbudowana w 1956 r. Pomnik ten został zbudowany jako zamiennik rzeźby Madonna del Mare i od razu stał się jednym z symboli miasto i cały region Kvarner.

Oprócz bogatej historii, goście mogą dowiedzieć się więcej o roślinności przybrzeżnej, ponieważ typowe rośliny tego obszaru rosną wzdłuż promenady. Miłośnicy roślin mogą odwiedzić Park Angiolina, który został zbudowany w latach 1845-1860. W parku znajduje się ponad 150 gatunków roślin z całego świata, od sekwoi, czarnego bambusa, cyprysu himalajskiego i jodły, jednak najbardziej wartościową jest japońska kamelia, ponieważ stała się jednym z symboli Opatiji.

Tanie noclegi w mieszkaniu lub domku letniskowym można znaleźć w Opatija, perle chorwackiej turystyki.

Lungomare - Opatija, Chorwacja
Lungomare - Opatija, Chorwacja
Lungomare - Opatija, Chorwacja
Muzeum Apoxyomenos

Muzeum Apoxyomenos jest wyjątkowym muzeum, które można zobaczyć tylko w Chorwacji, ponieważ muzeum opowiada całą historię tylko jednej ekspozycji Apoomenomenos. Lošinj Apoxyomenos to brązowy posąg grecki o wysokości 192 cm, umieszczony na oryginalnym cokole z brązu. Statua pokazuje sportowca o doskonałych proporcjach, oczyszczającego strigila. Obecnie na świecie jest tylko osiem podobnych posągów, a Apoxyomenos Lošinja jest najlepiej zachowanym. Według szacunków historyków Apoxyomenos sięga drugiego lub pierwszego stulecia przed nową erą, a poza częściami, których brakuje, statua jest w pełni zachowana. Chociaż nie wiadomo, kto stworzył figurę, piękno i jakość samej rzeźby wskazuje, że autor był wysoce wykwalifikowany pod względem technicznym.

W 1996 r. Pomnik został znaleziony przez turystę z Belgii, w pobliżu Vele Orjule. Rzeźba została znaleziona 27 kwietnia 1999 roku, pod wodą, na głębokości czterdziestu metrów. Ponieważ podczas rozległych poszukiwań podwodnego otoczenia, poszukiwacze nie znaleźli śladów wraku statku, przyjmuje się, że posąg został wyrzucony ze statku podczas burzy. Po sześcioletniej renowacji posąg został pierwotnie wystawiony w Muzeum Archeologicznym w Zagrzebiu z okazjonalnymi wizytami w Luwrze w Paryżu i we Florencji we Włoszech, gdzie obejrzało go ponad 80 000 gości. W kwietniu 2016 roku, po zakończeniu odbudowy pałacu Kvarner z XIX wieku, otwarto Muzeum Apoxyomenos w Mali Lošinj. Zaraz po otwarciu nowego muzeum statuę przeniesiono na stałe. Poprzez serię pokoi zwiedzający muzeum poznają historię rzeźby, od jej znalezienia pod powierzchnią morza po umieszczenie w muzeum. Oryginalna rzeźba Apoxyomenosa jest odsłonięta w białym pokoju.

Muzeum jest otwarte od wtorku do niedzieli od 9 do 17 (ostatnie wejście dostępne jest o 16). Opłata za wstęp dla dorosłych wynosi od 50 HRK do 75 HRK (od 7 EUR do 10 EUR) w zależności od czasu wizyty (w sezonie lub poza sezonem). Więcej informacji i informacji na temat cen biletów można znaleźć na oficjalnej stronie internetowej muzeum. Jeśli planujesz odwiedzić ten niezwykły pomnik, możesz znaleźć zakwaterowanie w tanich pokojach i apartamentach w Mali Lošinj.

Muzeum Apoxyomenos, Chorwacja
Muzeum Apoxyomenos, Chorwacja
Muzeum Apoxyomenos, Chorwacja
Park Narodowy Risnjak

Risnjak to góra położona w Gorskim Kotarze i dla wielu jest uważana za jedną z najpiękniejszych gór w Chorwacji. Imię Risnjak pochodzi od Bobków, które zamieszkują lasy Risnjaku. Risnjak stał się parkiem narodowym w 1953 roku, a obszar parku narodowego obejmuje ponad 6350 ha, w tym źródło rzeki Kupa.

Najwyższe szczyty to Risnjak (1528 m) i Snježnik (1506 m), gdzie można podziwiać piękne widoki na Gorski Kotar, Kvarner i Alpy Słoweńskie. Risnjak stał się parkiem narodowym dzięki gęstym i nieskażonym lasom zielonym. W parku narodowym znajduje się 14 różnych typów lasów (większość parku pokrywają lasy bukowe i jodłowe, które mogą wyrosnąć ponad 40 metrów wysokości) i 30 różnych zbiorowisk roślinnych, zatem około 70% parku narodowego obszar jest pod ochroną. Teren parku obok bobków zamieszkuje niedźwiedź brunatny, wilk, dziki kot, kozica i ponad 100 gatunków ptaków.

Chociaż Risnjak ma wiele dostępnych miejsc dla swoich gości, jest to jeden z mniej odwiedzanych chorwackich parków narodowych. Do najsłynniejszych atrakcji można łatwo dotrzeć bez potrzeby dodatkowego lub konkretnego wyposażenia. Jedyne, co musisz przynieść ze sobą to chęć rozkoszowania się piękną przyrodą. Polecamy odwiedzenie imponującego źródła rzeki Kupa, do której prowadzi ścieżka spacerowa z Kuparu. Źródło ma status obszaru chronionego od 1963 roku. Kilka szlaków górskich biegnie do schroniska Shlosserov dom. Oprócz wędrówek i wędrówek po Risnjak można uprawiać wędkarstwo sportowe, jednak wymagana jest licencja połowowa.

Risnjak National Park oferuje wiele możliwości dla odwiedzających. Bilet wstępu do parku kosztuje 45 HRK (6 EUR) za osobę dorosłą i jest ważny przez dwa dni. Dla większych grup wizyta może zostać zorganizowana z profesjonalnym przewodnikiem. Jeśli zdecydujesz się odwiedzić tę naturalną perłę, możesz znaleźć tanie zakwaterowanie w apartamentach lub pokojach w pobliżu Fužine, Rijeka i okolic.

Park Narodowy Risnjak, Chorwacja
Park Narodowy Risnjak, Chorwacja
Park Narodowy Risnjak, Chorwacja
Rajska Plaża- Rab

Wyspa Rab różni się od innych chorwackich wysp. Rab jest najbardziej wysuniętą na południe wyspą wyspy Kvarner, z przeważającą śródziemnomorską roślinnością i mnóstwem słonecznych dni. Jednak powodem, dla którego wyspa Rab różni się od innych chorwackich wysp, jest liczba piaszczystych plaż. W sumie Rab ma trzydzieści piaszczystych plaż, więc nie jest zaskoczeniem, że starożytni Rzymianie podarowali Rabowi epitet Felix Arba (szczęśliwy Rab).

Rozwój turystyki na wyspie rozpoczął się w 1889 roku i jest uważany za jednego z pierwszych użytkowników turystyki w Chorwacji. Burmistrz gminy Rab opracował plan rozwoju turystyki na Rabie, wkrótce potem wyspa Rab została uznana za uzdrowisko (ze względu na pozytywny wpływ na choroby układu krążenia).

Chociaż Rab słynie z wielu zapierających dech w piersiach plaż, najpopularniejszą z nich jest Rajska plaża ("Rajska plaža"), która znajduje się w Loparze, co sprawia, że Paradise Beach jest idealnym miejscem dla wielu turystów, szczególnie rodzin z małymi dziećmi. idealna kombinacja pustynnego białego piasku, płytkiego i ciepłego morza, krystalicznie czystego morza i otaczających go lasów sosnowych, Paradise Beach ma ponad dwa kilometry długości i jest centrum licznych zajęć sportowych i rekreacyjnych, poza wyjątkowo popularnymi boiskami do siatkówki plażowej Można tu korzystać z licznych restauracji i placów zabaw, w tym placów zabaw dla dzieci, a oprócz opalania się i pływania można jeździć na skuterach wodnych lub parasailingach, grać w tenisa, koszykówkę lub piłkę nożną, zjeżdżać na zjeżdżalniach lub korzystać z wellness, fitnessu i innych aktywności sportowych. Ze względu na jakość morza, zachowane środowisko i bezpieczeństwo, plaża została nagrodzona "Błękitną Flagą", a amerykańska telewizja CNN włączyła ong 100 najlepszych plaż na świecie.

Jednak Rab może zaoferować więcej niż tylko plaże. Możesz cieszyć się wycieczkami na pobliskie wyspy i wysepki, z których najciekawszym jest Goli otok (było tam więzienie). Ponadto istnieje wiele przejawów, takich jak Rab fjera (Rabska fjera) i Rab Knight Games (Rapske viteške igre), a także życie nocne w licznych barach i klubach nocnych.

Zapraszamy do odwiedzenia tego kawałka raju, w którym znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz na idealne wakacje i uciec od stresującego codziennego życia. Zakwaterowanie w prywatnych apartamentach można znaleźć w Loparze lub w mieście Rab.

Rajska Plaża- Rab, Chorwacja
Rajska Plaża- Rab, Chorwacja
Rajska Plaża- Rab, Chorwacja
Zamek Trsat - Rijeka

Twierdza Trsat (Trsacka gradina) jest fortecą usytuowaną w historycznym strategicznym miejscu, która wznosi się na 138-metrowym wzgórzu nad miastem Rijeka, z pięknym widokiem na Rijekę i Kvarner. Chociaż dziś twierdza przyciąga turystów swoją historią i pięknymi widokami na miasto, nie zawsze tak było. Uważa się, że twierdza znajduje się w miejscu starożytnego fortu iliryjskiego i rzymskiego. Od czasów starożytnych w tym samym miejscu Liburni miał strażnicę, która kontrolowała drogę do morza. Później, w czasach panowania rzymskiego, fort służył jako forteca do wzmocnienia systemu obronnego, który rozpoczął się w Tarsatika (dzisiejsze Stare Miasto w Rijece).

W XIII wieku chorwacko-węgierski król Andrija II przekazał Trsatowi część hrabstwa Vinodol do książąt krk (rodzina Frankopan). Po zawarciu małżeństwa z Katariną Frankopan dla Nikoli Zrinskiego, forteca weszła w posiadanie rodziny Zrinskich. W ciągu następnych dziesięcioleci twierdza zmieniła kilku właścicieli, a po wyeliminowaniu niebezpieczeństwa ze strony Turków, Trsat stał się własnością kapitanów z miasta Rijeka. Kapitanowie nie dbali o fortecę, a na początku XIX wieku twierdza stała się zardzewiała.

Na początku XIX wieku gmina Bakar kupiła fortecę w nieatrakcyjnym stanie i wkrótce została sprzedana austriackiemu dowódcy Lavalowi Nugentowi. Dowódca rozpoczął od gruntownej renowacji fortu, przekształcił go w luksusową rezydencję ze stylowymi meblami, galerię obrazów i cennych dzieł wybitnych artystów, w tym kilka artystycznych części słynnego artysty Andrija Medulića. Po śmierci hrabiego Nugenta w 1862 roku jego śmiertelne szczątki umieszczono w grobowcu (mauzoleum) na Trsacie - "Peace of the Hero" (Mir junaka).

W lipcu i sierpniu na Trsat organizowane jest wydarzenie kulturalne pod nazwą "Lato w Gradinie" ("Ljeto na gradini"). Podczas festiwalu występuje wielu artystów scenicznych, aktorów, śpiewaków i różnych artystów konceptualnych. Ta piękna twierdza jest zdecydowanie warta odwiedzenia, a po przejściu przez stare mury można zjeść kolację w restauracji znajdującej się wewnątrz twierdzy.

Twierdza Trsat jest idealnym miejscem dla miłośników kultury z pięknym widokiem na Rijekę i Kvarner. Jeśli chcesz się zrelaksować w północnej części Morza Adriatyckiego, możesz znaleźć w prywatnych apartamentach i pokojach w Rijece i pobliskiej Opatiji.

Zamek Trsat - Rijeka, Chorwacja
Zamek Trsat - Rijeka, Chorwacja
Zamek Trsat - Rijeka, Chorwacja
Lubenice - wyspa Cres

Lubenice to mała wioska po zachodniej stronie wyspy Cres. W okresie historii Lubenice miały znaczącą pozycję geostrategiczną, ponieważ znajdują się w centrum zatoki Kvarner. Wieś wznosi się na wysokość 378 metrów. Według spisu z 2001 r. Tylko 24 mieszkańców mieszkało na stałe w Lubenicach, jednak ze względu na korzystne położenie wieś była zamieszkana przez ponad 4000 lat. Świadczą o tym grobowce z epoki żelaza i brązu, a także liczne zabytkowe materiały, takie jak amfora, pieniądze, biżuteria i podobne kosztowności.

We wsi znajduje się średniowieczna twierdza, fragmenty średniowiecznego muru i średniowieczna brama miasta. Chociaż Lubenice to bardzo mała wioska, ma kilka kościołów, z których największy kościół parafialny pw. Najświętszej Maryi Panny z rozpoznawalną dzwonnicą z XVIII wieku. Ponadto znajduje się tu kościół św. Domenicy, gotycki kościół św. Antoniego Pustenjaka i kaplica św. Jakuba. W Lubenicach istnieje tylko czterdzieści domów, które zostały urządzone w stylu barokowym.

Latem wioska staje się centralnym punktem na wyspie Cres, gdy na placu przed kościołem Najświętszej Maryi Panny tradycyjnie organizowany jest tradycyjny festiwal muzyczny "Lubeničke večeri" (noce Lubenica), na którym Wykonawcy krajowi i zagraniczni wykonują.

Dla tych, którzy chcą cieszyć się morzem, czterdzieści minut (w odległości krótkiego spaceru) pod Lubenicami leży plaża Sv. Ivan, która została uznana przez wiele magazynów podróżniczych za jedną z najpiękniejszych plaż na świecie.

Legenda o nazwie wsi mówi, że kiedyś żył król, który miał córkę Ljubicę. Biedny młody człowiek, który mieszkał na wzgórzu (w tym samym miejscu, w którym dziś znajduje się wioska) zakochał się w Ljubicy. Ponieważ król był głęboko niezadowolony z wyboru córki, wyrzucił swoją córkę i jego z Osoru. Osiedlili się na wzgórzu nazwanym jej imieniem Ljubenica. Później, podczas rządów włoskich, nazwa została zmieniona na Lubenice.

Lubenice na wyspie Cres to idealne miejsce dla wszystkich odwiedzających bez względu na wiek. Jeśli zdecydujesz się odwiedzić piękną wyspę Cres i magiczne Lubenice, możesz znaleźć zakwaterowanie w apartamentach, pokojach lub domkach wakacyjnych w mieście Cres.

Lubenice - wyspa Cres, Chorwacja
Lubenice - wyspa Cres, Chorwacja
Lubenice - wyspa Cres, Chorwacja

Kvarner region - Klimat i prognoza pogody

Kvarner region Prognoza pogody

Kvarner i Gorski Kotar to wyjątkowy obszar w Chorwacji, gdzie na niewielkim obszarze geograficznym miesza się kilka różnych klimatów. Kvarner, czyli wybrzeże i Kvarner mają typowy śródziemnomorski klimat z suchym, słonecznym i gorącym latem, łagodnymi i deszczowymi zimami. Szczególnie łagodny klimat występuje na wyspach Kvarner, takich jak Lošinj, który ze względu na sprzyjający klimat i obfitość pachnących roślin śródziemnomorskich rozwinął turystykę zdrowotną.

W Gorskim Kotarze panuje umiarkowany klimat kontynentalny na niższych obszarach, a ponad 1200 metrów nad poziomem morza dominuje śnieżny las i klimat górski. Klimat ten charakteryzuje się krótkim i świeżym latem oraz długimi i surowymi zimami z dużą ilością śniegu. Ze względu na bliskość Morza Adriatyckiego i wysokich gór, ta część Chorwacji charakteryzuje się również dużą ilością opadów, zwłaszcza śniegu. Latem jest to bardzo popularne miejsce dla licznych turystów szukających przekąsek, dostarczanych przez wysokie góry i gęste lasy iglaste. Często jest tak, że goście spędzają wakacje w Fužine, Delnice lub Lokve, aw ciągu dnia schodzą na plaże Crikvenicy lub Novi Vinodolski, co jest wyjątkowym przypadkiem na Adriatyku. Istnieje znaczny wpływ wiatrów, zwłaszcza jugo, bura i maestral, które są najbardziej znaczące nie tylko w tym regionie, ale także w całym Adriatyku.

Poniżej znajduje się średnia maksymalna i minimalna dzienna temperatura powietrza i temperatura wody w Rijece, która najlepiej odzwierciedla przyjemny śródziemnomorski klimat.

Średnia temperatura powietrza - Kvarner region
Średnia temperatura morza - Kvarner region
Ostatnio dodane zakwaterowanie w regionie Kvarner region
Apartament Mirjana
Apartament Zana

od 150 €

Apartamenty House Ribaric

od 43 €

Apartamenty Olive house