Apartamenty i kwatery prywatne Sveti Juraj

Sveti Juraj to mała nadmorska miejscowość położona u podnóża Velebitu, 10 km na południe od miasta Senj. W czasach prehistorycznych znajdowała się tu mała wioska Lopsica, a na starym cmentarzu nadal można zobaczyć pozostałości średniowiecznego kościoła św. Filipa i Jakuba. Dziś mieszka tu około 700 mieszkańców zajmujących się głównie rybołówstwem i turystyką. Należy administracyjnie do miasta Senj. W centrum znajduje...

Sortuj według:

1 recenzje - 5/5

Apartamenty Borić

Sveti Juraj

Od morza 150 m
Pojemność 6 osób

od 25 €

1 recenzje - 5/5
Apartamenty Borić ( Sveti Juraj)

Apartamenty Borić znajdują się zaledwie dwieście metrów od centrum Sveti Juraj z pięknym widokiem na morze, plażę i wyspy. Oferujemy dwie dobrze wyposażone jednostki zakwaterowania: apartament dla dwóch osób - 48 m2 i apartament dla czterech osób - 56 m2. Oba apartamenty mają zadaszone balkony, taras i strzeżone miejsce parkingowe.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Borić

Od morza 150 m
Pojemność 6 osób

Cena od 25 €

Przewodnik turystyczny - Sveti Juraj

Sveti Juraj  - Herb Sveti Juraj to mała nadmorska miejscowość położona u podnóża Velebitu, 10 km na południe od miasta Senj. W czasach prehistorycznych znajdowała się tu mała wioska Lopsica, a na starym cmentarzu nadal można zobaczyć pozostałości średniowiecznego kościoła św. Filipa i Jakuba. Dziś mieszka tu około 700 mieszkańców zajmujących się głównie rybołówstwem i turystyką. Należy administracyjnie do miasta Senj. W centrum znajduje się piękna plaża, a ci, którzy chcą trochę więcej intymności i prywatności, mogą znaleźć spokój w licznych ukrytych zatokach. Miejsce jest bardzo ciche i ciche, bez dużych letnich tłumów, dlatego jest idealnym miejscem dla wszystkich, którzy chcą uciec od miejskiego zgiełku i zanieczyszczeń. Oprócz tego, że jest ośrodkiem turystycznym, Sveti Juraj jest również znany z produkcji miodu kwiatowego. W pobliżu znajduje się Park Narodowy Północny Velebit, który zachwyci wszystkich miłośników przyrody i pieszych wędrówek. Zakwaterowanie oferowane jest wyłącznie w prywatnych apartamentach, pokojach i domach wakacyjnych w prywatnych kwaterach rodzinnych. Skontaktuj się bezpośrednio z właścicielami kwater prywatnych i spędź spokojne rodzinne wakacje w tym małym, idyllicznym miejscu u podnóża góry Velebit. Witamy w Sveti Juraj!

Sveti Juraj Prognoza pogody