Apartamenty i kwatery prywatne Krk - Vrbnik

Vrbnik to niewielka miejscowość na wyspie i gmina w powiecie Primorsko-w Chorwacji. Jest on położony na klifie, która wznosi się stromo pięćdziesiąt metrów nad poziomem morza, na wschodniej stronie wyspy Krk przeciwnie do Nowego Vinodolski. Po raz pierwszy została wymieniona w 12 wieku w głagolicy dokumentu, jednak odkryto ślady archeologiczne mówią nam, że miejsce to było zamieszkane już w neolicie. To była zamieszkana przez starożytnych...

Sortuj według:

Apartament Milena

Krk - Vrbnik

Od morza 100 m
Pojemność 9 osób

od 45 €

Apartament Andrija

Krk - Vrbnik

Od morza 250 m
Pojemność 5 osób

od 35 €

Apartament Vrbnik

Krk - Vrbnik

Od morza 70 m
Pojemność 6 osób

od 45 €

Apartament Milena ( Krk - Vrbnik)

W apartamentach, które znajdują się 150 m od centrum miasta i 100 m od plaży, znajduje się w spokojnej okolicy Vrbnika ślepej uliczce, w pobliżu lasu sosnowego. Poza dużym tarasem, który ma wspaniały widok na stare miasto, morze i nadmorskiej miejscowości Crikvenica, Selce i Novi Vinodolski Każdy apartament posiada jeden dodatkowy taras z widokiem na morze i drzew oliwnych znajduje się z tyłu domu. Ponadto, oprócz nowych i lokalizację w spokojnej okolicy, a my jesteśmy dumni z obsługi klienta, która jest zawsze dostępna. Family House, w którym istnieją tylko dwa apartamenty oferują gościom spokojną i kameralną atmosferę, idealnym miejscem na wakacje marzeń.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Milena

Od morza 100 m
Pojemność 9 osób

Cena od 45 €

Apartament Andrija ( Krk - Vrbnik)

Nowiutki apartament znajduje się w spokojnej okolicy, zaledwie kilkaset metrów od centrum miasta, sklepów i restauracji. Odległość od portu wynosi 250 m, a do plaży miejskiej 400 m. W promieniu kilku kilometrów (2-6 km) znajduje się kilka piaszczystych plaż i piaszczysta plaża. Mieszkanie ma podwórku z osobnym wejściem, a po drugiej stronie znajduje się taras z widokiem na morze. Jest jeszcze jedna sypialnia z podwójnym łóżkiem, oddzielny duży pokój z kuchnia i pokój dzienny z dwoma dostawkami, w korytarzu znajduje się kanapa, która może być również używany jako łóżko. Istnieją również spiżarnia i łazienka, która ma toaletę i prysznic. W każdym razie, położenie i wygląd tego mieszkania oferuje relaksujący i przyjemny wypoczynek.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Andrija

Od morza 250 m
Pojemność 5 osób

Cena od 35 €

Apartament Vrbnik ( Krk - Vrbnik)

Apartament dwupoziomowy w kamienicy. Spokojna lokalizacja w centrum miasta Vrbnik w pobliżu restauracji, sklepów i morza. Vrbnik jest cichym miasteczkiem bez masowej turystyki i tłumów, ale z dużą ilością imprez kulturalnych i rozrywkowych. Apartament składa się z łazienki, kuchni mieszkalnej, pokoju dziennego z pojedynczym łóżkiem rozkładanym oraz pokoju na piętrze z dwoma łóżkami, jednego dużego podwójnego łóżka - 180 cm. Apartament może pomieścić 3-5 osób.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Vrbnik

Od morza 70 m
Pojemność 6 osób

Cena od 45 €

Przewodnik turystyczny - Krk - Vrbnik

Krk - Vrbnik  - Herb Vrbnik to niewielka miejscowość na wyspie i gmina w powiecie Primorsko-w Chorwacji. Jest on położony na klifie, która wznosi się stromo pięćdziesiąt metrów nad poziomem morza, na wschodniej stronie wyspy Krk przeciwnie do Nowego Vinodolski. Po raz pierwszy została wymieniona w 12 wieku w głagolicy dokumentu, jednak odkryto ślady archeologiczne mówią nam, że miejsce to było zamieszkane już w neolicie. To była zamieszkana przez starożytnych Japodi i Liburnians, a następnie przez starożytnych Greków i Rzymian. Większość historii średniowiecznej Vrbnik jest ściśle połączyć z Krk książąt Frankopans, który był oryginalnie z tego miasteczka. Ten średniowieczny okres był czasem rozkwitu kulturalnego i gospodarczego miejsca i życia mieszkańców zostało umieszczone w ustawie Vrbnik. Mieszkańcy są tradycyjnie zajmujące się rybołówstwem i rolnictwem, przede wszystkim w dziedzinie żyznej Vrbnik, gdzie produkowany jest znana na całym świecie žlahtina miejscowych win. Turystyka rozwija się powoli i zakwaterowania, z wyjątkiem małego hotelu, można znaleźć w wielu wysokiej jakości mieszkań i pokoi w ramach prywatnej rodziny zakwaterowania. Stare centrum miasta Vrbnik będzie interesująca dla każdego gościa z powodu jego małych i wąskich uliczek z kamienia. Wewnątrz murów miejskich można znaleźć pozostałości starożytnych rękopisów wyryte na kamieniach. Blisko Vrbnika istnieje kilka małe zatoczki z piaszczystymi plażami i żwirowych jak Risika, Zgribnica i Potovosce. W Vrbnik znajduje się centrum nurkowania dla wszystkich miłośników podwodnego świata. Miłośnicy aktywnego wypoczynku z pewnością cieszyć się z wielu szlaków turystycznych i ścieżek rowerowych wzdłuż wybrzeża, a we wnętrzu tej zielonej wyspie. Odwiedź Vrbnik, to romantyczne historie miasta i odkryć jego naturalne piękno. Szukać kwater prywatnych w Vrbnik. Skontaktować się bezpośrednio właścicielom mieszkań, pokoi i domków letniskowych w Vrbnik i oszczędź do 40% na wysokich opłat agencyjnych. Witamy w Vrbnik na wyspie Krk!

Krk - Vrbnik Prognoza pogody