Apartamenty i kwatery prywatne Crni Lug

Crni Lug to mała wioska w Gorski Kotar w Chorwacji. Leży u podnóża Risnjaka górskich. Jest on otoczony przez zielone łąki i ciemnego lasu iglastego, po którym miejsce ma swoją nazwę. Znajduje się na wysokości około 700 metrów, a tu mieszka zaledwie 300 mieszkańców. Ta niewielka malownicza górska wioska jest słynne dzięki Parku Narodowego Risnjak. Oto główne wejście do parku narodowego. Zakwaterowanie w Crni Lug i jego okolicach...

Sortuj według:

Pokój Raukar

Crni Lug

Od morza 10 km
Pojemność 5 osób

na żądanie

Pokój Raukar ( Crni Lug)

Spędzić wakacje na chorwackim zielonej oazie. Odkryj zupełnie nowy świat pełen dzikiej i dziewiczej przyrody i prostych i przyjaznych ludzi. Jego wyprawa w Gorski Kotar dowiedzieć Czarne oczka, piękne małe wioski położonej na płaskowyżu otoczonym wzgórzami nad którymi najbardziej zauważalną Risnjak. Pokoje Raukar oferują oazą spokoju, oferując niezapomniane wakacje przez cały rok. Znajdują się one na drodze do siedziby Parku Narodowego, 300 metrów od centrum miasta. Dla wszystkich, jest tam duży plac do osób poszukujących ciszy, śpiew ptaków i wiatr wieje, a prawy punkt wyjścia do przygód. Przyjdź i cieszyć się wakacjami będziemy zapewniają wygodną pozycję.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Pokój Raukar

Od morza 10 km
Pojemność 5 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Crni Lug

Crni Lug  - Herb Crni Lug to mała wioska w Gorski Kotar w Chorwacji. Leży u podnóża Risnjaka górskich. Jest on otoczony przez zielone łąki i ciemnego lasu iglastego, po którym miejsce ma swoją nazwę. Znajduje się na wysokości około 700 metrów, a tu mieszka zaledwie 300 mieszkańców. Ta niewielka malownicza górska wioska jest słynne dzięki Parku Narodowego Risnjak. Oto główne wejście do parku narodowego. Zakwaterowanie w Crni Lug i jego okolicach można znaleźć wyłącznie w kwaterach prywatnych rodziny i przyjaźni gospodarze dostarczy wszystkich niezbędnych informacji, aby Państwa pobyt był jak najbardziej przyjemny. Góry Snjeznik i Risnjak został uznany za park narodowy z powrotem w 1953 roku ze względu na bardzo zróżnicowaną florę i faunę, i bardzo dobrze zachowane wiele zbiorowisk leśnych. W parku jest zamieszkany przez wszystkich trzech dużych drapieżników Europy - wilki, niedźwiedzie i rysie. Oprócz bardzo dobrze utrzymane ścieżki edukacyjnej Lesko, polecamy odwiedzić pomnik przyrody, rzeki Kupa. Dla wszystkich miłośników wędrówek, zalecamy wspiąć się na najwyższy szczyt parku i Gorski Kotar 1528 metrów wysokim Risnjaka którego roztaczają się wspaniałe widoki na cały Gorski Kotar, Kvarner Zatoki, Istrii i Alp Julijskich. Zapraszamy do odwiedzenia Crni Lug i Risnjak i spędzić weekend lub dłuższy wypoczynek w górach, które będzie można rozkoszować się bogactwem i różnorodnością flory i fauny. Szukaj tanich kwater prywatnych w Crni Lug i jego okolicach. Apartamenty, pokoje i domy wakacyjne do wynajęcia w Crni Lug. Witamy Crni Lug i Park Narodowy Risnjak!

Crni Lug Prognoza pogody