Your browser does not support JavaScript! Agroturystyka Chorwacja! Bezpośredni kontakt z właścicielami zakwaterowania!
 • Wyróżniona oferta kwater prywatnych w Chorwacji

  Apartamenty Brekalo-Bonaca

  Vir
  od 40 €
  Apartamenty Maleo

  Sveti Petar
  od 50 €
  Apartamenty Mare

  Fažana
  od 60 €
  Apartamenty NERA

  Vodice
  od 50 €

  Agroturystyka Chorwacja
  Dlaczego warto rezerwować apartamenty bezpośrednio z prywatnymi właścicielami obiektów?

  Agroturystyka jest formą turystyki, która szybko rozwija się w Chorwacji, szczególnie w głębi lądu Dalmacji i Istrii. Jeśli chcesz uciec od codziennego życia w mieście i rutyny i przeżyć coś nowego i trochę innego spędzić wakacje, agroturystyka jest idealna dla Ciebie. Czy mieszkasz w dużym mieście i chcesz odejść i zmienić styl życia lub preferować przyrodę i alternatywne doświadczenia do tradycyjnych hoteli i apartamentów? Agroturystyka wnosi życie w naturę i współistnieje z naturą i jest poszukiwana przez turystów i gości z całego świata w tradycyjnych wiejskich środowiskach. Agroturystyka może być powiązana z różnymi działaniami, które mogą obejmować tradycyjne zajęcia rolnicze, takie jak zbieranie oliwek, figi, owoce i warzywa, karmienie zwierząt itp. W trakcie pobytu wszystko to sprawi, że twoje doświadczenie będzie wyjątkowe, szczególnie dla rodzin z małymi dziećmi!

  Chorwacja to kraj głęboko zakorzeniony w rolnictwie, uprawie winorośli i uprawie oliwek, stwarzający idealne warunki dla agroturystów i oferujący nieograniczone możliwości. Pobyt w prywatnych domach rodzinnych i gospodarstwach daje lepszy wgląd w styl życia, zwyczaje i kulturę mieszkańców. Stosunkowo niewielka powierzchnia Chorwacji oferuje aż 3 strefy klimatyczne (kontynentalną, górską i śródziemnomorską) i liczne unikalne regiony, takie jak Istria, Kvarner, Dalmacja, Zagorje, Slawonia, Lika, Gorski kotar ... Każdy region oferuje unikalny sposób życie, obyczaje, tradycje i kuchnia, a najlepszym sposobem na zbadanie wszystkiego jest zarezerwowanie noclegu w jednym z rodzinnych gospodarstw. Dowiedz się więcej o zrównoważonym rolnictwie, spędzaj wakacje w otoczeniu przyrody i, oczywiście, smakuj pyszne i bezkonkurencyjne dania kuchni lokalnej i lokalne specjały.

  Większość miast w Chorwacji w centrum miasta ma rynek, na którym można znaleźć lokalne produkty, ale czy chciałbyś dowiedzieć się, jak produkuje się te wszystkie produkty? Wyobraź sobie pobyt w tradycyjnym gospodarstwie z XVI wieku, w pięknej scenerii zieleni z pachnącą roślinnością śródziemnomorską, wyposażonej we wszystkie nowoczesne luksusowe udogodnienia, takie jak odkryty basen. Poznaj właścicieli - rodziny, które zachowały styl życia od wieków. Chętnie wpuszczą cię do swojego świata i podzielą się z tobą swoim stylem życia. Ciesz się małą szkołą gotowania, winiarską lub oliwkową szkołą i poznaj techniki autentycznego rolnictwa ekologicznego i ogrodnictwa. W otoczeniu przyrody można korzystać z wielu innych aktywności, takich jak turystyka piesza, jazda konna, jazda na rowerze, degustacja wina, pływanie, sporty adrenalinowe itp. Dzień nigdy nie jest nudny! Wracajcie z zabawy i aktywnego dnia i spróbuj pysznego obiadu przygotowanego przez gospodarzy, który jest owocem ich codziennej pracy i bogatej i żyznej ziemi.

  Agroturystyka w Chorwacji oferuje wyjątkowy rodzaj doświadczenia. W naszej ofercie możesz znaleźć gościnnych gospodarzy, z którymi możesz skontaktować się bezpośrednio i zarezerwować następne wakacje w jednym z tych rodzinnych gospodarstw. Wyszukaj kwaterę agroturystyczną w Chorwacji z poniższej listy lub poprzez szybkie wyszukiwanie i zarezerwuj idealne i niedrogie zakwaterowanie, zanim będzie za późno. Twoje idealne zakwaterowanie to tylko dwa kliknięcia myszy od Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół!


  0 zakwaterowanie


  od

  Sortuj według:
  Agroturystyka Pod Dudom - Aljmaš Osijek - Chorwacja

  Agroturystyka Pod Dudom - Aljmaš
  Osijek

  Od morza > 10000 m
  Pojemność 5 osób od 700 €

  Agroturystyka Rural tourism Ivulici Lovran - Chorwacja

  Agroturystyka Rural tourism Ivulici
  Lovran

  Od morza 3000 m
  Pojemność 6 osób od 140 €


  Agroturystyka Pod Dudom - Aljmaš Osijek
  Kategoryzacja zakwaterowania

  Od morza > 10000 m
  Pojemność 5 osób

  od 700 €


  Wyślij zapytanie

  Agroturystyka Pod Dudom - Aljmaš - Osijek

  Kolekcja Lokalna tradycyjnych domów, jej struktura i przedmioty wystawione świadectwo kultury życia w minionej dekadzie Aljmaš końcu wsi. Wyposażenie domów urządzone w tradycyjnych wartości, dostosowane do współczesnego stylu życia. Dom składa się z dwóch sypialni (5 + 1), pokój dzienny, łazienka, WC, wspólna zgromadzeń, przy grillu. Jest on wyposażony w nowoczesne urządzenia.


  Agroturystyka Rural tourism Ivulici Lovran
  Kategoryzacja zakwaterowania

  Od morza 3000 m
  Pojemność 6 osób

  od 140 €


  Wyślij zapytanie

  Agroturystyka Rural tourism Ivulici - Lovran

  Osada Ivulici położony jest u stóp pięknej góry Ucka. Na wysokości 330 metrów, to wychodzi na starożytny nadmorskiej miejscowości Lovran. Tu, na obrzeżach parku przyrody Ucka, można w tym samym czasie, doświadczenie i cieszyć się zarówno dotyk morza i lasu. Do Państwa dyspozycji jest ponad 300 lat, tradycyjnie urządzone, dom, wraz z pięknym ogrodem i sadem z kasztanowca i wiśni. Dom wyposażony jest, aby zapewnić wszelkie wygody, a jednocześnie zabierze Cię z powrotem w czasie z jego nieokrzesaniem. Taras przed domem oferuje niezapomniany widok na zatokę Kvarner. Wszystkie z wymienionych pomoże Ci doświadczyć śródziemnomorskiej z dawnych czasów. Gospodarze, zawsze do Państwa dyspozycji, chętnie pomóc ożywić cały jej urok. Krsanac rodzinny