Apartamenty i kwatery prywatne Brod Moravice

Brod Moravice to mała wioska i centrum gminy w Primorje-Gorski Kotar County. Znajduje się w zachodniej części Gorski Kotar, na 560 m nad poziomem morza. Znajduje się na starej drodze z Zagrzebia do Rijeki. Jest to najstarsza gmina w Gorskim Kotarze, w której mieszka tylko 1000 mieszkańców, co czyni ją najmniej zamieszkałą w całym Gorskim Kotarze. W gminie jest 38 mniejszych osad. Obszar ten jest niezwykle malowniczy, otoczony gęstymi...

Sortuj według:

Pokoje Krešo

Brod Moravice

Od morza 10 km
Pojemność 4 osób

od 40 €

Pokoje Krešo ( Brod Moravice)

Spędzić wakacje w Gorski Kotar w Brod Moravice. Zielone Serce Chorwacji, nienaruszona przyroda, czyste powietrze, z dala od hałasu. W pobliżu rzeki Kupa i Dobra, Zeleni Vir, Kamačnik, piękne widoki, szlaki turystyczne i rowerowe.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Pokoje Krešo

Od morza 10 km
Pojemność 4 osób

Cena od 40 €

Przewodnik turystyczny - Brod Moravice

Brod Moravice  - Herb Brod Moravice to mała wioska i centrum gminy w Primorje-Gorski Kotar County. Znajduje się w zachodniej części Gorski Kotar, na 560 m nad poziomem morza. Znajduje się na starej drodze z Zagrzebia do Rijeki. Jest to najstarsza gmina w Gorskim Kotarze, w której mieszka tylko 1000 mieszkańców, co czyni ją najmniej zamieszkałą w całym Gorskim Kotarze. W gminie jest 38 mniejszych osad. Obszar ten jest niezwykle malowniczy, otoczony gęstymi lasami z pięknymi widokami i górskimi ścieżkami wzdłuż kanionu rzeki Kupa, która jest naturalną granicą ze Słowenią. Cały obszar Gorski Kotar oferuje różne możliwości i formy turystyki od polowań i wędkarstwa, pieszych wędrówek, spływów kajakowych i narciarstwa zjazdowego oraz narciarstwa biegowego. Jest to idealne miejsce dla wszystkich miłośników przyrody, ciszy, spokoju i czystego górskiego powietrza. Także w pobliżu znajduje się Park Narodowy Risnjak i źródło rzeki Kupa, a także specjalny rezerwat geomorfologiczny przełęczy Zeleni Vir i Vražji. Zakwaterowanie oferowane jest wyłącznie w prywatnych kwaterach rodzinnych w apartamentach, pokojach i domach wakacyjnych. Zapraszamy Państwa do odwiedzenia tej pięknej części Gorskiego Kotaru i podziwiania pięknych krajobrazów, zachowanej przyrody i przyjemnego górskiego klimatu. Skontaktuj się bezpośrednio z właścicielami kwater prywatnych i zaoszczędź do 40% na wysokich prowizjach agencji. Witamy w Brod Moravice.

Brod Moravice Prognoza pogody