Apartamenty i kwatery prywatne Skrad

Skrad to małe miasto i gmina w powiecie Primorsko-w Chorwacji. Znajduje się w górzystej okolicy w centralnej części Gorski Kotar na 700 m nad poziomem morza. Od Delnicach jest około 15 kilometrów i ma populację 1000 mieszkańców. Skrad jest stosunkowo nową osadę i po raz pierwszy wspomniano w pod koniec 17 wieku, kiedy to została założona przez ośmiu rodzin chłopów, którzy otrzymali ziemię w rejonie dawnych właścicieli, hrabiów...

Sortuj według:

Domek letniskowy Blanka

Skrad

Od morza 10 km
Pojemność 6 osób

na żądanie

Domek letniskowy Blanka ( Skrad)

Zmęczony korkach, praca, stres? Jest to idealne miejsce na wakacje! W przyjemnej atmosferze naszego drewnianego domu dla 6 osób składający się z w pełni wyposażoną kuchnię, pokój dzienny, łazienka i taras na parterze i na piętrze duża sala otwartym planie z 2 podwójnymi łóżkami i 2 łóżkami dla 1 osoby z łazienką i balkonem. Tutaj można znaleźć spokój, relaks i cieszyć się w otoczeniu pięknej przyrody. Każdy sezon przynosi swoje wdzięki. W okresie zimowym, światło ognia i kieliszek wina, można oglądać śniegu i jelenie, które w poszukiwaniu pożywienia pochodzących od domu. upał miasta wymienić przyjemne wieczory góralskie i cieszyć się cień naszego tarasu lub zimnych górskich lasów. Buk górze i Skrad położone są w samym sercu Gorski Kotar, w otoczeniu bezkresnych lasów, łąk i gór. Możesz po prostu odpocząć w naszym domu i wybrać się na spacer lub rowerową przejażdżkę. Jeśli masz ducha przygody, można zaangażować się w zwiedzania pobliskiego lasu i okolic. Natura jest wszędzie i we wszystkich porach roku piękne i wyjątkowe. W pobliżu znajduje się Park Narodowy Risnjak, piknik i zielone źródła. Jeśli wizyta w lecie można popływać w rzece Kupa i Dobra, lub rozszerzyć do morza i popływać w pięknym kurorcie Opatija. W ciągu godziny można być w stolicy Zagrzebia lub odwiedzić wspaniałe otoczenie. Oprócz korzystających z ośrodka są otwarte możliwości objazdu wielu chorwackich zabytków i parków narodowych. Możliwe działania są spacery, jazdę na rowerze, łowienie ryb, pływanie, wędkarstwo i rafting na rzece Kupa, sankach i nartach w Kupjak i łyżwach w akcji. Oczywiście trzeba spróbować lokalnych przysmaków - dziczyzna, grzyby, ciasta z owocami, domowej roboty brandy ... Tutaj każdy może znaleźć coś dla siebie. Czekamy na Państwa przyjazd!

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy Blanka

Od morza 10 km
Pojemność 6 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Skrad

Skrad  - Herb Skrad to małe miasto i gmina w powiecie Primorsko-w Chorwacji. Znajduje się w górzystej okolicy w centralnej części Gorski Kotar na 700 m nad poziomem morza. Od Delnicach jest około 15 kilometrów i ma populację 1000 mieszkańców. Skrad jest stosunkowo nową osadę i po raz pierwszy wspomniano w pod koniec 17 wieku, kiedy to została założona przez ośmiu rodzin chłopów, którzy otrzymali ziemię w rejonie dawnych właścicieli, hrabiów Zrinski. Szybki rozwój rozpoczyna się w początku 19 wieku po zakończeniu drogi Luizjany, który łączył miasta Karlovac i Rijeka. Jakiś czas później wybudowano linię kolejową, która również zwiększenie wzrostu gospodarczego i rozwoju tego regionu. Mieszkańcy zajmują się głównie w rolnictwie, hodowli zwierząt, leśnictwa i turystyki, która ma długą tradycję. Na początku 20 wieku Dzięki dobrej connectionn transportowej, naturalne piękno tego miejsca i korzystne warunki na górze chorób układu oddechowego Skrad stał się znany ośrodek zdrowia i turystycznym dla turystyki zdrowotnej, a zbudowano wiele hoteli i emerytur. Zakwaterowanie oferowane jest w prywatnych mieszkaniach, pomieszczeniach, domach wypoczynkowych lub w przytulnej atmosferze schronisk górskich Green Vir i Skrad. Największą atrakcją tego obszaru z grubymi liściastych i wiecznie zielonych lasów rezerwatu geomorfologiczne Vražji prolaz i Green Vir. Zeleni vir jest potężnym źródłem szmaragdowe rzeki, która schodzi ponad 70 metrów wysokiej skale, a Vražji prolaz jest atrakcyjny kanion w niektórych miejscach zaledwie dwa metry szerokości, przez które przechodzi dobry chodnik. Najbliższe Skrad oferowany jest szereg działań, takich jak turystyka na dobrze oznakowanych szlaków turystycznych i ścieżek spacerowych i rowerowych na około 40 km oznakowanych tras rowerowych. W pobliżu znajduje się Park Narodowy Risnjak i rzeki Kupa, gdzie można spróbować raftingu i kajakarstwa zejście przez wspaniałego kanionu i nieskażonej przyrody. Zapraszamy do odwiedzenia i Gorski Kotar Skrad, i krótko uciec od codzienności i oddychać czystym, górskim powietrzu. Szukaj tanich kwater prywatnych w Skrad i jego okolicach. Apartamenty, pokoje i domy letniskowe w Skrad tańsze nawet o 40%, bez wysokich opłat agencyjnych. Witamy Skrad!

Skrad Prognoza pogody