Apartamenty i kwatery prywatne Lokve

Lokve to mała górska wieś i gmina w powiecie Primorsko-w Chorwacji. Jest on położony w centrum Gorski Kotar w połowie drogi między Delnicach i Fužine, obok autostrady Zagrzeb-Rijeka. Wzdłuż villlage biegnie rzeczki Lokvarka, którego przebudowa w połowie 20. wieku spowodował duże nagromadzenie Lokvarsko jezioro. To miejsce jest po raz pierwszy wymieniony w 15 wieku i na początku 19 wieku doświadczył nagłego boomu gospodarczego z przejścia...

Sortuj według:

Apartament Potok

Lokve

Od morza 10 km
Pojemność 3 osób

na żądanie

Apartament Goransko sunce

Lokve

Od morza 10 km
Pojemność 6 osób

na żądanie

Apartament Potok ( Lokve)

Kawalerka w samym sercu Gorski Kotar, stawy. SPIS TREŚCI: 2 + 1 (podwójne łóżko dla jednej osoby), Wi-Fi, parking, centralne ogrzewanie, kuchnia, łazienka (prysznic), możliwość korzystania z garnków, TV. Atrakcje w pobliżu Forest Park poddaszem, groty Lokvarka Frog Muzeum, Jezioro Lokve, Kalwarii Źródło Coupe (20 km), Risnjak (około 15 km), Jezioro Bajer (około 15 km), Cave Spring (około 15 km) Green Source (około 20 km), spływ Kupię (około 15 km)

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Potok

Od morza 10 km
Pojemność 3 osób

Cena na żądanie

Apartament Goransko sunce ( Lokve)

Zapraszamy do tej magicznej części Chorwacji, że ty i twoje dzieci lub przyjaciół, stanowi idealne miejsce do wypoczynku z odkrywania piękna przyrody, która otacza cię, czy to w lecie iw zimie. Kałuże miasteczka Tuzla gmina w Gorski Kotar, z licznymi zabytków i przyrody, zaledwie kilka kilometrów od swojego mieszkania. Dlaczego z nami spędzić wakacje? Duży i przestronny dom drewniany na kamiennej piwnicy, zwany Goransko słońce, które posiada duży, kolorowy ogród pełen kwiatów i owoców i warzyw przed małym drewnianym domu, z kominkiem, idealne dla nocy i / lub towarzyskich dzieci z grillem. Domek z bajki składa się z dwóch piętrowych łóżek, ławek i krzeseł, a przed nim jest małe pół pokryte tarasy z leżakami i hamaki. Powyżej znajdują się trzy miejsca parkingowe oddzielone wysoką roślinnością przestrzeni jak najbardziej przyjemny.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Goransko sunce

Od morza 10 km
Pojemność 6 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Lokve

Lokve  - Herb Lokve to mała górska wieś i gmina w powiecie Primorsko-w Chorwacji. Jest on położony w centrum Gorski Kotar w połowie drogi między Delnicach i Fužine, obok autostrady Zagrzeb-Rijeka. Wzdłuż villlage biegnie rzeczki Lokvarka, którego przebudowa w połowie 20. wieku spowodował duże nagromadzenie Lokvarsko jezioro. To miejsce jest po raz pierwszy wymieniony w 15 wieku i na początku 19 wieku doświadczył nagłego boomu gospodarczego z przejścia drogi Louisiana łączącej miasta Karlovac do Rijeki i kontynentalnej Chorwacji do Morza Adriatyckiego. Mieszkańcy Lokve tradycyjnie byli leśnicy, górników, rolników i rzemiosła, a dziś chyba leśnictwa jest również rozwój turystyki. Zakwaterowanie w Lokve oferowany jest w pokojach i apartamentach, domach wypoczynkowych ciągu pięknie prywatnych domów jednorodzinnych. Największą atrakcją tego miejsca jest duże jezioro sztuczne Lokvarsko który idealnie pasuje do środowiska naturalnego i przyciąga wielu miłośników połowów, pływanie i sportowych, takich jak turystyka i jazda na rowerze. W pobliżu znajduje się jedna z najpiękniejszych jaskiń w jaskiniach Chorwacja, Lokvarka. Jest dobrze maintaned i otwarty dla zwiedzających. Obok wsi jest piękny park leśny Golubinjak idealna na spacery i cieszyć się świeżym powietrzem i naturalne piękno. Wśród atrakcji kulturalnych są interesujące Muzeum Frog and Local History Collection, który ma cenne etnologiczne kolekcję tradycyjnych obiektów tego miejsca. Lokve są idealną bazą wypadową do odkrywania Park Narodowy Risnjak, najwyższej góry Gorski Kotar, który wznosi się nad wsią. Skontaktować się bezpośrednio właścicielami kwater prywatnych w Lokve i spędzić aktywny weekend lub wakacje w tym pięknym małej i spokojnej górskiej miejscowości. Szukaj tanich kwater prywatnych w Lokve i okolic. Apartamenty, pokoje i domy wakacyjne do wynajęcia w Lokve. Witamy Lokve!

Lokve Prognoza pogody