Your browser does not support JavaScript! Najczęściej zadawane pytania (FAQ) | apartamenty Chorwacja

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Jest to krótka lista najczęściej zadawanych pytań gości i właścicieli zakwaterowania. Aby uzyskać więcej informacji o apartamenty-chorwacja.com.pl lub jeśli potrzebujesz wsparcia, skontaktuj się z nami za pośrednictwem kontaktu formularzapartamenty-chorwacja.com.pl to jedno z największych katalogów kwater prywatnych w Chorwacji, które łączą bezpośrednio gości z właścicielami zakwaterowania . Komunikacja między gośćmi a właścicielami zakwaterowania odbywa się bezpośrednio przez e-mail (formularz kontaktowy), telefon lub link do własnej strony internetowej, a Goście negocjują bezpośrednio z właścicielami ceny zakwaterowania i warunków rezerwacji. Prywatne apartamenty-Croatia.com, dlatego nie jest biurem podróży lub agentem , a rezerwacje nie są pobierane. Prywatne apartamenty-Croatia.com to platforma do reklamowania całej oferty turystycznej kwater prywatnych w Chorwacji (apartamenty, pokoje, domy wypoczynkowe, obozy i hostele).
apartamenty-chorwacja.com.pl to największa prywatna kwatera noclegowa w Chorwacji z prawie 4000 Zakwaterowanie i ponad 12 000 miejsc noclegowych. Wyszukiwanie zakwaterowania jest bardzo proste i szybkie i umożliwia bezpośredni kontakt z właścicielami kwater prywatnych. Dzięki temu nie płacą kosztowne opłaty agencyjne, a apartamenty, pokoje, domy wypoczynkowe i inne kwatery prywatne w Chorwacji są tańsze nawet o 40%!
apartamenty-chorwacja.com.pl całkowicie bezpłatne dla gości poszukujących zakwaterowania i właścicieli, którzy reklamują swoje możliwości zakwaterowania. Właściciele zakwaterowania płacą dodatkowe usługi, takie jak reklama wyróżniona, projektowanie stron internetowych, doradztwo ...
Aby wyszukać idealne zakwaterowanie, przejdź do strony głównej , gdzie można wyszukać kwatery prywatne w Chorwacji: szybkie wyszukiwanie ( Wpisz nazwę Miasta lub miejsca), region (podzieliliśmy Chorwację na 8 regionów: Istria, Kvarner i Gorski kotar, Zadar i okolice, Szibenik i okolice, Split i okolice, Dubrownik i okolice, Lika i Continental Chorwacja) i typ zakwaterowania (w zależności od tego, czy szukasz mieszkania, pokoju, domu wakacyjnego, obozu czy hostelu).
Jeśli szukasz zakwaterowania, który chcesz, skontaktuj się z właścicielem zakwaterowania bezpośrednio przez formularz kontaktowy w reklamie i negocjuj wszystkie warunki rezerwacji. Aby rezerwacja była zabezpieczona, większość właścicieli zakwaterowania prosi o zapłacenie określonej kwoty z wyprzedzeniem jako depozytu, a reszta po przyjeździe.
Po opublikowaniu reklamy przez właściciela zakwaterowania wykonujemy podstawową weryfikację dokładności wprowadzonych danych i fotografii. Właściciele zakwaterowania (prywatni właściciele) publikują reklamy niezależnie i biorą pełną odpowiedzialność za informacje tekstowe i obrazowe, gwarantują ich dokładność, kompletność i prawdziwość oraz jakość, bezpieczeństwo i legalność oferowanych produktów i usług . Zalecamy: zadzwonić do właściciela zakwaterowania lub sprawdzić stronę internetową w celu uzyskania dalszego potwierdzenia. Zanim wpłacisz zaliczkę, zalecamy poprosić o pokwitowanie , które każdy właściciel zakwaterowania ma ci przekazać w Chorwacji.
W biuletynie wysyłamy do klientów miesięczniki, oferty i przydatne informacje. Na dole każdego e-maila wysłanego pocztą e-mail znajdziesz link odpowiedni wylogowanie się . Kliknij link wylogowania się biuletynu i nie będziesz już otrzymywać żadnych powiadomień wysyłanych z apartamenty-chorwacja.com.pl
Reklamy Premium (płatne reklamy) są wyszczególnione i wyświetlane przed bezpłatnymi reklamami. Przy rankingu bezpłatnych reklam właściciele, którzy po raz pierwszy publikowali reklamę i pełne aukcje, mają lepsze pozycje niż inni. Aby osiągnąć dobrą pozycję, pamiętaj o następujących punktach: wprowadź cennik jednostek zakwaterowania, wprowadź maksymalną liczbę zdjęć wysokiej jakości w dobrej rozdzielczości (30), wpisz odpowiedni i niepowtarzalny opis nieruchomości, zapytaj Twoi goście pozostawiają tyle pozytywnych opinii i recenzji . Wszystkie te kwestie są ważne nie tylko dla rankingów reklam, ale także dla użytkowników i potencjalnych gości, co powoduje większą liczbę zapytań, a tym samym większą liczbę zrealizowanych rezerwacji.

Jeśli jesteś właścicielem zakwaterowania i chcesz opublikować ogłoszenie, zarejestruj się.
Jeśli potrzebujesz pomocy lub wsparcia, skontaktuj się z nami za pośrednictwem naszego formularza kontaktowego