Często zadawane pytania (FAQ)

Krótka lista najczęściej zadawanych pytań przez gości i właścicieli zakwaterowania. Aby uzyskać więcej informacji na temat private-apartments-croatia.com lub potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami za pośrednictwem formularza kontaktowego

Co to jest apartamenty-chorwacja.com.pl?

Apartamenty-Chorwacja.com.pl to jeden z największych katalogów kwater prywatnych w Chorwacji, który łączy bezpośrednio gości z właścicielami zakwaterowania. Komunikacja między gośćmi i właścicielami zakwaterowania odbywa się bezpośrednio poprzez e-mail (formularz kontaktowy), telefon lub link do własnej strony internetowej, a goście negocjują bezpośrednio z właścicielami ceny zakwaterowania i warunkami rezerwacji. Apartamenty-Chorwacja.com.pl, zatem nie jest biurem podróży ani agentem i nie pobiera się prowizji od dokonanych rezerwacji. Private-apartments-Croatia.com to platforma reklamująca całą ofertę turystyczną kwater prywatnych w Chorwacji (apartamenty, pokoje, domy wakacyjne, obozy i hostele).

Apartamenty-Chorwacja.com.pl to największy prywatny katalog kwater w Chorwacji z prawie 4000 noclegami i ponad 12.000 jednostek zakwaterowania. Wyszukiwanie zakwaterowania jest bardzo proste i szybkie i pozwala na bezpośredni kontakt z właścicielami kwater prywatnych. Dzięki temu nie ma opłat za wysokie opłaty i prowizje agencyjne, a apartamenty, pokoje, domy wakacyjne i inne kwatery prywatne w Chorwacji są tańsze nawet do 40%!

Apartamenty-Chorwacja.com.pl jest całkowicie za darmo dla osób szukających zakwaterowania oraz dla właścicieli, którzy reklamują swoje możliwości zakwaterowania. Właściciele zakwaterowania płacą dodatkowe usługi, takie jak polecane reklamy, projektowanie stron internetowych, doradztwo ...

Aby znaleźć idealne zakwaterowanie, wróć do strony głównej, gdzie możesz wyszukiwać kwatery prywatne w Chorwacji przez: szybkie wyszukiwanie ( wprowadź nazwę miasta lub miejscowości), region (podzieliliśmy Chorwację na 8 regionów: Istria, Kvarner i Gorski kotar, Zadar i okolice, Sibenik i okolice, Split i okolice, Dubrownik i okolice, Lika i kontynent Chorwacja) i typ zakwaterowania (w zależności od tego, czy szukasz apartamentu, pokoju, domku letniskowego, obóz czy może schroniska).

Po znalezieniu zakwaterowania, które Ci się podobają, skontaktuj się z właścicielem zakwaterowania bezpośrednio za pośrednictwem formularza kontaktowego w reklamie i wynegocjuj wszystkie warunki rezerwacji. Aby Twoja rezerwacja była zabezpieczona, większość właścicieli zakwaterowania poprosi Cię o wpłacenie określonej kwoty z góry jako depozyt, a resztę po przyjeździe.

Po opublikowaniu reklamy od właściciela obiektu przeprowadzamy podstawową weryfikację poprawności wprowadzonych danych i zdjęć. Właściciele zakwaterowania (prywatni właściciele) publikują reklamy niezależnie i ponoszą pełną odpowiedzialność za informacje tekstowe i graficzne, gwarantują ich dokładność, kompletność i prawdę, a także jakość, bezpieczeństwo i legalność produktów oraz oferowane usługi. Zalecamy skontaktowanie się z właścicielem obiektu lub sprawdzenie witryny w celu uzyskania dalszych informacji. Zanim zapłacisz z góry depozyt, zalecamy zażądać pokwitowania, które każdy właściciel zakwaterowania musi ci dać w Chorwacji.

Wysyłamy do naszych klientów miesięczne wiadomości, oferty i przydatne informacje za pośrednictwem biuletynu. U dołu każdej wiadomości e-mail wysłanej za pośrednictwem poczty e-mail znajduje się link Odpowiednie wylogowanie. Kliknij link wylogowania z biuletynu, a nie będziesz już otrzymywać powiadomień wysłanych z apartamenty-chorwacja.com.pl.

Reklamy premium (płatne reklamy) są wyróżniane i wyświetlane przed bezpłatnymi reklamami. W rankingu bezpłatnych reklam właściciele, którzy po raz pierwszy opublikowali reklamę, oraz pełne wykazy mają lepsze pozycje niż inne. Aby osiągnąć dobrą pozycję, należy pamiętać o następujących punktach: Wprowadź cennik zakwaterowania, podaj maksymalną liczbę zdjęć wysokiej jakości w dobrej rozdzielczości (30), wprowadź odpowiedni i unikalny opis nieruchomości, zapytaj Twoi goście opuścili tyle pozytywnych komentarzy i recenzji. Wszystkie te punkty są ważne nie tylko dla rankingu reklam, ale również dla odwiedzających i potencjalnych gości, co skutkuje większą liczbą zapytań, a tym samym większą liczbą zrealizowanych rezerwacji.                             

Jeśli jesteś właścicielem zakwaterowania w Chorwacji i chcesz opublikować zakwaterowanie, zarejestruj się. Jeśli potrzebujesz pomocy lub wsparcia, skontaktuj się z nami za pomocą naszego formularza kontaktowego