Apartamenty i kwatery prywatne Lošinj - Nerezine

Nerezine to mała rybacka i turystyczna miejscowość na wyspie Lošinj, w hrabstwie Primorsko-w Chorwacji. Leży w północnej części wyspy, u podnóża wzgórza w Osorscica najbliższej Osoru i mostu łączącego wyspę Cres z Lošinj. Administracyjnie jest częścią Mali Lošinj i ma populację 400 mieszkańców. Nerezine jest pierwszy wymieniony w 14 wieku, kiedy to było posiadanie rodów szlacheckich z pobliskiej Osoru. W 16 wieku wybudowano...

Sortuj według:

Apartamenty Branko

Lošinj - Nerezine

Od morza 50 m
Pojemność 12 osób

od 42 €

Apartamenty Berto

Lošinj - Nerezine

Od morza 200 m
Pojemność 15 osób

od 41 €

Apartamenty Branko ( Lošinj - Nerezine)

Obiekt miał 9 lat. Odległość od morza 70 m od centrum 80 m od supermarketu 150 m. Wszystkie apartamenty wyposażone są w TV i dostęp do internetu.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Branko

Od morza 50 m
Pojemność 12 osób

Cena od 42 €

Apartamenty Berto ( Lošinj - Nerezine)

Berto Apartamenty znajdują się w rodzinnym domu we wsi Nerezine, 17 km od miejscowości Mali Lošinj, największa wyspa wsi. Nerezine znajduje się na morzu i pod górki Osorscica na których można spacerować. Miejsce jest ciche i wygodne miejsce na pobyt, obfituje w czyste morze i wieloma udogodnieniami, piękne zatoczki i małe autentycznych sklepów, poczta, przystani, restauracji i imprez kulturalnych. Nasz hotel oferuje Państwu trzy mieszkania: apartament dla 2 osób, Apartament dla 4-5 osób oraz apartament dla 6-8 osób. Na podwórku jest parking strzeżony dla vehicl. Grill w ogrodzie na kominku. Właściciele prowadzą połowów, więc codziennie można kupić świeże ryby.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Berto

Od morza 200 m
Pojemność 15 osób

Cena od 41 €

Przewodnik turystyczny - Lošinj - Nerezine

Lošinj - Nerezine  - Herb Nerezine to mała rybacka i turystyczna miejscowość na wyspie Lošinj, w hrabstwie Primorsko-w Chorwacji. Leży w północnej części wyspy, u podnóża wzgórza w Osorscica najbliższej Osoru i mostu łączącego wyspę Cres z Lošinj. Administracyjnie jest częścią Mali Lošinj i ma populację 400 mieszkańców. Nerezine jest pierwszy wymieniony w 14 wieku, kiedy to było posiadanie rodów szlacheckich z pobliskiej Osoru. W 16 wieku wybudowano tu klasztor franciszkański z kościołem św Franciszka i mniejszej zamek do obrony przed atakami piratów, które warto odwiedzić. Miejsce było stopniowo rozwijane od robotników i wspólnot duszpasterskich do wędkowania i osady morskiego ze stoczni, która wciąż działa. Tutaj jest również zbudowany nową marinę, które przyczynią się do dodatkowej oferty turystycznej tego miejsca. Noclegi w Nerezine można znaleźć w dwóch dobrze wyposażonych obozów, kilka małych hoteli rodzinnych, aw wielu prywatnych mieszkaniach, pokoje i domy. Można spędzić dzień na kilku małych kamyków plaż, które są związane z chodnika przybrzeżnej. Najbardziej znany jest jeden w zatoce Galboka, potem plaża z obozu Lopari który posiada prysznice, plac zabaw dla dzieci oraz kawiarnia i jest idealny dla rodzin z małymi dziećmi. Miłośnikom aktywnego wakacje z pewnością cieszyć się wspiąć się na najwyższy szczyt na wyspie St. Mikuła na 557 metrów nad poziomem morza, z pięknym widokiem na całą wyspę Losinj i Kvarner. Jeśli chcesz spędzić dobry wieczór lub odwiedzić wydarzeń kulturalnych i rozrywkowych, zalecamy zamiar Mali Lošinj, który jest zaledwie 15 kilometrów od Nerezine. Odwiedź Nerezine na Losinj i spędzić spokojne i przyjemne rodzinne wakacje w tej idyllicznej małej rybackiej i turystycznej miasta. Szukaj tanich kwater prywatnych w Nerezine. Skontaktować się bezpośrednio właścicielom mieszkań, pokoi i domków letniskowych w Nerezine i oszczędź do 40% na drogich opłat agencyjnych. Witamy Nerezine!

Lošinj - Nerezine Prognoza pogody