Poznaj nas i naszą pracę

Katalog kwater prywatnych w Chorwacji apartamenty-chorwacja .com.pl powstał w 2012 roku. Łączymy gości w całym świat z właścicielami kwater prywatnych w Chorwacji od prawie 8 lat. Z dumą zapewniamy bezpośredni kontakt z właścicielami kwater prywatnych w Chorwacji, a także zapewniamy ceny zakwaterowania taniej nawet do 40%. Chcesz uniknąć drogich i niepotrzebnych opłat agencyjnych i chcesz lepiej poznać swoich gospodarzy, wtedy nasz katalog internetowy jest właściwym wyborem do wyszukiwania idealnego mieszkania i zakwaterowania w Chorwacji!

Katalog kwater prywatnych w Chorwacji

Apartamenty-Chorwacja.com.pl - katalog kwater prywatnych w Chorwacji

Po wielu latach pracy w turystyce, zarówno w Chorwacji, jak iw USA, zdecydowaliśmy się uruchomić tę stronę, aby umożliwić wszystkim właścicielom kwater prywatnych w Chorwacji zapewnienie lepszego zakwaterowania, bezpośredni kontakt z gośćmi, wydłużenie sezonu i zwiększenie rentowności przez wyeliminowanie wysokich prowizji agencyjnych. Naszym celem jest także, aby wszyscy goście mogli szybko i łatwo znaleźć idealne zakwaterowanie prywatne i cieszyć się wakacjami w Chorwacji.

Zarejestrować
Nasza misja
Naszą misją jest zarówno zadowolenie najemcy, jak i gościa:
  • dzięki lepszemu obłożeniu kwaterami prywatnymi, które znacznie przewyższają obłożenie hoteli
  • dzięki szybkiemu i łatwemu wyszukiwaniu mieszkań, pokoi i domów wakacyjnych w Chorwacji w naszym katalogu
  • Poprzez zgromadzenie wszystkich prywatnych najemców w Chorwacji w naszym katalogu, dzięki czemu goście mogą łatwo znaleźć idealne zakwaterowanie
  • poprzez szczegółowe informacje o każdym prywatnym zakwaterowaniu w Chorwacji w celu ułatwienia podjęcia decyzji dla gościa

Wartości i zasady
Prowadzenie działalności gospodarczej na najwyższych zasadach etycznych.

Uczciwość i uczciwość we wszystkich naszych kontaktach biznesowych daje nam swobodę, by zawsze być dumnym z naszej pracy.

Traktuj klientów, partnerów biznesowych i współpracowników w pracy tak samo, jak chcemy, aby nas traktowali.

Stwórz wysokiej jakości i profesjonalną (łatwą w użyciu) stronę internetową i zapewnij najwyższy poziom wsparcia naszym klientom.

Dołącz do nas!
Nasza "łatwa w użyciu, ale bardzo aktualna" strona internetowa apartamenty-chorwacja.com.pl szybko staje się preferowaną witryną do wyszukiwania kwater prywatnych w Chorwacji.

Zawsze szukamy sposobów na ulepszenie naszej strony internetowej i usług. Wszystkie komentarze, sugestie i pomysły są mile widziane i zapewniamy, że będziemy bardzo wdzięczni za każdy wysłany przez nas e-mail.


Skontaktuj się z nami

Stronie internetowej apartamenty-chorwacja.com.pl jest częścią Zephyr d.o.o.

Zephyr d.o.o.
Zajčeva 9, 10000 Zagreb
OIB: 82653467833
IBAN: HR1024840081135096691,
RAIFFEISENBANK AUSTRIA D.D., Magazinska cesta 69, 10000 Zagreb
Kapitał podstawowy: 20.000,00 kn zapłacony w całości