Robinson turystyka Chorwacja
Wybierz idealne zakwaterowanie i spędź niezapomniane wakacje w Chorwacji!

Sortuj według:

Robinson turystyka Sunset Romance

Pašman - Neviđane

Od morza 10 m
Pojemność 7 osób

od 80 €

Robinson turystyka Diana

Drvenik Mali

Od morza 200 m
Pojemność 4 osób

od 50 €

Robinson turystyka Levantara house

Ugljan - Kali

Od morza 1.5 km
Pojemność 2 osób

od 80 €

Robinson turystyka Robinzon

Pašman - Pašman

Od morza 70 m
Pojemność 7 osób

od 100 €

Robinson turystyka Viskovic

Hvar - Sućuraj

Od morza 10 m
Pojemność 14 osób

od 60 €

Robinson turystyka Antonija

Pašman - Tkon

Od morza 400 m
Pojemność 5 osób

od 170 €

Robinson turystyka House Pašman Banj

Pašman - Ždrelac

Od morza 40 m
Pojemność 4 osób

od 40 €

Robinson turystyka Robinzon vila sa bazenom

Korčula - Korčula

Od morza 10 m
Pojemność 8 osób

od 50 €

Robinson turystyka Welnes robinzon Vranina

Brač - Bol

Od morza 60 m
Pojemność 8 osób

od 65 €

Robinson turystyka Robinzon Katja

Pašman - Tkon

Od morza 10 m
Pojemność 6 osób

od 100 €

Robinson turystyka Pedišić

Pašman - Ždrelac

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

od 100 €

1 recenzje - 5/5

Robinson turystyka Vila Valentina

Pašman - Ždrelac

Od morza 20 m
Pojemność 8 osób

od 65 €

Robinson turystyka Green valley retreat

Split

Od morza 20 km
Pojemność 19 osób

od 266 €

Robinson turystyka Lujo

Pašman - Neviđane

Od morza 30 m
Pojemność 2 osób

od 70 €

Oferta Last minute

Robinson turystyka The White House Robinson

Hvar - Jelsa

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

od 65 €

Robinson turystyka Freedom

Žminj

Od morza 25 km
Pojemność 50 osób

od 43 €

Robinson turystyka Šime

Korčula - Korčula

Od morza 10 m
Pojemność 16 osób

od 50 €

Oferta First minute
1 recenzje - 5/5

Robinson turystyka Ćosina kuća

Pašman - Dobropoljana

Od morza 10 m
Pojemność 12 osób

od 220 €

Robinson turystyka Belvedere

Primošten

Od morza 2 km
Pojemność 2 osób

od 50 €

Robinson turystyka Orlovo gnijezdo

Makarska

Od morza 600 m
Pojemność 10 osób

od 20 €

Robinson turystyka Green Oasis Vodice

Vodice

Od morza 7 km
Pojemność 4 osób

od 101 €

Robinson turystyka Sandra

Hvar - Sućuraj

Od morza 10 m
Pojemność 6 osób

od 65 €

Robinson turystyka Lanđin

Pašman - Kraj

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

od 70 €

Robinson turystyka Murtelica

Pašman - Kraj

Od morza 30 m
Pojemność 4 osób

od 60 €

Robinson turystyka Robinson House Istra

Poreč

Od morza 15 km
Pojemność 4 osób

od 122 €

Oferta Last minute

Robinson turystyka Neda

Kornati

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

od 95 €

Robinson turystyka Dubrova

Brač - Pučišća

Od morza 2 km
Pojemność 5 osób

od 100 €

Robinson turystyka Octopus

Pašman - Tkon

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

od 70 €

Robinson turystyka Jerena

Pašman - Dobropoljana

Od morza 100 m
Pojemność 8 osób

od 160 €

Robinson turystyka Uvala Božanska

Pašman - Tkon

Od morza 20 m
Pojemność 4 osób

od 160 €

Robinson turystyka Sunset Romance ( Pašman - Neviđane)

Dom Sunset Romance Robinson dla 7 osób znajduje się w zatoce Stivan w południowo-zachodniej części wyspy Pasman i otoczony jest drzewami oliwnymi i innymi drzewami, dzięki czemu jest pięknie ukryty. Stivan to mniejsza zatoka z kilkoma domami i widokiem na mniejsze wyspy, takie jak Sit, Lavdara, Iz, a dalej można zobaczyć Dugi otok. Przyjazd do zatoki Stivanja jest możliwy drogą żwirową, odpowiednią również dla samochodów, ale trzeba jechać ostrożnie, aby po drodze nie było nierówności. W odległości około 9 km znajduje się Tkon, gdzie znajdują się restauracje, sklepy, mały targ, piekarnia i cukiernia. To trwa prom z Biograd na Moru (linia promowa Biograd-Tkon trwa około 15-20 minut, prom pływa kilka razy dziennie). Możliwe jest również przypłynięcie promem z Zadaru do Preko na wyspie Ugljan, przez most w Zdrelac na wyspę Pašman (podróż promem trwa około 30 minut, cena biletu jest droższa niż linia Biograd-Tkon, wygodnie jest mieć kolejkę około północy). Parking na kilka pojazdów znajduje się obok domu. Miejsce do cumowania łodzi znajduje się w porcie i jest bezpłatne (głębokość ok. 1 m, długość do 8 m). Jeśli masz licencję, możesz wypożyczyć łódź (cena zależna od mocy silnika), paliwo nie jest wliczone w cenę. Goście mogą korzystać z grilla w ogrodzie. Woda w domu to woda deszczowa, która zbiera się zimą w zbiorniku pod domem, dlatego konieczne jest racjonalne jej zużycie. Woda nadaje się do picia, ale w razie wątpliwości zalecamy zabranie ze sobą wody butelkowanej lub jej zagotowanie. Do dyspozycji Gości jest prysznic na świeżym powietrzu i prysznic. Właściciele pokazują, jak obsługiwać prysznic. Energia elektryczna jest pozyskiwana z paneli słonecznych i jest konwertowana na 220 V za pomocą standardowych gniazd europejskich. Z urządzeń elektrycznych można korzystać codziennie bez ograniczeń, w nocy należy zachować ostrożność. Zatoka sv. Kałuża jest zasłonięta sygnałem mobilnym. Zaciszny dom Sunset Romance jest wyposażony w piec, dzięki czemu można tu zostać wiosną lub jesienią oraz zimą. Zwierzęta mile widziane. Goście mogą korzystać z WiFi w domu, kupując kupon na co najmniej tygodniowy stały dostęp do Internetu. Urządzenie, dla którego kupowany jest ten kupon, działa jako hot spot. Plaża w zatoce jest w większości kamienista, ale ma ładne stopniowe wejście do morza, gdzie żwir, morze jest krystalicznie czyste. Dom wakacyjny Sunset Romance zachwyci Cię pięknym widokiem zachodu słońca. W przypadku zamknięcia granic z powodu COVID-19 zwracamy całą kwotę wpłaconej zaliczki - zaliczka lub w porozumieniu z Państwem przekazujemy płatność za sezon 2022 !! Właściciele zaszczepieni przeciwko COVID-19 !!!!

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Sunset Romance

Od morza 10 m
Pojemność 7 osób

Cena od 80 €

Robinson turystyka Diana ( Drvenik Mali)

W sercu dziewiczej przyrody, w otoczeniu drzew oliwnych, chleba świętojańskiego i pachnących śródziemnomorskich roślin, nasz dom z pewnością zapewni Ci pełne wakacje z dala od miejskiego zgiełku z pięknym widokiem na otwarte morze i wyspy. Najbliższa plaża znajduje się 200 m od domu. Jednak na samej wyspie jest wiele plaż wszelkiego rodzaju: piaszczyste, żwirowe, płaskie… wybór należy do Ciebie. Dom składa się z salonu połączonego z kuchnią, dwóch sypialni, łazienki oraz dużego tarasu z widokiem na morze. Obiekt może pomieścić 4 + 1 osoby. Otoczony jest dziedzińcem, na którym można zaparkować pojazd. Cieszymy się na Twoje przybycie!

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Diana

Od morza 200 m
Pojemność 4 osób

Cena od 50 €

Robinson turystyka Levantara house ( Ugljan - Kali)

Dom Levantara to mały romantyczny dom wakacyjny typu Robinson, położony w sosnowym lesie na wzgórzu nad wioską Kali na wyspie Ugljan, z pięknymi widokami. Taras znajduje się od strony morza, skąd można oglądać wschód słońca, a także miasto Zadar. Jest jedna sypialnia z podwójnym łóżkiem, kuchnia z kuchenką i lodówką, jadalnia i łazienka. Dom posiada również kominek, dzięki czemu możliwe jest przebywanie przez cały rok. Dom Levantara posiada panele słoneczne 220 V i zbiera wodę deszczową. Jest miejsce parkingowe, ale w promieniu 600 m nie ma sąsiadów. Zwierzęta mile widziane! Jest to idealne miejsce dla każdego miłośnika przyrody, turystyki pieszej i rowerowej. Lub dla tych, którzy potrzebują spokojnego miejsca do ładowania. Właściciele są dostępni 24/7 w przypadku jakichkolwiek pytań lub rozwiązywania problemów.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Levantara house

Od morza 1.5 km
Pojemność 2 osób

Cena od 80 €

Robinson turystyka Robinzon ( Pašman - Pašman)

Dom położony jest na odludziu w południowej części wyspy, z widokiem na wyspy Kornati. Ta część nie jest zamieszkana przez stałych mieszkańców, posiada jedynie kilka domów przeznaczonych dla preferujących tego typu wakacje. Wyposażony we wszystkich nowoczesnych wakacyjnych poszukiwaczy przygód. Ma energię słoneczną i gaz, wodę w zbiorniku, a przez dom przepływa mała pompa. Prysznic jest na zewnątrz. Wewnątrz kuchnia, łazienka z umywalką, dwa pokoje z dostawką. Z przodu znajduje się duży zadaszony taras z kominkiem, idealny do spotkań towarzyskich i przyjemnego pobytu. Atutem tego urlopu jest cisza, spokój, piękne otoczenie dziewiczej przyrody.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Robinzon

Od morza 70 m
Pojemność 7 osób

Cena od 100 €

Robinson turystyka Viskovic ( Hvar - Sućuraj)

Apartamenty Viskovic znajdują się w spokojnym i spokojnej zatoce Pobij, 8 km od małej wioski Gdinj. Typ Robinzon turystyki jest idealnym miejscem dla ludzi, którzy przyzwyczajenie odejść od ruchliwej życiu każdego days i spędzić wakacje w zgodzie z naturą. Dostęp do domu jest możliwe drogi. Parking znajduje się w pobliżu domu. Typ Robinzon opisu turystycznej: ogniwa słoneczne Moc elektryczna (światła i pfones mobilne), zaopatrzenie w wodę ze zbiornika, sygnał GSM jest osiągalny, są instrumentem zasilania gazem, dostępna droga do domu jest ostatnia 3 km żwiru. W zatoce jest szczególnie cichy i spokojny w czerwcu i wrześniu. Wrzesień znana jest stałym spokoju, głównie słoneczne dni i wciąż ciepłym morzu. Dla dużych grup gości, którzy wynajmują nasze dwa mieszkania razem proponujemy dodatkowy rabat, specjalnego dla rezerwacji 15 dni.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Viskovic

Od morza 10 m
Pojemność 14 osób

Cena od 60 €

Robinson turystyka Antonija ( Pašman - Tkon)

Dom Antonija znajduje się na południowej stronie wyspy Pašman z pięknym widokiem na okoliczne wyspy. Dom jest odosobniony, aby zapewnić prywatność i spokój na wakacje. Dom jest przestronny i wyposażony na idealne wakacje z dala od miejskiego zgiełku, a piękna przyroda zachwyci każdego odwiedzającego. Kuchnia wyposażona jest w sztućce i sztućce, lodówkę z zamrażalnikiem i TV. Jest prysznic na zewnątrz, grill przed i za domem, piaskownica i huśtawki dla dzieci. Zwierzęta nie są akceptowane. Elektryczność od 220V do energii słonecznej nie może korzystać z dodatkowych urządzeń gospodarstwa domowego oprócz ładowarek do telefonów komórkowych, laptopów.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Antonija

Od morza 400 m
Pojemność 5 osób

Cena od 170 €

Robinson turystyka House Pašman Banj ( Pašman - Ždrelac)

Życzymy miłego pobytu w naszej wiejskiej chacie położonej na południowej stronie wyspy Pašman w wiosce Banj. Znajduje się w doskonałym miejscu, tuż nad morzem. Robinsonowa turystyka w nietkniętej naturze, z widokiem na archipelag Kornati i otwarte morze. Jeśli szukasz plaży tylko dla siebie w prawdziwym środowisku naturalnym i ciszy, możesz dotrzeć do nas ścieżkami z naszą pomocą lub samochodem (zalecane). Dom ma w pełni wyposażoną kuchnię / salon, jedną sypialnię i toaletę. Energia elektryczna jest w systemie solarnym, woda deszczowa ze zbiornika na wodę przeprowadzana przez dom, jest telewizor, kuchnia wyposażona do użytku (kuchenka pracuje na gaz i lodówka działająca na gazie), prysznic na zewnątrz, taras i grill. W sypialni znajduje się podwójne łóżko, a w salonie rozkładana sofa dla 2 osób. Mamy gości, którzy przychodzą do naszego domu przez dziesięć lat, więc niektóre daty są zablokowane. max. 4 osoby. Samochód znajduje się 150 metrów od domku. W promieniu 500 metrów nie ma sąsiadów.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka House Pašman Banj

Od morza 40 m
Pojemność 4 osób

Cena od 40 €

Robinson turystyka Robinzon vila sa bazenom ( Korčula - Korčula)

Będziesz mieć swój własny raj, ponieważ mieszkanie znajduje się w spokojnym miejscu na południowej stronie wyspy Korčula w zatoce Rasohatica. Apartament z dwiema sypialniami zajmuje wyższe piętro domu, są jeszcze dwa apartamenty na parterze. Mieszkanie wakacyjne zaprojektowane jest w stylu Robinsona: prosty sprzęt, prąd i zaopatrzenie w ciepłą wodę z energią słoneczną (220 V), kuchenka i lodówka z gazem propanowym dadzą poczucie, że znajdujesz się w ukrytej perle. Po prostu ciesz się na prywatnej plaży 10 m od domu lub w prywatnym basenie z wodą morską :)

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Robinzon vila sa bazenom

Od morza 10 m
Pojemność 8 osób

Cena od 50 €

Robinson turystyka Welnes robinzon Vranina ( Brač - Bol)

Jeśli marzyłeś o odpoczynku w ciszy i spokoju w domku nad morzem to jesteś we właściwym miejscu. Nasze domy posiadają pokój dziecinny, pokój dziecięcy, salon z kuchnią i jadalnią. Duży zadaszony taras. Własny kominek. Weranda z basenem z jacuzzi z widokiem na morze i plażę "Zlatni rat". Telewizja satelitarna pt. WI-fi. Każdy domek ma własną plażę oddaloną od domku około 70 metrów. Wszystkie dodatkowe informacje można uzyskać przez e-mail juki.bol @ gmail.com lub telefon komórkowy. Wot-ap 00385912025264

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Welnes robinzon Vranina

Od morza 60 m
Pojemność 8 osób

Cena od 65 €

Robinson turystyka Robinzon Katja ( Pašman - Tkon)

Dom położony jest w południowej części wyspy Pasman, w cichej zatoce z widokiem na wyspy Kornati. Jest idealny na rodzinne wakacje. Składa się z dwóch sypialni, kuchni, salonu, łazienki i dużego ogrodu. Oprócz domku mamy kolejną łazienkę i prysznic. Domek ma dwa kominki, w domu i na zewnątrz. Przed domem jest baldachim i stuletnie drzewo oliwne, dzięki czemu cień pozostaje przez cały dzień. Energia elektryczna jest przekazywana przez panele słoneczne, 220 V i 12 V. Lodówka z zamrażarką ma napięcie 220 V. Piec z piekarnikiem jest opalany gazem. Woda pochodzi ze studni. Mamy również telewizję satelitarną. Mamy dok dla gości, którzy mają własną łódź. Dostęp do samochodu włączony. Parking znajduje się 100 m od hotelu. Droga jest żwirowa. Minimalny pobyt to 7 dni, a przyjazd jest w soboty. Gospodarz mówi po niemiecku, słoweńsku i angielsku. Możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem Viber, WhatsApp, Gmail. Z pozdrowieniami, gospodarz Ugrinic Milka

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Robinzon Katja

Od morza 10 m
Pojemność 6 osób

Cena od 100 €

Robinson turystyka Pedišić ( Pašman - Ždrelac)

Dom wakacyjny Rodzina Pedisic znajduje się w pięknym miejscu na południowej stronie wyspy Pasman, z widokiem na archipelag Kornati. Dom wakacyjny posiada duży taras, 2 sypialnie, salon i dobrze wyposażoną kuchnię. Może pomieścić 4-5 osób. Znajduje się 10 metrów od morza, w otoczeniu zieleni. Rzadkie są miejsca, w których można znaleźć spokój i ciszę, a więc idealne warunki na takie wakacje. To jest dom Robinsona. Miłośnicy turystyki Robinson i wszyscy, którzy chcą uciec od codzienności i tłumów, będą cieszyć się tym domem i jesteśmy pewni, że będą tutaj pamiętać wakacje. Burza wynosi 12 V, woda to 12.000 l. Właściciele są dostępni, jeśli czegoś brakuje.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Pedišić

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

Cena od 100 €

1 recenzje - 5/5
Robinson turystyka Vila Valentina ( Pašman - Ždrelac)

Obiekt Robinson House Villa Valentina położony jest w Zadarze w żupanii zadarskiej i oferuje bezpłatny prywatny parking. Z góry dziękuję za zapytania. Jeśli zdecydujesz się spędzić zasłużone wakacje na naszej wyspie, masz okazję całkowicie zrelaksować się z dala od codziennego zgiełku i stresu. Masz szeroką gamę smaków wina, oliwy z oliwek wytwarzanej w tradycyjny sposób i konsumującej nasze produkty z ogrodu. Przyjdź i ciesz się wakacjami. Oferujemy dom z dwoma mieszkaniami w pięknej dziewiczej przyrody. Dom wychodzi na Park Narodowy Kornati. Mieszkanie ma duży ogród, który gwarantuje prywatność. Dom nie ma prądu, cała energia jest pobierana z paneli słonecznych. Ten dom wakacyjny oferuje widok na ogród, widok na ogród, część wypoczynkową, telewizor z płaskim ekranem i dostępem do kanałów telewizji satelitarnej, w pełni wyposażoną kuchnię z lodówką i piekarnikiem oraz łazienkę z prysznicem. Wszystkie pokoje dysponują balkonem z widokiem na morze. Robinson House Villa Valentina oferuje taras słoneczny. W obiekcie znajduje się ogród ze sprzętem do grillowania. W pobliżu można uprawiać piesze wędrówki i nurkować.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Vila Valentina

Od morza 20 m
Pojemność 8 osób

Cena od 65 €

Robinson turystyka Green valley retreat ( Split)

Rekolekcje Zielonej Doliny znajdują się na wzgórzu w małej wiosce Neorić, zaledwie 30 km od Splitu, drugiego co do wielkości miasta w Chorwacji, na wybrzeżu Adriatyku. Jest to kwatera typu robinson na przestrzeni 800 m2, z dwoma namiotami, które mogą pomieścić 19 osób z 9 łóżkami (8 jednoosobowych i 1 dwuosobowe wraz z 9 śpiworami). Oprócz namiotów do dyspozycji naszych gości jest dobrze wyposażona kuchnia wraz z jadalnią i częścią wypoczynkową oraz zaplecze sportowe. Kuchnia wyposażona jest w lodówkę, grill gazowy i kuchenkę oraz wszystkie niezbędne naczynia i jadalnię. W sąsiedztwie kuchni znajduje się kominek do grillowania lub gotowania. W zakresie obiektów sportowych do dyspozycji naszych gości są: tenis stołowy, kręgle, łucznictwo, rzutki, badminton, plac zabaw dla dzieci oraz inne gry towarzyskie. Miejsce znajduje się zaledwie 3 km od centrum miejscowości - ze sklepem spożywczym i kawiarnią oraz 20 km od morza. Jesteśmy przekonani, że gospodarze są ważną częścią tego doświadczenia, dlatego dołożymy wszelkich starań, abyś czuł się u nas jak najlepiej. Dlatego z niecierpliwością czekamy na powitanie Państwa na miejscu.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Green valley retreat

Od morza 20 km
Pojemność 19 osób

Cena od 266 €

Robinson turystyka Lujo ( Pašman - Neviđane)

Dom wakacyjny Robinson "Lujo" znajduje się na wyspie Pašman, w zatoce zwanej "Stivanja". Piaszczysta plaża oddalona jest o 30 metrów. Zatoka "Stivanja" (lub lokalnie nazywana "Lokvice") znajduje się po zachodniej stronie wyspy i jest zwrócona do Parku Narodowego "Kornati" i wysp Sit, Žut, Dugi otok i Iž. Dom posiada jedną sypialnię dla dwóch osób. Posiada również kuchnię, jadalnię i łazienkę. W kuchni jest wszystko, czego potrzebujesz - naczynia, serwis obiadowy, ściereczki do naczyń, kuchenka gazowa, lodówka (120 litrów), zamrażarka (80 litrów) i kominek z grillem. Przy domu znajduje się taras z leżakami i meblami ogrodowymi. Za domem można również znaleźć prysznic ogrodowy. W sypialni przygotowane są ręczniki i pościel. Nasz dom jest przystosowany do turystyki robinsonowej, dlatego zbiornik na wodę zasilany jest z sieci 3000 litrów wody. Chociaż woda jest do picia, radzimy zagotować ją przed spożyciem ze względu na wysokie temperatury latem. Inną radą jest zabranie ze sobą wody butelkowanej. Woda z kranu jest zainstalowana w kuchni, łazience i prysznicu na zewnątrz. Energia elektryczna w domu jest wytwarzana przez energię słoneczną (220 V). Należy oszczędzać wodę i elektryczność tak bardzo, jak to tylko możliwe. Dom jest bezpośrednio dostępny samochodem (parking znajduje się przed domem) po improwizowanych i wyboistych (żwirowych / ziemnych) drogach w poprzek wzgórza, na które mogą wpływać warunki pogodowe. Z tego powodu drogi nie są zalecane dla niskich samochodów, ale to nie znaczy, że musisz mieć SUV-a. Drogi te można przejechać zwykłym samochodem z ostrożną jazdą. Miejsce do cumowania łodzi znajduje się na plaży bezpłatnie.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Lujo

Od morza 30 m
Pojemność 2 osób

Cena od 70 €

Robinson turystyka The White House Robinson ( Hvar - Jelsa)

Wynajmę dom wakacyjny typu Robinson, idealny dla rodzin z dziećmi szukających ucieczki od stresu, dziewiczej przyrody, krystalicznie czystego morza, ciszy i spokoju.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka The White House Robinson

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

Cena od 65 €

Robinson turystyka Freedom ( Žminj)

Noclegi Robinson "Wolność" to miejsce w przepięknej, prawie dziewiczej przyrodzie, znajduje się w centralnej części Istrii, w pobliżu małej wioski Čubani, Cere. To miejsce dla poszukiwaczy przygód, którzy lubią spędzać czas na łonie natury, oddychając świeżym, czystym powietrzem, bawić się przy ognisku, słuchać nocnych świerszczy i obserwować gwiazdy, ponieważ nie ma zanieczyszczenia światłem. Goście śpią w namiotach wyposażonych w dmuchane materace z wymaganymi prześcieradłami i poduszkami. Oprócz ogniska znajdują się tu prysznice z podgrzewaną wodą słoneczną, toaleta, eko-ogród, zewnętrzna kuchnia do przygotowania grilla oraz bezpłatne miejsce parkingowe. I oczywiście dużo miejsca do zabawy. Dodatkowe funkcje to: boisko do siatkówki, małe boisko do piłki nożnej, tenis stołowy, zestaw łuczniczy, smukła linia, huśtawka, plac zabaw dla dzieci i oczywiście dużo miejsca do zabawy. Jeśli czujesz potrzebę odnalezienia w sobie spokoju, wytchnienia uszu od miejskiego zgiełku, spowolnienia na chwilę życia, nawiązania kontaktu z sobą i być może ze swoim partnerem, to jest to właściwe miejsce dla Ciebie.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Freedom

Od morza 25 km
Pojemność 50 osób

Cena od 43 €

Robinson turystyka Šime ( Korčula - Korčula)

W pobliżu starego miasta Korcula, zaledwie 15 km od hotelu, znajduje się piękna zatoka Pupnatska luka, w której znajdują się nasze apartamenty. Jeśli szukasz mieszkania z dala od miejskiego zgiełku i pragniesz ciszy i spokoju, to nasze apartamenty są dla Ciebie właściwym wyborem. Zatoka Pupnatska luka znajduje się na osłoniętej części wyspy i nie posiada żadnej infrastruktury, ale mieszkania zasilane są energią słoneczną wystarczającą do oświetlenia, ładowania telefonów komórkowych, laptopów itp. Obok mieszkania znajduje się prysznic zewnętrzny ogrzewany energią słoneczną energii, a pod mieszkaniem znajduje się mała prywatna plaża, więc morze jest tylko kilka kroków od mieszkania. Najpiękniejsza piaszczysta plaża na wyspie znajduje się 40 metrów od apartamentu. Wszystkie apartamenty posiadają prywatne tarasy z widokiem na morze i piękną plażę, dwie sypialnie, wyposażoną kuchnię z kuchenką gazową i lodówką oraz łazienkę (WC i prysznic). Grill na świeżym powietrzu znajduje się obok mieszkania.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Šime

Od morza 10 m
Pojemność 16 osób

Cena od 50 €

Oferta First minute
1 recenzje - 5/5
Robinson turystyka Ćosina kuća ( Pašman - Dobropoljana)

Jeśli chcesz spędzić wakacje bez samochodów, tłumów turystów, dobrodziejstw cywilizacji i infrastruktury, to jest to właściwy wybór dla Ciebie. Dom położony jest na południowej stronie wyspy Pasman w zatoce Cerene z widokiem na Park Narodowy Kornati. Oferuje energię słoneczną i bieżącą wodę ze zbiornika, z którym należy obchodzić się oszczędnie. APARTAMENT 1 - Dwie sypialnie łącznie 6 miejsc noclegowych, łazienka, kuchnia, jadalnia, salon, taras. APARTAMENT 2 - Dwie sypialnie łącznie 4 łóżka, łazienka, kuchnia, jadalnia, pokój dzienny z rozkładaną sofą dla dwóch osób, taras, grill na świeżym powietrzu. Na zewnątrz domu znajduje się prysznic słoneczny i grill. Do domu prowadzi droga, która w niektórych miejscach jest żwirowa. Na życzenie organizowany jest transport do obiektu. Dom wynajmowany jest jako całość. Witamy!

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Ćosina kuća

Od morza 10 m
Pojemność 12 osób

Cena od 220 €

Robinson turystyka Belvedere ( Primošten)

Dom położony jest na wzgórzu nad Primošten. Jest idealny dla miłośników przyrody, którzy chcą cieszyć się w ciszy i spokoju. Z tarasu roztacza się widok na morze, stare miasto Primosten i posąg Pani Loreto.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Belvedere

Od morza 2 km
Pojemność 2 osób

Cena od 50 €

Robinson turystyka Orlovo gnijezdo ( Makarska)

Miejsce, w którym miasto zamienia się w wioskę zaledwie 600 metrów nad głównym rynkiem w Makarskiej. Dom na łonie natury, idealny dla rodzin z dziećmi i/lub zwierzętami z pięknym widokiem na morze. Ciesz się ciszą i spokojem oraz romantycznymi zachodami słońca. Witamy!

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Orlovo gnijezdo

Od morza 600 m
Pojemność 10 osób

Cena od 20 €

Robinson turystyka Green Oasis Vodice ( Vodice)

Odosobniony dom wakacyjny Green Oasis Vodice jest idealny na wakacje na łonie natury i znajduje się zaledwie 7 km od plaż i wydarzeń w Vodicach, w rejonie Rakitnicy. Powierzchnia nieruchomości to 600m2 otoczona ogrodzonym gajem oliwnym z niezakłóconym widokiem na otaczającą zieleń. Przed domem znajduje się duży zadaszony taras (20m2) z dużym drewnianym stołem i krzesłami oraz zewnętrzna kuchnia (kuchenka i piekarnik gazowy). Do schładzania i grillowania dostępny jest duży kamienny grill. W ciepłe letnie dni orzeźwienie można znaleźć w basenie bąbelkowym z leżakami i parasolem oraz prysznicem na świeżym powietrzu (ogrzewanie wody słonecznej). Dom (30m2) jest nowy i wybudowany w tym roku - posiada dwie sypialnie z podwójnymi łóżkami, łazienkę (prysznic + WC) oraz wewnętrzną przestrzeń do przygotowywania posiłków (lodówka i blat, stół i krzesła). Energia elektryczna pozyskiwana jest za pomocą paneli słonecznych (220V) oraz zapasowego generatora - nadaje się do oświetlenia, wentylatorów sufitowych, ładowania telefonów komórkowych/laptopów i telewizorów. Internet nie jest dostępny. Woda w domu dostarczana jest ze zbiornika (pojemność 3000L) i należy z niej korzystać ostrożnie. Do picia zalecamy wodę butelkowaną, a wodę do gotowania należy najpierw zagotować. Parking jest bezpłatny i strzeżony na terenie posesji, a do domu można dojechać drogą żwirową. Najbliższe sklepy (Lidl i Plodine) znajdują się przy wjeździe do Vodic, około 4 km. Dla szukających aktywnej turystyki w pobliżu znajduje się kilka ścieżek rowerowych oraz obszerna promenada. Zwierzęta mile widziane bez dodatkowych opłat! Czekamy na Ciebie w naszej zielonej oazie, idealnej na autentyczne wakacje, spokój i ucieczkę od stresu dnia codziennego.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Green Oasis Vodice

Od morza 7 km
Pojemność 4 osób

Cena od 101 €

Robinson turystyka Sandra ( Hvar - Sućuraj)

Dom Sandra znajduje się w cichej zatoce Pelinovik, we wsi Bogomolje. Bogomolje to mała wioska położona wzdłuż drogi i składa się z kilku przysiółków. Znajduje się 15 km na zachód od Sućuraja. Droga, która przechodzi przez Jerkov dvor do wsi Bogomolje, prowadzi do zatoki Pelinovik, która znajduje się na południowej stronie wyspy. Zatoka Pelinovik znajduje się około 3 km od wioski Bogomolja. We wsi znajduje się sklep i poczta. W pobliskich zatokach znajdują się restauracje. Wszystkie zatoki są połączone drogą (bruk). Dom w zatoce znajduje się na plaży i jest odpowiedni dla wszystkich miłośników przyrody i tych, którzy chcą spokojnego i relaksującego wypoczynku. Dom posiada duży taras z widokiem na morze. Ma dwa piętra i ma około 70m2. Na pierwszym piętrze znajduje się wyposażona kuchnia, salon oraz taras z dostępem do plaży. Lodówka jest na prąd, a kuchenka na gaz. Na piętrze znajdują się pokoje oraz łazienka z prysznicem. Posiada łącznie 3 sypialnie dwuosobowe. Dwa pokoje mają dostęp do balkonu. W zatoce nie ma prądu i wody, więc korzystamy z alternatywnych źródeł energii. Prąd jest na panelach słonecznych 220 V (ekonomiczne użytkowanie), woda to woda deszczowa ze spłuczki (wymaga ekonomicznego użytkowania). Grill znajduje się za domem. Miejsce parkingowe na podwórku. Droga dojazdowa jest częściowo utwardzona, częściowo żwirowa. Zwierzęta mile widziane.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Sandra

Od morza 10 m
Pojemność 6 osób

Cena od 65 €

Robinson turystyka Lanđin ( Pašman - Kraj)

Dom Lanđin znajduje się w południowo-wschodniej części wyspy Pašman w zatoce Lanđin. Otoczony jest gajem oliwnym (ok. 1500 m2), a przed domem (tylko 6 m) znajduje się morze i molo, z którego można bezpłatnie korzystać do cumowania łodzi. Dom wykonany jest z kamienia i nie wymaga klimatyzacji. Dom jest w pełni wyposażony. Woda to deszczówka, a energia elektryczna pochodzi z paneli słonecznych. Do dyspozycji Gości jest kominek do grillowania i prysznic na świeżym powietrzu. Samochód posiada własne miejsce parkingowe około 200m od domu. Dom jest odosobniony (około 100 m od sąsiedniego domu). Możliwa jest codzienna dostawa świeżo złowionych ryb.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Lanđin

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

Cena od 70 €

Robinson turystyka Murtelica ( Pašman - Kraj)

dom robinson położony po drugiej stronie wyspy Pašman. Dojazd do domu jest samochodem i posiada prywatny zadaszony parking z kamienną ścieżką do samego domu. Wewnątrz domu znajduje się w pełni wyposażona kuchnia z lodówką i kuchenką, a także pościel w sypialniach oraz ręczniki, które zmieniane są co 7 dni. Energia elektryczna jest dostępna przez panele słoneczne, również jako ciepła woda, która pochodzi ze zbiorników na wodę i jest filtrowana. Na zewnątrz domu z tarasu roztacza się piękny widok na morze i przyrodę również jako huśtawka i zjeżdżalnia dla najmłodszych. Na terenie posesji znajduje się prywatna plaża z pomostem, wynajem łodzi jest możliwy pod warunkiem posiadania licencji łodzi. Sama nieruchomość jest odizolowana od miasta i ruchu ulicznego, z wyjątkiem kilku innych domów robinsonów i restauracji. Dla gości, którzy przebywają 14 dni i dłużej, proponujemy kolację przygotowaną przez właściciela po uzgodnieniu. Jeśli znajdziesz w opisie jakiekolwiek niejasności lub masz dalsze pytania, na które nie znajdziesz odpowiedzi w opisie, skontaktuj się z nami. Właściciel nie ponosi odpowiedzialności, jeśli klient nie dopytuje się o szczegóły, które są dla niego ważne, a które nie są podane w opisie, lub z jakiegokolwiek powodu nie są do końca jasne dla klienta. Nie możemy się doczekać wyboru nas jako miejsca na wakacje!

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Murtelica

Od morza 30 m
Pojemność 4 osób

Cena od 60 €

Robinson turystyka Robinson House Istra ( Poreč)

Drewniany dom Robinsona otoczony jest przyrodą w pobliżu Vižinada, tylko 18 km od Poreča. Może pomieścić do 4 osób. Składa się z dwóch domów. W jednej znajduje się sypialnia z dwoma podwójnymi łóżkami, telewizorem i radiem. W drugim znajduje się rozkładana sofa, łazienka z solarnym podgrzewaczem wody, lodówka i naczynia kuchenne. Obok domu znajduje się duży zadaszony taras z grillem i kuchenką gazową, na którym można przygotowywać posiłki. Dom jest autonomiczny energetycznie, prąd na energię słoneczną, a woda to woda deszczowa. Ze względu na ograniczone zasoby (prąd, woda) niektóre urządzenia elektryczne nie mogą być używane. Ponieważ woda deszczowa nie jest zalecana do picia w dniu przyjazdu, czeka na Ciebie butelka wody. Cicha i spokojna atmosfera, idealna do wypoczynku i relaksu zarówno dla par jak i rodzin z dziećmi. W pięknym otoczeniu można cieszyć się cieniem na leżakach lub pobawić się w grze. Zwierzęta są akceptowane za opłatą. Pierwsza osada znajduje się 600 metrów od domu. Jeśli chcesz spróbować tradycyjnej kuchni w pobliżu, masz duży wybór restauracji. Miłośnicy ciszy, spokoju, a przede wszystkim natury mogą zakończyć swój czas jeżdżąc na rowerze, spacerując, zbierając szparagi, grzyby lub degustując wina w jednej z pobliskich renomowanych winnic Vižinada. Chcesz morze? Plaże od Porec do Lanterna oddalone są o zaledwie 15 minut. Centrum Vižinady (rynek / kawiarnia / poczta / stacja ładowania pojazdów elektrycznych) oddalone jest o 1,5 km. Lotnisko Pula jest oddalone o 50 min (60 km), Motovun 18 km, Grožnjan 13 km, Poreč 17 km, Rovinj 41 km, Rijeka 81 km. Jeśli jesteś miłośnikiem przyrody i chcesz być blisko wszystkich ważnych wydarzeń, jest to przygoda Robinsona Crusoe, której możesz tylko marzyć.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Robinson House Istra

Od morza 15 km
Pojemność 4 osób

Cena od 122 €

Robinson turystyka Neda ( Kornati)

Dom wakacyjny "Neda" znajduje się na wyspie Brusnjak (archipelag Kornati), w ustronnym miejscu. Zawiera 2 sypialnie, jadalnię, łazienkę + WC, kuchnię. Przed domem znajduje się taras z pięknym widokiem na morze, prysznic na zewnątrz, grill, miejsce do cumowania łodzi i plaża. Oferujemy Wi-Fi, piłkarzyki, rower stacjonarny, kajak i łódkę o mocy 6 KM.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Neda

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

Cena od 95 €

Robinson turystyka Dubrova ( Brač - Pučišća)

Robinson House Dubrova znajduje się w spokojnej i cichej okolicy na wyspie Brač. Dom położony jest z dala od tłumu i hałasu w dużym gaju oliwnym. Lokalizacja ta jest idealna dla gości, którzy uwielbiają cieszyć się słońcem i morzem, będąc blisko centrum turystycznego, ale wystarczająco daleko, aby uniknąć tłumów i zachować spokój i prywatność. Pucisca to najbliższe miasto z pięknymi plażami, rynkami, restauracjami i barami. Najbliższa plaża znajduje się 4 km od obiektu - w tej samej odległości znajduje się market, apteka, restauracja i kawiarnia. Robinson House Dubrova to odosobniony apartament z wyżywieniem we własnym zakresie, który znajduje się na wyspie Brač. Do dyspozycji Gości jest prywatny parking. Zwierzęta są akceptowane po uprzednim powiadomieniu. Łóżeczko dziecięce jest dostępne na życzenie. Do dyspozycji Gości jest umeblowany taras ze sprzętem do grillowania.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Dubrova

Od morza 2 km
Pojemność 5 osób

Cena od 100 €

Robinson turystyka Octopus ( Pašman - Tkon)

Dom Robinson składa się z dwóch sypialni, każda z podwójnym łóżkiem i możliwością dostawienia dodatkowej rozkładanej sofy dla 1 osoby oraz kuchni z jadalnią i łazienki z prysznicem. Przed domem znajduje się zadaszony taras ze stołem i ławami. Goście mogą korzystać z grilla i miejsca do cumowania łodzi.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Octopus

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

Cena od 70 €

Robinson turystyka Jerena ( Pašman - Dobropoljana)

Dom przyrody Jerena znajduje się na wyspie Pasman, w zatoce Cerenje. Może pomieścić do 8 osób. Składa się z dwóch pięter. Każde piętro zawiera dwie sypialnie, 1 toaletę, balkon, wyposażoną kuchnię, salon. Pełny opis domu można zobaczyć pod linkiem: www.valtours.jerena

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Jerena

Od morza 100 m
Pojemność 8 osób

Cena od 160 €

Robinson turystyka Uvala Božanska ( Pašman - Tkon)

Dom wolnostojący (turystyka Robinson) położony w zatoce Božanska na wyspie Pašman. Prywatny dostęp do plaży. Bardzo cicha okolica. Dom składa się z 2 sypialni (łóżko podwójne i 2 łóżka pojedyncze), kuchni z naczyniami. Prysznic na zewnątrz. Witamy!

Kategoryzacja Kategoryzacja - Robinson turystyka Uvala Božanska

Od morza 20 m
Pojemność 4 osób

Cena od 160 €

Robinson turystyka Chorwacja
Dlaczego warto rezerwować Robinson turystyka w Chorwacji bezpośrednio u właścicieli kwater prywatnych?

W ciągu ostatnich kilku lat na świecie pojawiły się liczne nowe formy podróżowania ukierunkowane na zapewnienie gościom wyjątkowych doświadczeń w miejscach i krajach, które odwiedzają. Jednym z nich jest tak zwana turystyka w stylu Robinsona! Jest to forma turystyki przeznaczona dla wszystkich poszukiwaczy przygód i osób pragnących doświadczyć życia z dala od cywilizacji, w sercu natury i w dużej mierze odciętych od współczesnego społeczeństwa.

Zakwaterowanie w stylu Robinsona w Chorwacji można znaleźć w starych kamiennych domach, w najodleglejszych zatoczkach, w niezamieszkanych częściach wysp, w drewnianych domkach w lasach,  u podnóża gór i w parkach przyrody. Ten rodzaj noclegów robi ogromne wrażenie na każdym ze względu na  otoczenie -często dziewiczej i nietkniętej dziczy. Jeśli marzysz o absolutnej ciszy i spokoju oraz pobycie na łonie przyrody to wakacje w stylu Robinsona będą dla Ciebie niezapomnianą przygodą. Czekamy na Ciebie w Chorwacji!

Turystyka w stylu Robinson oznacza zakwaterowaniew miejscach, gdzie najczęściej nie ma wody ani prądu, a dostępność mediów jest bardzo ograniczona. W większości przypadków woda deszczowa jest gromadzona w  studni, a energia elektryczna dostarczana przez panele słoneczne. Limitowane zasoby muszą być wydawane bardzo ostrożnie i racjonalnie. Zazwyczaj w domu nie ma ciepłej wody, ani ogólnego komfortu  życia, do którego wszyscy jesteśmy obecnie przyzwyczajeni. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na tego typu wakacje jako rodzaj wyzwania. Zakup wszystkich niezbędnych artykułów żywnościowych jest konieczny przed przyjazdem do takich lokali, ponieważ najbliższe sklepy są często dość odległe i trudno dostępne. Niezależnie od tego, czy chcesz być całkowicie wykluczony z rutyny swojego codziennego życia podczas wakacji, czy po prostu masz ochotę spróbować letniej przygody w otoczeniu natury i przyrody, zakwaterowanie Robinson będzie doskonałym wyborem. Ucieczka od cywilizacji, stresu, pracy, miasta, tłumów i smogu plus dawka przygody wydają się  być świetną opcją na wakacje.

Turystyka typu Robinson zyskała swą nazwę od imienia bohatera powieści Daniela Defoe. W 1719 roku autor ten opublikował przygodową powieść pt.:”Robinson Crusoe”. Stała się ona wtedy hitem i wciąż cieszy się popularnością wśród młodizeży. Robinson Crusoe spędził 28 lat na odległej tropikalnej wyspie po katastrofie statku. Przeżył tam wiele przygód i posłużył jako inspiracja dla tej formy podróżowania, ponieważ jest to styl życia przy ograniczonych zasobach.

Znajdź lokalizację spełnianiającą Twoje oczekiwania i omów szczegóły rezerwacji bezpośrenio z właścielem obiektu. Korzyści z  tego sposobu bukowania noclegów w Chorwacji jest wiele, ale najważniejszą z jest niska cena - brak jakichkolwiek opłat agencyjnych. Dzięki nam możesz znaleźć noclegi nawet o 40% tańsze od tych reklamowanych na podobnych stronach internetowych i w biurach podróży. Wszystkie detale wyjazdu I dodatkowe oferty negocjujesz sam, bez pośredników w związku z tym unikniesz nieprzyjemnych niespodzianek związanych z zaniedbaniami ze strony agencji. Wyszukaj miejsce dla siebie z listy poniżej lub przez szybkie wyszukiwanie. Twoje wymarzone wakacje na odludziu są na wyciągnięcie ręki!