Your browser does not support JavaScript! Robinson turystyka Chorwacja! Bezpośredni kontakt z właścicielami zakwaterowania!
 • Wyróżniona oferta kwater prywatnych w Chorwacji

  Apartamenty Brekalo-Bonaca

  Vir
  od 40 €
  First minute Oferta
  Apartamenty Color

  Vodice
  od 35 €
  Apartamenty Maleo

  Sveti Petar
  od 50 €
  Apartamenty Mare

  Fažana
  od 60 €
  First minute Oferta
  Apartamenty Villa Maria

  Primošten
  od 30 €

  Robinson turystyka Chorwacja
  Dlaczego warto rezerwować apartamenty bezpośrednio z prywatnymi właścicielami obiektów?

  W ciągu ostatnich kilku lat pojawiły się na świecie liczne nowe formy turystyki, które są ukierunkowane na zapewnienie gościom wyjątkowych i autentycznych doświadczeń w miejscach i krajach, które odwiedzają, a jednym z nowych trendów jest tak zwana turystyka Robinsona! Turystyka w stylu robinson jest formą turystyki przeznaczoną dla wszystkich poszukiwaczy przygód i turystów, którzy pragną doświadczyć życia z dala od cywilizacji, w sercu natury iw dużej mierze przy ograniczonych korzyściach współczesnego społeczeństwa.

  Robinson zakwaterowanie w Chorwacji można znaleźć w starych kamiennych domach w najodleglejszych zatoczkach, w niezamieszkanych częściach wyspy, w drewnianych domkach w lasach, górach i różnych parkach przyrody. Ten rodzaj zakwaterowania i wakacji pozostawia głębokie wrażenie dziewiczej i nietkniętej dziczy. Jeśli chcesz absolutnej ciszy i spokoju oraz pobytu w przyrodzie, wakacje Robinsona i Robinsona to prawdziwa przygoda, która czeka na Ciebie w Chorwacji!

  Turystyka w stylu robinson oznacza zakwaterowanie, które najczęściej nie ma wody ani prądu, a media są dostępne w bardzo ograniczonych ilościach. W większości przypadków woda deszczowa jest zbierana do studni, a energia elektryczna jest dostarczana przez panele słoneczne. Ograniczone zasoby muszą być wydawane bardzo ostrożnie i racjonalnie. Zwykle nie ma ciepłej wody w domu, a także wiele innych korzyści z dzisiejszego życia, do których wszyscy się przyzwyczailiśmy. Dlatego coraz więcej osób decyduje się na tego typu wakacje jako rodzaj wyzwania. Zakup wszystkich niezbędnych artykułów żywnościowych jest konieczny przed przyjazdem do takich lokali, ponieważ najbliższe sklepy są często dość odległe i trudno dostępne. Niezależnie od tego, czy chcesz być całkowicie wyłączony z codziennego życia podczas wakacji, czy po prostu spróbować letniej przygody w otoczeniu natury i przyrody, zakwaterowanie Robinson będzie doskonałym wyborem. Ucieczka od cywilizacji, stres, praca, miasto, tłumy, smog z pewną dawką przygody wydają się najlepszymi wakacjami.

  Robinson turystyka została nazwana na cześć bohatera z powieści Daniela Defoe. W 1719 roku opublikował przygodową powieść Robinson Crusoe, która stała się wówczas hitem i nadal jest obecna wśród dzisiejszej publiczności. Robinson Crusoe spędził 28 lat na odległej tropikalnej wyspie po katastrofie statku, przeżywając liczne przygody przed ostatecznym wyzwoleniem. Służył jako inspiracja dla tej formy turystyki, w której nacisk kładziony jest na styl życia przy ograniczonych zasobach.

  Znajdź zakwaterowanie Robinson, które spełnia wszystkie Twoje potrzeby i zorganizuj wszystkie warunki rezerwacji bezpośrednio z właścicielami kwater prywatnych. Korzyści z tego rodzaju rezerwacji są liczne, a jedną z najważniejszych jest znacznie niższa cena, ponieważ nie płacisz żadnych opłat agencyjnych. Możesz znaleźć do 40% taniej zakwaterowania i spędzić niedrogie wakacje w różnych rodzajach kwater prywatnych w Chorwacji.
  Wszystkie szczegóły dotyczące rezerwacji są negocjowane z właścicielem obiektu, dzięki czemu masz pewność, że nie ma nieprzyjemnych niespodzianek. Wyszukaj noclegi Robinson w Chorwacji z poniższej listy lub przez szybkie wyszukiwanie i zarezerwuj idealne zakwaterowanie, zanim będzie za późno. Twoje idealne zakwaterowanie Robinson to tylko 2 kliknięcia myszy od Ciebie, Twojej rodziny i przyjaciół.


  0 zakwaterowanie


  od

  Sortuj według:
  Robinson turystyka Antonija Pašman - Tkon - Chorwacja

  Robinson turystyka Antonija
  Pašman - Tkon

  Od morza 400 m
  Pojemność 5 osób od 80 €

  Robinson turystyka Robinzon Pašman - Pašman - Chorwacja

  Robinson turystyka Robinzon
  Pašman - Pašman

  Od morza 70 m
  Pojemność 7 osób od 45 €

  Robinson turystyka Viskovic Hvar - Sućuraj - Chorwacja

  Robinson turystyka Viskovic
  Hvar - Sućuraj

  Od morza 10 m
  Pojemność 14 osób od 60 €


  Robinson turystyka Antonija Pašman - Tkon
  Kategoryzacja zakwaterowania

  Od morza 400 m
  Pojemność 5 osób

  od 80 €


  Wyślij zapytanie

  Robinson turystyka Antonija - Pašman - Tkon

  Dom Antonija znajduje się na południowej stronie wyspy Pašman z pięknym widokiem na okoliczne wyspy. Dom jest zaciszny, aby zapewnić prywatność i spokój na wakacje. Dom jest przestronny i wyposażony na idealne wakacje z dala od zgiełku miasta, a piękna przyroda oczaruje każdego odwiedzającego. Kuchnia jest zaopatrzona w sztućce i sztućce, lodówkę z zamrażalnikiem i telewizor. Jest prysznic na zewnątrz, grill z przodu i za domem, piaskownica i huśtawki dla dzieci. Zwierzęta nie są akceptowane. Elektryczność od 220v do energii słonecznej nie może korzystać z dodatkowych urządzeń AGD poza ładowarkami do telefonów komórkowych, laptopów.


  Robinson turystyka Robinzon Pašman - Pašman
  Kategoryzacja zakwaterowania

  Od morza 70 m
  Pojemność 7 osób

  od 45 €


  Wyślij zapytanie

  Robinson turystyka Robinzon - Pašman - Pašman

  Dom położony jest na odludziu południowej części wyspy, z widokiem na wyspy Kornati. Ta część nie jest zamieszkany przez stałych mieszkańców, ale ma tylko kilka domów przeznaczonych dla tych, którzy preferują ten rodzaj wypoczynku. Wyposażone we wszystkie nowoczesne przygód wakacje. Ma energię słoneczną i gaz, woda w zbiorniku, i biegnie przez dom jest mała pompa. Prysznic jest na zewnątrz. Wewnątrz kuchnia, łazienka z umywalką, dwóch pokoi z dodatkowym łóżkiem. Z przodu znajduje się duży zadaszony taras z kominkiem idealny dla spotkań towarzyskich i przyjemnego pobytu. Zaletą tego święta jest spokój, spokój, piękne otoczenie dziewiczej natury.


  Robinson turystyka Viskovic Hvar - Sućuraj
  Kategoryzacja zakwaterowania

  Od morza 10 m
  Pojemność 14 osób

  od 60 €


  Wyślij zapytanie

  Robinson turystyka Viskovic - Hvar - Sućuraj

  Apartamenty Viskovic znajdują się w spokojnym i spokojnej zatoce Pobij, 8 km od małej wioski Gdinj. Typ Robinzon turystyki jest idealnym miejscem dla ludzi, którzy przyzwyczajenie odejść od ruchliwej życiu każdego days i spędzić wakacje w zgodzie z naturą. Dostęp do domu jest możliwe drogi. Parking znajduje się w pobliżu domu. Typ Robinzon opisu turystycznej: ogniwa słoneczne Moc elektryczna (światła i pfones mobilne), zaopatrzenie w wodę ze zbiornika, sygnał GSM jest osiągalny, są instrumentem zasilania gazem, dostępna droga do domu jest ostatnia 3 km żwiru. W zatoce jest szczególnie cichy i spokojny w czerwcu i wrześniu. Wrzesień znana jest stałym spokoju, głównie słoneczne dni i wciąż ciepłym morzu. Dla dużych grup gości, którzy wynajmują nasze dwa mieszkania razem proponujemy dodatkowy rabat, specjalnego dla rezerwacji 15 dni.