Hostele Chorwacja
Wybierz idealne zakwaterowanie i spędź niezapomniane wakacje w Chorwacji!

Sortuj według:

Hostel Odranska Klet

Sisak

Od morza > 50 km
Pojemność 25 osób

od 20 €

Hostel Odranska Klet ( Sisak)

Piwnica Odran to obiekt noclegowy, położony na obrzeżach miasta Sisak, zaledwie około 500 metrów od samego miasta i 1,5 km od centrum miasta. Obiekt oferuje komfort, spokojną i przyjemną atmosferę oraz piękne wrażenia z pobytu w mieście Sisak. Oferujemy pokoje dwu i czteroosobowe wyposażone w łazienkę, klimatyzację, telewizor oraz bezpłatny dostęp do Internetu. Obiekt wyposażony jest również w pokój dzienny, który jest zawsze do dyspozycji gości z kuchnią, lodówką, samoobsługowym ekspresem do kawy i telewizorem z ponad 200 różnych programów. W budynku znajduje się również dolny taras, który również jest zawsze dostępny dla gości. W ofercie, oprócz dotychczasowej, ogłaszamy i organizujemy: różnorodne zajęcia sportowo-rekreacyjne, rejsy statkiem oraz wycieczki jednodniowe. Piwnica Odran życzy miłego pobytu w Sisaku.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Hostel Odranska Klet

Od morza > 50 km
Pojemność 25 osób

Cena od 20 €

Hostele Chorwacja
Dlaczego warto rezerwować Hostele w Chorwacji bezpośrednio u właścicieli kwater prywatnych?

Hostele są wyjątkową formą zakwaterowania, przeznaczona głównie dla młodych ludzi. Oferuje spokojną i przyjazną atmosferę po bardzo niskich cenach. Hostele są idealnym miejscem dla przyjaciół ale też dla grup szkolnych cz sportowych, Młodzi podróżujący samotnie ludzie, którzy chętnie spotkają się z innymi podóżnikami z całego świata też się tam wspaniale odnajdą. Hostele przyjmą gości głównie w pokojach wieloosobowych, które dzielą się z innymi podróżnymi, ale istnieje również pewna liczba pokoi dwuosobowych i jednoosobowych, które mogą zapewnić prywatność.

Hostele w Chorwacji zapewniają wysoki poziom, często są atrakcyjnie zlokalizowane, komfortowe i czyste a uprzejmość pracowników wnosi wiele do panującej tam atmosfery. Gospodarze hostelów zawsze są gotowi, by pomóc gościom i dostarczyć im wiele  przydatnych informacji o atrakcjach danego miasta. Podpowiedzą które miejsca są warte odwiedzenia, dokąd można wyjść by dobrze się bawić czy gdzie znajdziemy godne polecenia restauracje... Przyjemna i odprężająca atmosfera oraz bardzo przystępne ceny sprawiają, że zakwaterowanie w hostelach w Chorwacji będzie idealnym dla Ciebie, zwłaszcza jeśli lubisz nietypowe przygody.

Chociaż większość hosteli w Chorwacji znajduje się w większych miastach, to jest ich coraz więcej w mniejszych miejscowościach położonych wzdłuż wybrzeża. Chociażby w Zrće i Novalja na wyspie Pag, które stały się popularnymi destynacjami dla młodych. Cokolwiek lubisz, z naszej oferty turystycznej Chorwacji wybierz idealny hostel dla siebie, zarezerwuj pokój bezpośrednio z właścicielem hostelu i ciesz się wakacjami. Jeśli nie chcesz wynajmowć wielkiego mieszkania a wolisz uniknąć przepłacania w drogich hotelach, to hostele są właściwym wyborem. Chociaż możemy zaoferować Ci wszystkie rodzaje zakwaterowania prywatnego w Chorwacji, takie jak apartamenty, pokoje i domy wakacyjne, hostele są najbardziej preferowaną formą noclegów, zwłaszcza dla młodszych podróżników, którzy nie mają problemu z dzieleniem pokoju i poznawania nowych podróżników z całego świata.

Znajdź hostel, który spełnia wszystkie Twoje potrzeby i zorganizuj wszystkie szczegóły rezerwacji bezpośrednio u właściciela hostelu. Korzyści z tego rodzaju rezerwacji są liczne, a jedną z najbardziej znaczących jest znacznie tańsza cena hostelu, ponieważ nie płacisz żadnych opłat agencyjnych. Tak więc możesz znaleźć nawet 40% taniej hostelu niż reklamowane na podobnych stronach internetowych i w biurach podróży. Wszystkie szczegóły i dodatkowe oferty są negocjowane bezpośrednio z właścicielem hostelu, więc masz pewność, że nie ma nieprzyjemnych niespodzianek. Szukaj schroniska z poniższej listy lub poprzez szybkie wyszukiwanie i zarezerwuj idealne tanie zakwaterowanie w Chorwacji i rozpocznij niezapomnianą przygodę życia!