Apartamenty i kwatery prywatne Lošinj - Veli Lošinj

Veli Losinj to małe miasteczko na wyspie w hrabstwie Primorsko-w Chorwacji. Znajduje się on w małej zatoce na południowo-wschodnim brzegu wyspy Lošinj. Jest drugim co do wielkości miastem na wyspie Losinj z 900 mieszkańców. Administracyjnie jest częścią Mali Losinj. Po raz pierwszy został wymieniony w 14 wieku pod nazwą Velo Selo, jak to było wtedy większa osada z Mali Lošinj (Malo Selo), ale Mali Lošinj historycznie rozwijała się...

Sortuj według:

Apartament Amaryllis residence

Lošinj - Veli Lošinj

Od morza 100 m
Pojemność 3 osób

od 40 €

Apartament Amaryllis residence ( Lošinj - Veli Lošinj)

Rodzinna rezydencja Amaryllis znajduje się w Rovenska, spokojnej okolicy Veli Lošinj, tuż nad malowniczym portem rybackim, w odległości krótkiego spaceru od pięknej kamienistej plaży, pobliskich restauracji, sklepów i parkingu. Otoczony gajami oliwnymi i sosnami, z dala od zgiełku, jest to idealne miejsce do odpoczynku w ciszy i spokoju, budząc się przy dźwiękach świerszczy, szumu morza, zapachu sosny i aromatycznych ziół. W rezydencji znajduje się małe rodzinne centrum nurkowe ze specjalną obsługą dla naszych gości. Wypróbuj nurkowanie z instruktorem, prywatne nurkowania, kursy nurkowania, wycieczki łodzią motorową… wszystko to może być zabawnym dodatkiem do twoich wakacji lub po prostu chcesz odkryć nowe umiejętności, jeśli jesteś żądnym przygód duchem. W każdym razie, jako nasz gość, znajdziesz indywidualny dostęp, elastyczność i oczywiście obniżone ceny.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Amaryllis residence

Od morza 100 m
Pojemność 3 osób

Cena od 40 €

Przewodnik turystyczny - Lošinj - Veli Lošinj

Lošinj - Veli Lošinj  - Herb Veli Losinj to małe miasteczko na wyspie w hrabstwie Primorsko-w Chorwacji. Znajduje się on w małej zatoce na południowo-wschodnim brzegu wyspy Lošinj. Jest drugim co do wielkości miastem na wyspie Losinj z 900 mieszkańców. Administracyjnie jest częścią Mali Losinj. Po raz pierwszy został wymieniony w 14 wieku pod nazwą Velo Selo, jak to było wtedy większa osada z Mali Lošinj (Malo Selo), ale Mali Lošinj historycznie rozwijała się szybciej, więc sytuacja jest teraz odwrócony, a nazwy miejsc pozostało niezmienione. Veli Lošinj stopniowo rozwijane wokół romańskiego kościoła św Mikołaja, który został zmodernizowany i rozszerzone przez wieki. W całej historii, mieszkańcy Veli Lošinj były zaangażowane głównie w rolnictwie, hodowli bydła i rybołówstwa, ale dziś sytuacja jest zupełnie inna, a turystyka jest głównym rodzajem działalności gospodarczej dzięki unikalnej mieszance bujnej i różnorodnej roślinności śródziemnomorskiej i korzystny mikroklimat wyspa Lošinj. Przyjaźni gospodarze oferują komfortowe i niedrogie zakwaterowanie w apartamentach i pokojach w domach. Słoneczne dni można spędzić na pięknych plażach jak Rovenska, który znajduje się w małej zatoce o tej samej nazwie, Timi plaży lub na plaży Hotel Punta który szczyci niebieską flagę. Tutaj można znaleźć wiele udogodnień, restauracji, sportowych i rozrywkowych. Tutaj jest otwarty przez cały rok ośrodek okrągłe nurkowania, dzięki czemu można poznać ciekawą i bogatą podwodnego Losinj archipelag. Miłośnikom aktywnego wakacje z pewnością cieszyć się liczne szlaki piesze i rowerowe, które prowadzą przez gęsty las sosnowy na piękne altanką i zatoczkami i zalecamy deptak Lungo Mare, który łączy Veli i Mali Losinj, zaledwie 3 km. Zalecamy odwiedzenie ośrodka edukacyjnego Plavi svijet które aktywnie angażuje się w ochronę życia morskiego i dużej liczby delfinów, które tu mieszkają. Masz również okazję zobaczyć je w zorganizowanej panoramicznym łodzią. Odwiedź Veli Losinj, to ciekawe miasteczko na wyspie Lošinj, który będzie miał korzystny wpływ na fizyczne, psychiczne i duchowe zdrowie. Szukać kwater prywatnych w Veli Losinj. Apartamenty, pokoje i domy wakacyjne do wynajęcia w Veli Losinj. Witamy w Veli Losinj!

Lošinj - Veli Lošinj Prognoza pogody