Apartamenty i kwatery prywatne Susak

Susak jest unikalnym Sandy Island w hrabstwie Primorsko-w Chorwacji. Znajduje się w zatoce Kvarner około 8 km na południowy-zachód od wyspy Losinj i ma około 150 stałych mieszkańców. Geologia różni się od innych chorwackich wysp i jest wyjątkowy, ponieważ jest tworzony głównie z drobnego piasku żółtawego przewidzianą na skały wapiennej. Susak wzmiankowana po raz pierwszy w 9 wieku zwanego Sansegus jednak jest zamieszkana od czasów...

Sortuj według:

Apartamenty Matijašec

Susak

Od morza 300 m
Pojemność 13 osób

od 50 €

Apartamenty Matijašec ( Susak)

Na wyspie Susak wynajmujemy trzy apartamenty dla 2, 3 lub 4 osób. Apartamenty posiadają klimatyzację, kuchnię, łazienkę, telewizor i telefon. Mają od 22 do 25 m2 i posiada jeden pokój i mały taras. Z centrum miasta i morza wynosi 300 metrów. Jeśli jesteś nurkiem, możemy napełnić butlę. Odwiedź naszą stronę internetową, gdzie można zobaczyć film demonstracyjny.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Matijašec

Od morza 300 m
Pojemność 13 osób

Cena od 50 €

Przewodnik turystyczny - Susak

Susak  - Herb Susak jest unikalnym Sandy Island w hrabstwie Primorsko-w Chorwacji. Znajduje się w zatoce Kvarner około 8 km na południowy-zachód od wyspy Losinj i ma około 150 stałych mieszkańców. Geologia różni się od innych chorwackich wysp i jest wyjątkowy, ponieważ jest tworzony głównie z drobnego piasku żółtawego przewidzianą na skały wapiennej. Susak wzmiankowana po raz pierwszy w 9 wieku zwanego Sansegus jednak jest zamieszkana od czasów przed Chrystusem, kiedy mieszkał tu Ilirowie a po nich Rzymianie. Znajdują się pozostałości starej rzymskiej wieży obronnej na najwyższy szczyt wyspy. W 10 wieku na wyspie Susak przyszedł Benedyktyni, którzy zbudowali tu klasztor, który był w użyciu aż do 18 wieku. Susak osiągnął swój szczyt gospodarczy pod koniec 2 wojny światowej, kiedy mieszka tu prawie 2000 osób. W tym czasie pracował duży zakład przetwórstwa wina i ryb. W latach sześćdziesiątych nastąpił nagły emigracja do Stanów Zjednoczonych z powodów politycznych i gospodarczych oraz zamknięcia fabryk, więc wyspa powoli się cofa. Obecnie trend powoli obracając dzięki turystyce i wielu odwiedzających i turystów, dzięki czemu wyspa jest ponowne opracowanie i postępuje. Noclegi w Susak jest oferowany wyłącznie w prywatnych domach rodzinnych, apartamenty, pokoje i domy. Na wyspie znajdują się dwa piękne piaszczyste plaże i zatoki Spjaži można wynająć różne rekwizyty plaży i jest odpowiedni do siatkówki plażowej i uprawiania sportów wodnych. Na wyspie znajduje się zaledwie 4 km2, więc najlepiej jest zwiedzać je pieszo lub na rowerze, a oprócz tych dwóch piaszczystych plaż, wyspa ma wiele małych zatoczek z kamienistych plaż. We wsi znajduje się kilka barów, tawern i restauracji, gdzie można skosztować lokalnych specjałów i doskonałych lokalnych win. Wyspa jest połączona z codziennym linii promowej z Mali Lošinj i katamaranem z Rijeki, więc jest bardzo łatwo dostępne. Zapraszamy do odwiedzenia wyspy Susak, ten wyjątkowy piaszczystą wyspę w całym Adriatyku i spędzić wakacje w pokoju, spokojny i komfortowy klimat wyspy. Szukać kwater prywatnych w Susak. Apartamenty, pokoje i domy wakacyjne do wynajęcia na wyspie Susak. Witamy na wyspie Susak!

Susak Prognoza pogody