Apartamenty i kwatery prywatne Žuljana

Žuljana to mała turystyczna miejscowość w hrabstwie Dubrovnik-Neretva w Chorwacji. Leży w południowej części półwyspu Peljesac, w malowniczej zatoce z piaszczystą plażą. Jest zorientowany na zachód, z widokiem na wyspę Korčula i Lastovo, a także ma niezapomniane zachody słońca, naprawdę szczególne doświadczenie. Administracyjnie należy do miasteczka Ston, która jest tylko 25 kilometrów. Po raz pierwszy została wymieniona...

Sortuj według:

Apartamenty Primorac

Žuljana

Od morza 10 m
Pojemność 12 osób

od 35 €

Apartament Zuljana Cavelis

Žuljana

Od morza 50 m
Pojemność 20 osób

na żądanie

Apartament Žuljana

Žuljana

Od morza 10 m
Pojemność 20 osób

na żądanie

Apartamenty Primorac ( Žuljana)

Oferujemy zakwaterowanie w domu z trzech mieszkań wynosi od 35 EUR, w tym dostęp do Internetu oraz klimatyzację. Dla grup i dłuższych pobytów dodatkowe zniżki i kolacja w starej tawernie Dalmacji. Dla gości przybywających samolotem organizować własny van transportu. Ze zniżką zorganizować oizlete Parku Narodowego Mljet, Korčula, Ston, Dubrownik, Mostar i Medjugorje. Do Państwa dyspozycji są 0-24.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Primorac

Od morza 10 m
Pojemność 12 osób

Cena od 35 €

Apartament Zuljana Cavelis ( Žuljana)

Nasze apartamenty położone są na niewielkim wzgórzu przy wjeździe do Zuljana, blisko plaży i tylko 2 minuty spacerem od centrum Zuljana. Z dala od zgiełku i cieszyć jeden z najpiękniejszych widoków na Zuljana Bay, Apartamenty Cavelis jest idealnym miejscem do spędzenia wakacji na. Oferujemy apartamenty i pokoje do wynajęcia, z kuchnią, łazienką i tarasem. Dostępny jest obok naszego domu prywatny parking. Wszyscy goście mogą korzystać z grilla, węgiel można kupić w sklepie w pobliżu. Wszyscy nasi goście korzystają z pełną prywatność. Darmowe wifi.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Zuljana Cavelis

Od morza 50 m
Pojemność 20 osób

Cena na żądanie

Apartament Žuljana ( Žuljana)

Apartamenty w rodzinnym Cakelic znajdują się w Žuljana, małej miejscowości w południowej części półwyspu Peljesac. Zuljana Powszechnie wiadomo o jego piaszczystych plaż. Istnieją dwa duże plaże i wiele mniejszych, gdzie można cieszyć się w ciszy i prywatności. Dzięki bogatych źródeł wody występuje bogata roślinność, a otoczenie miejsca jest porośnięte lasem sosnowym, gdzie można spotkać wiele dzikich zwierząt. Goście mają do dyspozycji postu z kantoru wymiany walut, sklep, klub internetowy, kawiarnia i dwie restauracje. Nasze apartamenty są w pełni wyposażone, mają prywatny parking, niektóre z nich są airconditined i co każdy z nich mają wspólną cechą jest atrakcyjna lokalizacja, przy bardzo korzystnych cenach. Ceny są niższe nawet przy niskim sezonie, kiedy można korzystać ze wszystkich korzyści, jak w pełni sezonu, ale z niezakłóconej ciszy i bez wielu innych turystów. Oferujemy domowe jedzenie i napoje dla naszych gości. Istnieje również możliwość nurkowania zorganizowanego, przekazać dalej plaż, spacery lub jazda na rowerze w badaniach leśnych i wycieczka na Mljet, Korčula, Medziugorie i Dubrownik. Mamy nadzieję, że będzie nas odwiedzić. Nasze wieloletnie doświadczenie w turystyce i indywidualnego dostępu do gościa są gwarancją zadowolenia.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Žuljana

Od morza 10 m
Pojemność 20 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Žuljana

Žuljana  - Herb Žuljana to mała turystyczna miejscowość w hrabstwie Dubrovnik-Neretva w Chorwacji. Leży w południowej części półwyspu Peljesac, w malowniczej zatoce z piaszczystą plażą. Jest zorientowany na zachód, z widokiem na wyspę Korčula i Lastovo, a także ma niezapomniane zachody słońca, naprawdę szczególne doświadczenie. Administracyjnie należy do miasteczka Ston, która jest tylko 25 kilometrów. Po raz pierwszy została wymieniona w pisanych w 12 wieku, a jej nazwa pochodzi od kościoła św Julian. Wieś liczy około 200 stałych mieszkańców, którzy zajmują się głównie w turystyce, jak również wina i oliwek i wędkowania. Zakwaterowanie w Zuljana oferowany jest wyłącznie w apartamentach, pokojach i domach wypoczynkowych w ramach prywatnej rodziny zakwaterowania. Oto poczta, kantor, sklep, restauracja, cafe-bar, 4 małe prywatne auto-kolonie i wiele prywatnych pokojach i apartamentach. Aktywne wakacje będą mieli miłośnicy nurkowania w krystalicznie czystej i ryb bogatych wód i jeździć na rowerze przez gęste sosnowe lasy pachnące. Od Zuljana, organizowane są wycieczki do pobliskiej wyspy Mljet i parku narodowego, gdzie można spędzić przyjemny dzień. To miejsce jest bardzo spokojny i cichy, a jego długie plaże i czyste wody są prawdziwe zaproszenie do wszystkich rodzin z małymi dziećmi. Zapraszamy do odwiedzenia Žuljana na półwyspie Peljesac, to oaza spokoju i dziewiczym pięknem śródziemnomorskiej i spędzić przyjemny i niezapomniany rodzinny urlop. Apartamenty, pokoje i domy tańsze nawet o 40% bez kosztownych opłat agencyjnych. Kwatery prywatne w Žuljana na półwyspie Peljesac. Zapraszamy do Žuljana!

Žuljana Prognoza pogody