Apartamenty i kwatery prywatne Drače

Drace jest małym turystycznym i wioska rybacka w Dubrovnik-Neretva County w Chorwacji. Znajduje się on w dużej zatoce na północnym wybrzeżu półwyspu Pelješac, 30 km na północ od miejscowości Ston. Administracyjnie należy do gminy Janjina i tu mieszka zaledwie 70 stałych mieszkańców. Jej mieszkańcy są tradycyjnie żyli z rolnictwa, uprawy winorośli i rybołówstwa, ale dziś turystyki i usług turystycznych, zapewniając zakwaterowanie...

Sortuj według:

1 recenzje - 4.0/5

Apartamenty GLAVOR DRAČE

Drače

Od morza 20 m
Pojemność 16 osób

od 25 €

Apartamenty Zdravko

Drače

Od morza 30 m
Pojemność 15 osób

od 50 €

Apartamenty Mladenka

Drače

Od morza 10 m
Pojemność 19 osób

od 55 €

1 recenzje - 4.0/5
Apartamenty GLAVOR DRAČE ( Drače)

Nasz dom położony jest 20 m od kamienistej plaży, w której znajduje się piasek, i 500 m od małej wioski rybackiej Drače (80 km od Dubrownika). Nasz dom ma piękny widok na morze i jest otoczony ładnym krajobrazowym gajem oliwnym (5000 m2). Istnieją 3 apartamenty położone na parterze i 2 apartamenty na pierwszym piętrze; do dyspozycji są dwa grille oraz parking dla wszystkich samochodów. - Apartament A1 (5 osób) Apartament A1 ma jeden pokój dwuosobowy z dodatkowym łóżkiem dla jednej osoby i łazienki. Zawiera również kuchnię z salonem i inną łazienką. W salonie znajduje się sofa (dodatkowe łóżko dla 2 osób). Posiada balkon i taras z widokiem na morze. Do dyspozycji Gości jest grill. Mieszkanie znajduje się na parterze. - Apartament typu Studio A2 (3 osoby) Ten apartament typu studio ma jeden pokój z podwójnym łóżkiem i dodatkowym łóżkiem dla jednej osoby. Istnieje również kuchnia i łazienka. Posiada balkon z widokiem na morze. Mieszkanie znajduje się na parterze. - Apartament Studio A3 (4 osoby) Duży i przestronny apartament typu studio (51 m2) znajduje się również na parterze. Posiada kuchnię, duży salon (42 m2) z podwójnym łóżkiem i dodatkowym łóżkiem dla 2 osób, WC (3,1 m2) i łazienkę (4,2 m2). Duży zacieniony taras znajduje się przed apartamentem (44 m2) z widokiem na morze. Mieszkanie znajduje się na parterze. - Apartament typu studio A4 (2 osoby) Ten apartament typu studio ma jeden pokój z dwoma łóżkami. Istnieje również kuchnia i łazienka. Posiada balkon z widokiem na morze. Ten apartament znajduje się na pierwszym piętrze. - Apartament A5 (4-5 osób) W tym apartamencie znajduje się jeden pokój dwuosobowy z dodatkowym łóżkiem dla jednej osoby. Istnieje również kuchnia i łazienka. W salonie znajduje się sofa (dodatkowe łóżko dla 2 osób). Mieszkanie dwa balkony mają widok na morze. Ten apartament znajduje się na pierwszym piętrze.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty GLAVOR DRAČE

Od morza 20 m
Pojemność 16 osób

Cena od 25 €

Apartamenty Zdravko ( Drače)

Dom z 3 apartamenty z balkonami z widokiem na morze

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Zdravko

Od morza 30 m
Pojemność 15 osób

Cena od 50 €

Apartamenty Mladenka ( Drače)

Apartamenty znajdują się w pierwszym rzędzie do morza na półwyspie Pelješac w małej i spokojnej miejscowości Luka Dubrava. Miejsce ciche i spokojne, idealne na wakacje i małe dzieci. Apartamenty są w pełni umeblowane i wyposażone, a każdy apartament posiada piękny widok na morze. Witamy!

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Mladenka

Od morza 10 m
Pojemność 19 osób

Cena od 55 €

Przewodnik turystyczny - Drače

Drače  - Herb Drace jest małym turystycznym i wioska rybacka w Dubrovnik-Neretva County w Chorwacji. Znajduje się on w dużej zatoce na północnym wybrzeżu półwyspu Pelješac, 30 km na północ od miejscowości Ston. Administracyjnie należy do gminy Janjina i tu mieszka zaledwie 70 stałych mieszkańców. Jej mieszkańcy są tradycyjnie żyli z rolnictwa, uprawy winorośli i rybołówstwa, ale dziś turystyki i usług turystycznych, zapewniając zakwaterowanie w prywatnych domach rodzinnych stają się coraz bardziej ważną gałęzią gospodarki. Okolice Drace jest bardzo kusząca, a cała zatoka otoczona jest pięknymi, starymi cyprysów, drzew oliwnych, agawy i kolorowymi kwiatami. W zatoce znajduje się kilka mniejszych wysp (Dubovac, Galičak, Lovorikovac), które można odwiedzić, jeśli wynająć motorówkę. Plaże są piasek i żwir, bardzo czysty i schludny, idealnie nadaje się do doskonałego wypoczynku rodzinnego bez tłumów i hałasu. W Drace znajduje się mały port, który jest ze względu na falochronie dobrze chronione przed wiatrem i może wiązać mniejszych jachtów i łodzi (głębokość to do 3 metrów). Miłośnicy przyrody i Miłośnikom aktywnego wypoczynku mogą cieszyć się nieskażoną przyrodą, turystyka, pieszo lub na rowerze na wielu przygotowanych tras, które prowadzą do okolicznych mniejszych miast i zatoczek. Dla wszystkich miłośników gastronomii i autentyczne Dalmacji przysmaków Drace oferuje dwie restauracje, gdzie można skosztować świeżych ryb, dalmatyńskiej wędzonej szynki, sera i jeden z najlepszych czerwonych win z półwyspu jak Plavac. Bezpośredni kontakt właścicieli mieszkania, zaoszczędzić do 40% na wysokich opłat agencyjnych i cieszyć się spokój, ciszę i naturalne środowisko Drace i Peljesac półwyspu. Zakwaterowanie w Drace na Peljesac. Mieszkania, pokoje i inne obiekty turystyczne Drace (półwysep Peljesac). Zapraszamy do Drace!

Drače Prognoza pogody