Apartamenty i kwatery prywatne Ploče

Ploce jest małym nowoczesne miasto portowe w Dubrovnik-Neretva County, gdzie według ostatniego spisu ludności mieszka 10.834 mieszkańców. Miasto położone jest w osłoniętej zatoce na północ od ujścia rzeki Neretwy na Morzu Adriatyckim, i jako taki jest idealnym portem morskim w operacjach transportowych i logistycznych. Podstawowym Seaport ploce Portu stosowane przez Bośnię i Hercegowinę. Turystyka, w przeciwieństwie do innych miejscowości...

Sortuj według:

Apartament Marcela

Ploče

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

od 50 €

Apartament Marcela ( Ploče)

Ładny i słoneczny apartament Marcela znajduje się w miejscowości Ploce, w dolinie rzeki Neretwy, w połowie drogi między Splitem a Dubrownikiem. Port promowy z linią Peljesac i Korcula 50 m. Jeziora Bacina, połączone z Morzem Adriatyckim, z dekorowanymi rowerami, zorganizowaną wycieczką łodzią i windsurfingiem oddalone są od hotelu o 2 km. Ujście rzeki Neretwy z pięknymi piaszczystymi plażami i kitesurfingiem jest 10 km od panelu. Muzeum Archeologiczne we wsi Vid znajduje się 20 km, miasto Metkovic i muzeum ornitologiczne 25 km, centrum pielgrzymek w Medjugorje, Bośnia i Hercegowina Mostar 40 km i 60 km. Piękne żwirowe plaże znajdują się 10 km od panelu, a wejście na stok parku jest dostępne w odległości 35 km w miejscowości Igrane. Istotne wydarzenia w lecie Ploce Ploce w lipcu i sierpniu oraz Boat Marathon na rzece Neretva od Metkovic do Ploce w sierpniu. Mieszkanie jest klimatyzowane i ma jedną sypialnię z podwójnym łóżkiem, 1 pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami i rozkładaną sofą, przedpokój, kuchnię, łazienkę i salon z balkonem z widokiem na morze. Jest wyposażony w pralkę i zmywarkę, telewizor LCD, DVD, internet WI FI, mikrofalówkę, płytę gazową i płytę grzejną, lodówkę, czajnik, ekspres do kawy, ręczniki, posteljinom. Przystanek autobusowy wynosi 100 m, poczta 90 m, 50 m restauracje, kawiarnie 50 m, bank 20 m, apteka i ośrodek zdrowia 60 m.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Marcela

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

Cena od 50 €

Przewodnik turystyczny - Ploče

Ploče  - Herb Ploce jest małym nowoczesne miasto portowe w Dubrovnik-Neretva County, gdzie według ostatniego spisu ludności mieszka 10.834 mieszkańców. Miasto położone jest w osłoniętej zatoce na północ od ujścia rzeki Neretwy na Morzu Adriatyckim, i jako taki jest idealnym portem morskim w operacjach transportowych i logistycznych. Podstawowym Seaport ploce Portu stosowane przez Bośnię i Hercegowinę. Turystyka, w przeciwieństwie do innych miejscowości nadmorskich na wybrzeżu Adriatyku doesent mają wielkie znaczenie, ale są wszystkie warunki dla rozwoju turystyki, ze względu na bliskość rzeki Neretwy i pięknych Bacina Lakes. Neretva dolina jest bardzo atrakcyjnym obszarem do polowania na ptaki głównie. Rybołówstwo i rolnictwo, a zwłaszcza produkcja owoców cytrusowych jest głównym zajęciem mieszkańców. jezior Bacina są stosunkowo małe i składa się z sześciu podłączony i jednym oddzielnym jeziorem i jest jednym z najbardziej interesujących zjawisk krasowych hydrografii. Gdy użytkownik odwiedza Ploce lub jeśli jesteś tylko przejazdem przez miasto, zalecamy, aby pobyt w jakości kwatery prywatne (apartamenty i pokoje) i odkrywać i cieszyć się naturalnym pięknem delty Neretwy i Bacina Lakes. Noclegi w Ploce. Zapraszamy do miasta Ploce!

Ploče Prognoza pogody