Apartamenty i kwatery prywatne Ploče

Ploce jest małym nowoczesne miasto portowe w Dubrovnik-Neretva County, gdzie według ostatniego spisu ludności mieszka 10.834 mieszkańców. Miasto położone jest w osłoniętej zatoce na północ od ujścia rzeki Neretwy na Morzu Adriatyckim, i jako taki jest idealnym portem morskim w operacjach transportowych i logistycznych. Podstawowym Seaport ploce Portu stosowane przez Bośnię i Hercegowinę. Turystyka, w przeciwieństwie do innych miejscowości...

Sortuj według:

Apartamenty Marcela

Ploče

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

od 50 €

Apartamenty Marcela ( Ploče)

Ładne, słoneczne mieszkanie Marcela znajduje się w Ploce, położony w dolinie rzeki Neretwy, w połowie drogi między Splitem i Dubrownikiem. prom z linią Pelješac i Korčuli 50 m. Bacina jezior, połączonych z Morzem Adriatyckim, zdobione rowery, wycieczki zorganizowanej łodzi i windsurfingu są 2 km. Ujście rzeki Neretwy z pięknych piaszczystych plaż i kiteboarding jest 10 km od centrali. Muzeum Archeologiczne w miejscowości Vid jest 20 km, miasto Metkovic i muzeum ornitologiczne 25 km, centrum pielgrzymek w Medjugorje, Bośnia i Hercegowina Mostar 40 km i 60 km. Przepiękne plaże położone są 10 km od centrali, a wejście do stoku Park jest dostępny na 35 km w miejscowości Igrane. Istotne zdarzenia w okresie letnim Ploce Ploce w lipcu i sierpniu i Boat Marathon na Neretva rzeki od Metkovic do Ploče w sierpniu. Apartament jest klimatyzowany i posiada jedną sypialnię z podwójnym łóżkiem, 1 pokój z dwoma pojedynczymi łóżkami i rozkładaną sofą, przedpokój, kuchnia, łazienka i pokój dzienny z balkonem z widokiem na morze. Jest ona wyposażona w pralkę i zmywarkę, telewizor LCD, DVD, Wi Fi Internet, kuchenkę mikrofalową, płytą gazową i kuchenkę, lodówkę, czajnik, ekspres do kawy, ręczniki, posteljinom. Dworzec autobusowy 100 m, poczta 90 m, 50 m restauracje, kawiarnie 50 m, 20 m Bank, Farmacji i Centrum Zdrowia 60 m.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Marcela

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

Cena od 50 €

Przewodnik turystyczny - Ploče

Ploče  - Herb Ploce jest małym nowoczesne miasto portowe w Dubrovnik-Neretva County, gdzie według ostatniego spisu ludności mieszka 10.834 mieszkańców. Miasto położone jest w osłoniętej zatoce na północ od ujścia rzeki Neretwy na Morzu Adriatyckim, i jako taki jest idealnym portem morskim w operacjach transportowych i logistycznych. Podstawowym Seaport ploce Portu stosowane przez Bośnię i Hercegowinę. Turystyka, w przeciwieństwie do innych miejscowości nadmorskich na wybrzeżu Adriatyku doesent mają wielkie znaczenie, ale są wszystkie warunki dla rozwoju turystyki, ze względu na bliskość rzeki Neretwy i pięknych Bacina Lakes. Neretva dolina jest bardzo atrakcyjnym obszarem do polowania na ptaki głównie. Rybołówstwo i rolnictwo, a zwłaszcza produkcja owoców cytrusowych jest głównym zajęciem mieszkańców. jezior Bacina są stosunkowo małe i składa się z sześciu podłączony i jednym oddzielnym jeziorem i jest jednym z najbardziej interesujących zjawisk krasowych hydrografii. Gdy użytkownik odwiedza Ploce lub jeśli jesteś tylko przejazdem przez miasto, zalecamy, aby pobyt w jakości kwatery prywatne (apartamenty i pokoje) i odkrywać i cieszyć się naturalnym pięknem delty Neretwy i Bacina Lakes. Noclegi w Ploce. Zapraszamy do miasta Ploce!

Ploče Prognoza pogody