Apartamenty i kwatery prywatne Blace

Blace to małe nadmorskie miasteczko w pobliżu ujścia rzeki Małej Neretwy do Morza Adriatyckiego. Znajduje się on w miejscowości Slivno w Dubrovnik-Neretva County. Unikalna pozycja końca zatoki do morza i wzdłuż rzeki Neretwy, z około trzystu mieszkańców, Blace jest bardzo ciekawym miejscem dla turystów o różnych profilach i zainteresowań. Najczęściej odwiedzane przez tych gości, którzy chcą spędzić spokojne wakacje, ponieważ...

Sortuj według:

Apartamenty Galeb

Blace

Od morza 10 m
Pojemność 12 osób

od 45 €

Apartamenty Misko

Blace

Od morza 10 m
Pojemność 4 osób

od 35 €

Apartamenty Venera

Blace

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

od 45 €

Apartamenty Ozana

Blace

Od morza 10 m
Pojemność 3 osób

na żądanie

Apartamenty Galeb ( Blace)

Apartamenty Stanka Ivo położone są w małej nadmorskiej miejscowości Blace, w pobliżu ujścia rzeki Neretwy, popularnym kitesurfingu. Wszystkie trzy apartamenty mają widok na morze i są bardzo blisko do plaży. Wszystkie apartamenty wyposażone są w klimatyzację, telewizor i dostęp do Internetu.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Galeb

Od morza 10 m
Pojemność 12 osób

Cena od 45 €

Apartamenty Misko ( Blace)

Obiekt znajduje się w miejscowości Blace, 10 metrów od plaży, 5 metrów od sklepu, obiekt jest nowy. W budynku znajduje się duża kuchnia, łazienka z prysznicem, duży sypialni i pokoju dziennego z rozkładaną sofą więc może pomieścić 4 osobe. W pobliżu znajduje się tawerna, która oferuje szeroki wybór specjalności.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Misko

Od morza 10 m
Pojemność 4 osób

Cena od 35 €

Apartamenty Venera ( Blace)

Apartamenty mieszczą się w małej miejscowości Blace. Plaża znajduje się w odległości 200 metrów od apartamentu. Parking jest dostępny. Dla windsurferów rzeki Neretwy Delta znajduje się w odległości 2 km od apartamentu. W apartamencie znajduje się kuchnia, salon, pokój, Childs z dwuosobowej sypialni i rozkładaną sofę. Również klimatyzacja jest świadczona.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Venera

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

Cena od 45 €

Apartamenty Ozana ( Blace)

Apartament znajduje się w Ozana Blace, małej turystycznej miejscowości w południowej Dalmacji, w pobliżu ujścia Neretwy. Mieszkanie ma dwa pokoje z podwójnym i pojedynczym łóżkiem, pokój dzienny z Lazaj dla dwóch osób, łazienka i balkon, gdzie znajduje się stół dla 5 lub więcej osób. Mieszkanie jest dozwolone klimatyzowane, parking i miejsce do grillowania. Do plaży jest 20 m, supermarket 15 m, restauracja 30 m, pisać 70 m od mieszkania. Apartamenty wita pakiet powitalny. (owoce i warzywa z własnego chowu, olej, mleko, jaja i podstawowe gotowania przypraw). Gość Przy rezerwacji 10+ będą organizowane wycieczki statkiem darmo.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Ozana

Od morza 10 m
Pojemność 3 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Blace

Blace  - Herb Blace to małe nadmorskie miasteczko w pobliżu ujścia rzeki Małej Neretwy do Morza Adriatyckiego. Znajduje się on w miejscowości Slivno w Dubrovnik-Neretva County. Unikalna pozycja końca zatoki do morza i wzdłuż rzeki Neretwy, z około trzystu mieszkańców, Blace jest bardzo ciekawym miejscem dla turystów o różnych profilach i zainteresowań. Najczęściej odwiedzane przez tych gości, którzy chcą spędzić spokojne wakacje, ponieważ nie ma hoteli, ale tylko noclegi oferowane są w apartamentach i pokojach wewnątrz prywatnych domów jednorodzinnych, które nadaje mu wyjątkowego uroku. To przyciąga także miłośników wędkarstwa rzecznego, miłośników przyrody i miłośników dobrej kuchni lokalnej. Jeśli znajdziesz się wśród gości tego wyjątkowego miejsca tego lata, nie przegap słynny Rybacka Noc - tradycyjne lokalnym festiwalu w Blace. Kwatery prywatne Blace. Apartamenty, pokoje i domy letniskowe w Blace i to otoczenie. Witamy!

Blace Prognoza pogody