Apartamenty i kwatery prywatne Blace

Blace to małe nadmorskie miasteczko w pobliżu ujścia rzeki Małej Neretwy do Morza Adriatyckiego. Znajduje się on w miejscowości Slivno w Dubrovnik-Neretva County. Unikalna pozycja końca zatoki do morza i wzdłuż rzeki Neretwy, z około trzystu mieszkańców, Blace jest bardzo ciekawym miejscem dla turystów o różnych profilach i zainteresowań. Najczęściej odwiedzane przez tych gości, którzy chcą spędzić spokojne wakacje, ponieważ...

Sortuj według:

Apartamenty Galeb

Blace

Od morza 10 m
Pojemność 12 osób

od 45 €

Apartamenty Misko

Blace

Od morza 10 m
Pojemność 4 osób

od 35 €

Apartament Venera

Blace

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

od 45 €

Apartament Ozana

Blace

Od morza 10 m
Pojemność 3 osób

na żądanie

Apartamenty MarBis

Blace

Od morza 20 m
Pojemność 15 osób

od 30 €

Apartamenty Galeb ( Blace)

Apartamenty Stanka Ivo położone są w małej nadmorskiej miejscowości Blace, w pobliżu ujścia rzeki Neretwy, popularnym kitesurfingu. Wszystkie trzy apartamenty mają widok na morze i są bardzo blisko do plaży. Wszystkie apartamenty wyposażone są w klimatyzację, telewizor i dostęp do Internetu.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Galeb

Od morza 10 m
Pojemność 12 osób

Cena od 45 €

Apartamenty Misko ( Blace)

Obiekt znajduje się w miejscowości Blace, 10 metrów od plaży, 5 metrów od sklepu, obiekt jest nowy. W budynku znajduje się duża kuchnia, łazienka z prysznicem, duży sypialni i pokoju dziennego z rozkładaną sofą więc może pomieścić 4 osobe. W pobliżu znajduje się tawerna, która oferuje szeroki wybór specjalności.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Misko

Od morza 10 m
Pojemność 4 osób

Cena od 35 €

Apartament Venera ( Blace)

Apartamenty mieszczą się w małej miejscowości Blace. Plaża znajduje się w odległości 200 metrów od apartamentu. Parking jest dostępny. Dla windsurferów rzeki Neretwy Delta znajduje się w odległości 2 km od apartamentu. W apartamencie znajduje się kuchnia, salon, pokój, Childs z dwuosobowej sypialni i rozkładaną sofę. Również klimatyzacja jest świadczona.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Venera

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

Cena od 45 €

Apartament Ozana ( Blace)

Apartament znajduje się w Ozana Blace, małej turystycznej miejscowości w południowej Dalmacji, w pobliżu ujścia Neretwy. Mieszkanie ma dwa pokoje z podwójnym i pojedynczym łóżkiem, pokój dzienny z Lazaj dla dwóch osób, łazienka i balkon, gdzie znajduje się stół dla 5 lub więcej osób. Mieszkanie jest dozwolone klimatyzowane, parking i miejsce do grillowania. Do plaży jest 20 m, supermarket 15 m, restauracja 30 m, pisać 70 m od mieszkania. Apartamenty wita pakiet powitalny. (owoce i warzywa z własnego chowu, olej, mleko, jaja i podstawowe gotowania przypraw). Gość Przy rezerwacji 10+ będą organizowane wycieczki statkiem darmo.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Ozana

Od morza 10 m
Pojemność 3 osób

Cena na żądanie

Apartamenty MarBis ( Blace)

Apartamenty MarBis znajdują się w centrum turystycznej miejscowości Blace. Składają się z 3 jednostek, apartamentu typu studio na parterze i 2 apartamentów na pierwszym piętrze. Apartament ma 25 m2 z tarasem 12 m2. Łóżka w tym apartamencie są 2 + 1 i dlatego są idealne dla par lub mniejszych rodzin. Pozostałe apartamenty mają po 50 m2, a pokoje w nich 4 + 2. Dom jest pierwszym rzędem do morza i 20 metrów od niego. Plaża, restauracja, kawiarnia, boisko sportowe i inne atrakcje znajdują się w pobliżu domu. Dom ma również dodatkowe możliwości, takie jak wynajem łodzi w porozumieniu z gospodarzem, z pozwoleniem na zarządzanie. Możliwe jest również zorganizowanie z lub na lotnisko lub najbliższy dworzec autobusowy.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty MarBis

Od morza 20 m
Pojemność 15 osób

Cena od 30 €

Przewodnik turystyczny - Blace

Blace  - Herb Blace to małe nadmorskie miasteczko w pobliżu ujścia rzeki Małej Neretwy do Morza Adriatyckiego. Znajduje się on w miejscowości Slivno w Dubrovnik-Neretva County. Unikalna pozycja końca zatoki do morza i wzdłuż rzeki Neretwy, z około trzystu mieszkańców, Blace jest bardzo ciekawym miejscem dla turystów o różnych profilach i zainteresowań. Najczęściej odwiedzane przez tych gości, którzy chcą spędzić spokojne wakacje, ponieważ nie ma hoteli, ale tylko noclegi oferowane są w apartamentach i pokojach wewnątrz prywatnych domów jednorodzinnych, które nadaje mu wyjątkowego uroku. To przyciąga także miłośników wędkarstwa rzecznego, miłośników przyrody i miłośników dobrej kuchni lokalnej. Jeśli znajdziesz się wśród gości tego wyjątkowego miejsca tego lata, nie przegap słynny Rybacka Noc - tradycyjne lokalnym festiwalu w Blace. Kwatery prywatne Blace. Apartamenty, pokoje i domy letniskowe w Blace i to otoczenie. Witamy!

Blace Prognoza pogody