Apartamenty i kwatery prywatne Opuzen

Opuzen znajduje się w samym sercu doliny Neretwy na lewym brzegu rzeki Neretwy. Osada znajduje się w określonym krajobrazie delt rzecznych pomiędzy łachy i rozlewiska. W Opuzen zagięcie Neretva na duże i małe rzeki Neretwy i równiny wzdłuż rzeki jest dziś głównie regeneracji i są użytkowane jako grunty orne, gdzie uprawiana jest głównie owoce cytrusowe, i dlatego jest znany jako główny ośrodek produkcji mandarynki w Chorwacji....

Sortuj według:

Apartamenty Prović

Opuzen

Od morza 7 km
Pojemność 10 osób

na żądanie

Apartamenty Prović ( Opuzen)

Apartamenty znajdują się na parterze i pierwszym piętrze domu wzdłuż wybrzeża Małej Neretwy, w cichej części miasta, a nie daleko od najbliższej plaży. Apartament I. (70 m2), składa się z dwóch przestronnych pokoi dwuosobowych z dodatkowym łóżkiem lub łóżko dla dziecka (4 +2), dużego przedpokoju, kuchni i łazienki. Istnieje możliwość useing z grilla. W przedniej części domu znajduje się duży teren i parking. Apartament II. (50 m2) znajduje się przestronna sypialnia z możliwością dostawki, pokój dzienny z kuchnią i łazienką. Z przodu znajduje się duży taras. 7 km od apartamentu znajduje się duża piaszczysta plaża nadaje się dla rodzin z małymi dziećmi i miłośników kitesurfingu. W pobliżu znajduje się mnóstwo małych i dużych plaży, zaledwie 10 minut jazdy samochodem. Jest to zdolność miejsce na małej łodzi i utrzymanie przyczepy. Opuzen jest na skrzyżowaniu do Dubrownika i Splitu, około 100 km, 30 km Medjugorje, Mostar 50 km.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Prović

Od morza 7 km
Pojemność 10 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Opuzen

Opuzen  - Herb Opuzen znajduje się w samym sercu doliny Neretwy na lewym brzegu rzeki Neretwy. Osada znajduje się w określonym krajobrazie delt rzecznych pomiędzy łachy i rozlewiska. W Opuzen zagięcie Neretva na duże i małe rzeki Neretwy i równiny wzdłuż rzeki jest dziś głównie regeneracji i są użytkowane jako grunty orne, gdzie uprawiana jest głównie owoce cytrusowe, i dlatego jest znany jako główny ośrodek produkcji mandarynki w Chorwacji. Opuzen został wybrany do twierdzy Fort Opus, który został zbudowany w 1684 roku za panowania Republiki Weneckiej. Ruiny fortu są częściowo zachowane i są częścią starych murów miejskich. W centrum starej części Opuzen sprawia klasyczny Forum Romanum. Ważne wydarzenia kulturalne i sportowe organizowane w Opuzen są Melodije hrvatskog Juga i Łódź Maraton. Okręt maraton jest bardzo popularnym wydarzeniem i odbywa się na rzece Neretva każdego lata z udziałem około 35 łodzi i ich załogi. Apartamenty i pokoje w prywatnych domach jednorodzinnych w Opuzen i okolic. Witamy Opuzen!

Opuzen Prognoza pogody