Apartamenty i kwatery prywatne Ston

Ston to średniowieczne miasto i gmina w Dubrovnik-Neretva County, znajduje się w południowej części półwyspu Peljesac. Ston ma bogatą historię, która sięga aż XIV wieku. Znany jest jako miasto o najdłuższej kamiennej w Europie (5,5 km), z wąskimi brukowanymi uliczkami i cichych okazałych starych kamiennych domów. Jej rozwój i bogata historia zawdzięcza najstarszych aktywnych baseny solankowe na świecie. Sól patelnie który zachował...

Sortuj według:

Apartament Lemon & Orange

Ston

Od morza 20 m
Pojemność 2 osób

od 45 €

Apartament Ina

Ston

Od morza 300 m
Pojemność 3 osób

od 40 €

Apartament Lemon & Orange ( Ston)

Ofertą zakwaterowanie Villa Marita w dwóch apartamentach Lemon & Orange, spokojnej lokalizacji i najbardziej atrakcyjnej części Mali Ston. Mieszkania jest idealny dla 2 osób pragnących przestronną przestrzeń życiową na swojej stronie internetowej (ukryty) jest również w stanie na 4 ze względu na sofie, która przekształca dokonywania cienkiej łóżko dla dodatkowych towarzyszy. Ciesz się siedząc na tarasie, który ma wspaniały widok na mury Ston lub na Apostolską. powierzchnia 40 m2 + 20 m2 balkon przestrzeni, klimatyzacja, telewizja satelitarna i prywatny parking. Villa nie jest na głównej drodze, co jest bardzo korzystne dla małych dzieci i każdego, kto pragnie relaksujący i spokojny wypoczynek.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Lemon & Orange

Od morza 20 m
Pojemność 2 osób

Cena od 45 €

Apartament Ina ( Ston)

Odwiedź nas na Ston, miasta bogatego dziedzictwa historycznego. Nasz dom jest po prostu usiadł na kolanach murami miasta - 5,5 km długości, a nie daleko od najstarszych baseny solankowe w Europie. Zaletą Ston jest jego bliskość do wszystkich udogodnień: Dubrownik i Korcula (50 km), Park Narodowy Mljet (3 km do portu), Medugorje, Mostar, itp Ston jest na początek półwyspu Peljesac, więc na pewno trzeba wspomnieć, że półwysep jest regionem wina ze znanymi odmianami białych i czerwonych win, a także słynnej Plavac Mali i jego kuchni: ostrygi i małże, które są ich naturalnym siedliskiem znaleźć tylko w zatoce Mali Ston.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Ina

Od morza 300 m
Pojemność 3 osób

Cena od 40 €

Przewodnik turystyczny - Ston

Ston  - Herb Ston to średniowieczne miasto i gmina w Dubrovnik-Neretva County, znajduje się w południowej części półwyspu Peljesac. Ston ma bogatą historię, która sięga aż XIV wieku. Znany jest jako miasto o najdłuższej kamiennej w Europie (5,5 km), z wąskimi brukowanymi uliczkami i cichych okazałych starych kamiennych domów. Jej rozwój i bogata historia zawdzięcza najstarszych aktywnych baseny solankowe na świecie. Sól patelnie który zachował cenną tradycję i naturalny sposób produkcji soli, które nie zmieniły się od czasów starożytnych. Ston jest powszechnie znany pod uprawę skorupiaków: ostrygi i małże od czasów rzymskich, a ostrygi z Ston rozpowszechniane chwałę tego regionu jako biegłego naturalny afrodyzjak. Nie daleko od Ston tam są piękne zatoki Prapratno ze starymi drzewami oliwnymi i oazą spokoju i urody Žuljana w piaszczystej zatoce w kierunku zachodnim. Szukaj apartamentów i kwater prywatnych w Ston i cieszyć się wakacjami. Witamy w Ston!

Ston Prognoza pogody