Apartamenty i kwatery prywatne Velika Gorica

Velika Gorica - serce Turopolja. Jest największym miastem, a także ekonomiczne, kulturowe i transport centrum Zagreb County. Znajduje się on zaledwie 16 km na południe od Zagrzebia niedaleko lotniska w Zagrzebiu. Istnieje wiele powodów, dla których warto odwiedzić Velika Gorica i Turopolje. Na przykład podczas Turopolje Carnival, Legendfest lub VG fest, aby odpocząć, bawić się i cieszyć się doskonałą kuchnię w restauracji i licznych...

Sortuj według:

Pokój Aerodrom

Velika Gorica

Od morza 10 km
Pojemność 3 osób

od 16 €

Apartament Madison Airport Apartment

Velika Gorica

Od morza > 50 km
Pojemność 3 osób

od 40 €

Pokój Aerodrom ( Velika Gorica)

Komfortowe pokoje w pobliżu lotniska Pleso (przez park łatwy w odległości 2 minut). Darmowy transport zi na lotnisko. Idealny dla osób podróżujących wcześnie loty! Znajdujemy się w domu otoczonym ogrodem. Nasi goście mają taras. W pokoju znajduje się podwójne łóżko oraz dodatkowe oraz dużą łazienkę, która znajduje się prysznic. Bezpłatny dla naszych gości: parking, bezprzewodowy dostęp do Internetu: odtwarzacz DVD, odtwarzacz CD radio, telewizja kablowa, czajnik elektryczny z wyborem kaw i herbat: a także pościel, ręczniki, suszarka do włosów, szampon, żel pod prysznic, kapcie, podczas cieplejszych miesięcy, leżaki: na życzenie żelazko i deska do prasowania. Można zrelaksować się w naszym ogrodzie, w altance! Mamy możliwość bezpłatnego dostarczenia pizzy i innych dań. Życzymy miłego pobytu u nas, a jeszcze przyjemnej podróży i lata!

Kategoryzacja Kategoryzacja - Pokój Aerodrom

Od morza 10 km
Pojemność 3 osób

Cena od 16 €

Apartament Madison Airport Apartment ( Velika Gorica)

Apartament Madison Airport znajduje się w miejscowości Velika Gorica. Oferuje on bezpłatne WiFi. Ten apartament obejmuje jadalnię, w pełni wyposażoną kuchnię i łazienkę. Telewizor z płaskim ekranem i odtwarzacz Blu-ray są dostępne. Mieszkanie posiada taras. Apartament Madison Airport znajduje się 13 km od Zagrzebia i 45 km od Tuheljske Toplice. Lotnisko Franjo Tudjman w Zagrzebiu znajduje się 4 km od hotelu.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Madison Airport Apartment

Od morza > 50 km
Pojemność 3 osób

Cena od 40 €

Przewodnik turystyczny - Velika Gorica

Velika Gorica  - Herb Velika Gorica - serce Turopolja. Jest największym miastem, a także ekonomiczne, kulturowe i transport centrum Zagreb County. Znajduje się on zaledwie 16 km na południe od Zagrzebia niedaleko lotniska w Zagrzebiu. Istnieje wiele powodów, dla których warto odwiedzić Velika Gorica i Turopolje. Na przykład podczas Turopolje Carnival, Legendfest lub VG fest, aby odpocząć, bawić się i cieszyć się doskonałą kuchnię w restauracji i licznych ogródkach piwnych. Velika Gorica charakteryzuje się dobrze utrzymanych parków, skwerów i placów zabaw, a także miasta przyjaciela dzieci, młodzieży i sportu. Warto odwiedzić Muzeum Nauk Przyrodniczych w centrum Velika Gorica, park archeologiczny Andautonija, Stare Miasto Lukavec i wielu ośrodkach w okolicy. Turopolje słynie region jego zasobów naturalnych, bogactwo flory i fauny i lasów dębowych i starych drewnianych domów, których architektura jest warte zobaczenia. Znajdź idealnego mieszkania lub kwatery prywatne, czy chcesz zatrzymać się w pobliżu lotniska lub chcesz dowiedzieć się więcej o tym ciekawym regionie. Apartamenty, pokoje i kwatery prywatne w Velika Gorica. Witamy!

Velika Gorica Prognoza pogody