Apartamenty i kwatery prywatne Samobor

Miasto Samoborze znajduje się w północno-zachodniej części Chorwacji, przy granicy ze Słowenią, niedaleko Zagrzebia (20 km) oraz u podnóża Žumberak i góry Samobor. To miejsce pozwoliło mu na rozwój gospodarczy i turystyczny. Charakteryzuje się wyjątkowo korzystnych warunków dla życia ze względu na wyjątkowo czystym powietrzem, łagodnym klimatem i przyrodą, która go otacza. Piękny deptak w mieście, bujne lasy i liczne ośrodki...

Sortuj według:

Apartamenty Studio Samobor

Samobor

Od morza 10 km
Pojemność 2 osób

od 30 €

Apartamenty Gradna

Samobor

Od morza 10 km
Pojemność 3 osób

od 40 €

Apartamenty Studio Samobor ( Samobor)

Mamy przyjemność zaproponować Państwu zakwaterowanie w niedawno odnowionym Studio-apartament w centrum Samoborze, w pobliżu King Tomislav Square obok hotelu Livadi? przy ul Strážnická. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, składa się z salonu, kuchni i łazienki (WC, prysznic) w łącznej powierzchni 20,3 m2. Jest ona wyposażona w nowoczesny i funkcjonalny i ma połączenia i ADSL Iskon TV dostęp do Internetu (Wi-Fi). Apartament jest klimatyzowany i są zamontowane grzejniki elektryczne. W pobliżu znajduje się kilka publiczne parkingi, przechowywanie, Żywność, apteka, itp Cena wynajęcia mieszkania jest HRK 230,00 + VAT za osobę / dzień.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Studio Samobor

Od morza 10 km
Pojemność 2 osób

Cena od 30 €

Apartamenty Gradna ( Samobor)

Apartmani Gradna to dobra okazja na wakacje dla podróżnych, którzy podróżują do morza, ponieważ znajduje się w pobliżu przejścia granicznego Bregana i niedaleko Zagrzebia. Jak również tych, którzy chcą spędzić wakacje w spokojnej Samobor lub w okolicznych miejscowościach, w tym w pobliżu Zagrzebia. Ponadto oferujemy spokojną, relaksującą atmosferę obiektu, który jest do Twojej dyspozycji. Czekamy na Państwa przyjazd.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Gradna

Od morza 10 km
Pojemność 3 osób

Cena od 40 €

Przewodnik turystyczny - Samobor

Samobor  - Herb Miasto Samoborze znajduje się w północno-zachodniej części Chorwacji, przy granicy ze Słowenią, niedaleko Zagrzebia (20 km) oraz u podnóża Žumberak i góry Samobor. To miejsce pozwoliło mu na rozwój gospodarczy i turystyczny. Charakteryzuje się wyjątkowo korzystnych warunków dla życia ze względu na wyjątkowo czystym powietrzem, łagodnym klimatem i przyrodą, która go otacza. Piękny deptak w mieście, bujne lasy i liczne ośrodki na całym mieście i specjałów gastronomicznych, takich jak Žumberak jagnięcina, pstrąg, dziczyzny i kremsnite są wystarczające przynęty dla wszystkich użytkowników i gości. Samobor posiada bogate dziedzictwo kulturowe i historyczne, wiele tradycyjnych imprez, słynny Samobor Carnival ... Każdego tygodnia io każdej porze roku, zwłaszcza w weekendy, Samobor jest celem tysięcy turystów. Jeżeli przyjeżdżasz do Samoborze po raz pierwszy lub po krótkim lub długim wizyty, zalecamy pozostanie w niedrogiego zakwaterowania prywatnego. Wynająć pokój lub mieszkanie i spotkać przyjaznych mieszkańców, który pokaże wszystkie atrakcji, oferowanych w Samobor. Witamy!

Samobor Prognoza pogody