Apartamenty i kwatery prywatne Samobor

Miasto Samoborze znajduje się w północno-zachodniej części Chorwacji, przy granicy ze Słowenią, niedaleko Zagrzebia (20 km) oraz u podnóża Žumberak i góry Samobor. To miejsce pozwoliło mu na rozwój gospodarczy i turystyczny. Charakteryzuje się wyjątkowo korzystnych warunków dla życia ze względu na wyjątkowo czystym powietrzem, łagodnym klimatem i przyrodą, która go otacza. Piękny deptak w mieście, bujne lasy i liczne ośrodki...

Sortuj według:

Od morza 10 km
Pojemność 2 osób

od 30 €

Od morza 10 km
Pojemność 3 osób

od 45 €

Apartamenty Studio Samobor (Samobor)

Mamy przyjemność zaproponować Państwu zakwaterowanie w niedawno odnowionym Studio-apartament w centrum Samoborze, w pobliżu King Tomislav Square obok hotelu Livadi? przy ul Strážnická. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, składa się z salonu, kuchni i łazienki (WC, prysznic) w łącznej powierzchni 20,3 m2. Jest ona wyposażona w nowoczesny i funkcjonalny i ma połączenia i ADSL Iskon TV dostęp do Internetu (Wi-Fi). Apartament jest klimatyzowany i są zamontowane grzejniki elektryczne. W pobliżu znajduje się kilka publiczne parkingi, przechowywanie, Żywność, apteka, itp Cena wynajęcia mieszkania jest HRK 230,00 + VAT za osobę / dzień.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Studio Samobor

Od morza 10 km
Pojemność 2 osób

Cena od 30 €

Apartamenty Gradna (Samobor)

Apartmani Gradna is a good holiday opportunity for travelers who travel to the sea, because it is located near the border crossing of Bregana and near Zagreb. As well as those who want to spend their holidays in peaceful Samobor or in the surrounding destinations, including near the city of Zagreb. In addition, we offer a peaceful, relaxing atmosphere of an object that is at your disposal. We look forward to your arrival.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Gradna

Od morza 10 km
Pojemność 3 osób

Cena od 45 €

Przewodnik turystyczny - Samobor

Samobor  - Herb Miasto Samoborze znajduje się w północno-zachodniej części Chorwacji, przy granicy ze Słowenią, niedaleko Zagrzebia (20 km) oraz u podnóża Žumberak i góry Samobor. To miejsce pozwoliło mu na rozwój gospodarczy i turystyczny. Charakteryzuje się wyjątkowo korzystnych warunków dla życia ze względu na wyjątkowo czystym powietrzem, łagodnym klimatem i przyrodą, która go otacza. Piękny deptak w mieście, bujne lasy i liczne ośrodki na całym mieście i specjałów gastronomicznych, takich jak Žumberak jagnięcina, pstrąg, dziczyzny i kremsnite są wystarczające przynęty dla wszystkich użytkowników i gości. Samobor posiada bogate dziedzictwo kulturowe i historyczne, wiele tradycyjnych imprez, słynny Samobor Carnival ... Każdego tygodnia io każdej porze roku, zwłaszcza w weekendy, Samobor jest celem tysięcy turystów. Jeżeli przyjeżdżasz do Samoborze po raz pierwszy lub po krótkim lub długim wizyty, zalecamy pozostanie w niedrogiego zakwaterowania prywatnego. Wynająć pokój lub mieszkanie i spotkać przyjaznych mieszkańców, który pokaże wszystkie atrakcji, oferowanych w Samobor. Witamy!

Samobor Prognoza pogody