Apartamenty i kwatery prywatne Petrinja

Petrinja to małe miasteczko położone na prawym brzegu rzeki Kupa, 13 km na południowy zachód od Sisak i około 48 km na południowy wschód od Zagrzebia. Jest to największe miasto na obszarze Banovina, o łącznej populacji 25 000 mieszkańców i jest nieodłączną częścią powiatu Sisak-Moslavina. Strategiczna pozycja Petrinji była przyczyną ciągłej walki przez długą historię Banoviny. Stary średniowieczny Petrinja, poświadczony...

Sortuj według:

Domek letniskowy Villa Nina

Petrinja

Od morza > 50 km
Pojemność 8 osób

od 120 €

Domek letniskowy Villa Nina ( Petrinja)

W bezpośrednim sąsiedztwie Petrinji, zaledwie 50 km od Zagrzebia, w bardzo cichym i spokojnym miejscu znajduje się dom wakacyjny z basenem, otoczony lasem i rzeką Kupą. W okolicy nie ma żadnych obiektów ani lokatorów, a powitają cię tylko cisza, spokój i widoki ciekawych ptaków. Twoją oazą relaksu jest leśny cień pełen naturalnych zapachów, które zapewnią ci spokój i zadowolenie. Jesteś w uprawianym ogrodzie o powierzchni 2500 m2 i niezapomniany widok. Dom jest dla Ciebie przygotowany, urządzony i umeblowany, z dwiema sypialniami, salonem, kuchnią, dwiema łazienkami i masz trzy duże tarasy do zabawy. W pełni wyposażona kuchnia pozwoli ci przygotować posiłek podczas grillowania steków na grillu pekan. Jeśli dzieci są z tobą podczas odpoczynku, można na nich grać na placu zabaw dla dzieci w każdym wieku. W odległości 400 m znajdują się korty tenisowe i inne obiekty sportowe, restauracja, kawiarnia, promenady po lesie, ścieżki rowerowe i spacer do schroniska. Bliskość rzeki Kupy, z plażami i różnymi obiektami sportowymi, zapewni Ci wybór przyjemności, pływania łódką lub wędkowania.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy Villa Nina

Od morza > 50 km
Pojemność 8 osób

Cena od 120 €

Przewodnik turystyczny - Petrinja

Petrinja  - Herb Petrinja to małe miasteczko położone na prawym brzegu rzeki Kupa, 13 km na południowy zachód od Sisak i około 48 km na południowy wschód od Zagrzebia. Jest to największe miasto na obszarze Banovina, o łącznej populacji 25 000 mieszkańców i jest nieodłączną częścią powiatu Sisak-Moslavina. Strategiczna pozycja Petrinji była przyczyną ciągłej walki przez długą historię Banoviny. Stary średniowieczny Petrinja, poświadczony przez pierwszą pisemną zapiskę z 1240 r., Statutu króla Bela IV. dał przywileje wolnego królewskiego miasta. W XVI wieku Petrinja zmieniła swoje pierwotne położenie u stóp Zrinskiej gore w obecnym położeniu na żyznej równinie wzdłuż rzeki Kupa. Obszar Banovina obejmuje głównie pagórkowate zbocza wysoczyny Zrinskiej i Hrastovackiej oraz mniejsze równiny, wzdłuż rzeki Kupa i Petrinjčica. Petrinja i okolice oferują wiele atrakcji rekreacyjnych, takich jak spacery po licznych promenadach, szlakach pieszych i rowerowych. W ten sposób dowiesz się o naturalnym, kulturalnym i historycznym dziedzictwie miasta i okolicznych wiosek położonych na skraju historycznej Banoviny. Hrastovačka Gora oferuje liczne oznakowane szlaki turystyczne, a wszystkie ścieżki prowadzą na najwyższy szczyt Cepeliš, gdzie znajduje się schronisko i punkt widokowy na wysokości 415 m. Znana promenada Petrinja - rekreacyjno-piesza, okrągła ścieżka spacerowa o długości 6,5 km zaczyna się przed mostem na Petrinjčicy. Szczególnie atrakcyjnym obszarem promenady są piękne stare drzewa. Istnieją cztery trasy rowerowe, które są bardzo przyjemne i nadają się do rekreacji w rejonie Petrinja. Turystyka łowiecka została opracowana ze względu na bogate lasy i dzikie zwierzęta. Zakwaterowanie w Petrinja można znaleźć w apartamentach, pokojach i domach wakacyjnych w ramach prywatnego zakwaterowania rodzinnego. W ten sposób możesz poznać przyjaznych gospodarzy, którzy z przyjemnością pomogą Ci spędzić przyjemne i beztroskie wakacje w tej części Chorwacji. Witamy w Petrinja!

Petrinja Prognoza pogody