Apartamenty i kwatery prywatne Sisak

Sisak jest stolicą powiatu Sisak w Chorwacji. Leży u ujścia Odry w Kupa a rzeki Kupa w Sawy, żyznej i bagnistym terenie w Panonii równiny. Sisak należy do najstarszych osad centralna Chorwacja i archeologiczne ślady jego zamieszkiwania są sięga 4 wieku przed naszą erą. W 1 wieku pne na terenie dzisiejszej Sisaku powstała rzymski obóz wojskowy - Siscija, która szybko uzyskała status miasta, a później status województwa stołecznego...

Sortuj według:

Agroturystyka Stara Iža

Sisak

Od morza > 50 km
Pojemność 3 osób

na żądanie

Pokój Sisak

Sisak

Od morza 10 km
Pojemność 22 osób

od 25 €

Agroturystyka Stara Iža ( Sisak)

Turystyka wiejska „Stara Iža” znajduje się w centrum parku przyrody Lonjsko polje w miejscowości Kratečko, około 30 km. od Sisaka. Apartament wyposażony jest w telewizor LCD, klimatyzację i bezprzewodowy dostęp do Internetu. W ramach turystyki wiejskiej „Stara Iža” goście mogą również skorzystać z usług restauracji, w których serwujemy tradycyjne potrawy, a zwłaszcza specjalność „Karp na szynach”, wina Moslavina i specjały śliwkowe. Jako integralna część agroturystyki jest także prezent galerii „Roda -art”. Stara Iža oferuje zakwaterowanie w starym (200 g) tradycyjnym domu rodzinnym ozdobionym oryginalnymi meblami. Apartament jest dostosowany do nowoczesnego stylu życia i składa się z pokoju z aneksem kuchennym i toaletą z prysznicem. Goście mogą korzystać z tarasu na podwórku, podwórza rodzinnego i grilla ogrodowego. Goście mogą korzystać z tarasu na podwórku, podwórza rodzinnego, parkingu i grilla w ogrodzie. Opłata klimatyczna 5,50 kn za osobę i dzień (z wyjątkiem dzieci) jest pobierana na miejscu.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Agroturystyka Stara Iža

Od morza > 50 km
Pojemność 3 osób

Cena na żądanie

Pokój Sisak ( Sisak)

Znajdujemy się w samym sercu dzielnicy biznesowej w Sisak i mamy znakomity wybór dla osób podróżujących służbowo, jak również różnych stowarzyszeń sportowych, jak również tych, którzy odwiedzają Sisak. Przestronne pokoje z czterogwiazdkowy oferuje luksusowe zakwaterowanie, które uczynią Państwa pobyt w Sisak przyjemne i odprężające. Oprócz zakwaterowania, pokoje Sisak oferuje swoim Gościom bezpłatny parking, bezpłatny internet oraz usług telewizyjnych. Oferujemy dwanaście pokoi z których trzy są dwuosobowe z oddzielnymi łóżkami, osiem pokoi dwuosobowych z podwójnym łóżkiem i jeden pokój z podwójnym łóżkiem z rozkładaną sofą dla dwóch osób. Wszyscy, którzy chcą poznać miasta, blisko wielu atrakcji znajdą, muzeów i innych atrakcji kulturalnych. Zapraszamy do naszego pięknego miasta Sisak i pobyt w naszych pokoi Sisak :)

Kategoryzacja Kategoryzacja - Pokój Sisak

Od morza 10 km
Pojemność 22 osób

Cena od 25 €

Przewodnik turystyczny - Sisak

Sisak  - Herb Sisak jest stolicą powiatu Sisak w Chorwacji. Leży u ujścia Odry w Kupa a rzeki Kupa w Sawy, żyznej i bagnistym terenie w Panonii równiny. Sisak należy do najstarszych osad centralna Chorwacja i archeologiczne ślady jego zamieszkiwania są sięga 4 wieku przed naszą erą. W 1 wieku pne na terenie dzisiejszej Sisaku powstała rzymski obóz wojskowy - Siscija, która szybko uzyskała status miasta, a później status województwa stołecznego Pannonia Savia. Po wycofaniu się Turków w 18 i 19 wieku Sisak przeżywają boom gospodarczy i miejskich oraz w 20 wieku stał się jednym z największych miast przemysłowych w Chorwacji dzięki rafinerii ropy naftowej, huty, port rzeczny oraz produkcji młynarskiego i piekarskiego , Ostatnio Sisak jest coraz bardziej zaangażowany w turystyce, zwłaszcza dzięki chroniony obszar podmokły Lonjsko Polje i jego wiejskiej architektury drewnianej, Sisak Stare Miasto, Stary Most - pierwszy drewniany most na rzece Kupa i atrakcyjnego centrum miasta wzdłuż Kupy i park archeologiczny Siscia z pozostałościami rzymskiej architektury. Są atrakcyjne tereny łowieckie dla myśliwych w okolicznych lasach Petrova i Zrinska wzgórz. Miejsca noclegowe są skromne, ale w kwaterach prywatnych, będziesz zawsze znaleźć mieszkanie lub pokój jakości. Gastronomia Sisak nie pozostawi obojętnym, a wszystkie specjalności regionu, w szczególności tradycyjnych lokalnych potraw, można spróbować w jednej z licznych restauracji lub w gospodarstwach wiejskich w okolicy. Odwiedź starego miasta Sisak nad brzegiem dwóch rzek, i cieszyć się zarówno zabytków, jak również naturalne piękno otoczenia. Szukać kwater prywatnych w Sisak i okolic. Mieszkania, domy pokoje wypoczynkowe w Sisak, tańsze nawet o 40%. Witamy Sisak!

Sisak Prognoza pogody