Apartamenty i kwatery prywatne Jastrebarsko

Jastrebarsko to miasto w środkowej Chorwacji (żupania zagrzebska), położone u podnóża góry Žumberak i góry Samoborsko, w połowie drogi między Zagrzebiem a Karlovacem. Miasto Jastrebarsko zostało nazwane na cześć jastrzębi, aw źródłach niemieckojęzycznych jest również nazywane Jaska, co jest popularną nazwą tego miasta. Pierwsze wzmianki o mieście pochodzą z XIII wieku w dokumencie Ban Stjepana, jako ośrodek handlu i dworu....

Sortuj według:

Domek letniskowy Dream Day

Jastrebarsko

Od morza > 50 km
Pojemność 4 osób

od 65 €

Domek letniskowy Dream Day ( Jastrebarsko)

Dream Day Holiday House (****) znajduje się w doskonałej lokalizacji w miejscowości Jastrebarsko, zaledwie 150 m od centrum i jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje oraz wyjazdy służbowe i inne przez cały rok. Dom może pomieścić 4 osoby i składa się z kuchni, salonu z jadalnią, toalety, dwóch sypialni, gabinetu lub pokoju zabaw dla dzieci, łazienki z toaletą, dwóch tarasów, loggii, pralni i pokoju rekreacyjnego. Zawartość: • grill ogrodowy • leżaki ogrodowe • mały bilard • tenis stołowy • piłkarzyki • rzutki • gry planszowe • zabawki W pobliżu znajduje się plac zabaw dla dzieci. Ogrzewanie jest centralne, a odłączane klimatyzatory znajdują się w sypialniach i jadalni / salonie. Do dyspozycji Gości jest bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu - WiFi, radio i telewizja z programami chorwackimi i zagranicznymi. Bezpłatne miejsce parkingowe znajduje się na podwórku. Zakwaterowanie jest bezpłatne dla dzieci do lat 3. W promieniu 100 m od domu znajdują się banki, poczta, apteki, galeria, muzeum, kościół, władze miasta i inne instytucje, liczne sklepy i restauracje; centrum zdrowia oddalone jest o 200 m, aw promieniu 300 m znajdują się centra handlowe Lidl, Konzum i Plodine. W pobliżu znajduje się znak rozpoznawczy Jaski - zamek rodziny Erdödy z odnowionym parkiem, jeziorem i spichlerzem. W okolicy, w pięknym krajobrazie Plešivicy, można uprawiać różne sporty, takie jak: turystyka piesza, bieganie, jazda na rowerze (trasy rowerowe), sporty lotnicze, myślistwo i wędkarstwo, a goście mogą zrelaksować się w kilku restauracjach, piwnicach winnych oraz rodzinne gospodarstwa, które obfitują w znany szlak winny Plešivica.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy Dream Day

Od morza > 50 km
Pojemność 4 osób

Cena od 65 €

Przewodnik turystyczny - Jastrebarsko

Jastrebarsko  - Herb Jastrebarsko to miasto w środkowej Chorwacji (żupania zagrzebska), położone u podnóża góry Žumberak i góry Samoborsko, w połowie drogi między Zagrzebiem a Karlovacem. Miasto Jastrebarsko zostało nazwane na cześć jastrzębi, aw źródłach niemieckojęzycznych jest również nazywane Jaska, co jest popularną nazwą tego miasta. Pierwsze wzmianki o mieście pochodzą z XIII wieku w dokumencie Ban Stjepana, jako ośrodek handlu i dworu. Największy wpływ na życie i rozwój miasta wywarła szlachecka rodzina Erdödy, która od XVI do XIX wieku posiadała na tym terenie duże majątki. Zamek rodziny Erdödy w parku miejskim w centrum Jastrebarska to najstarszy budynek w mieście i jedna z największych atrakcji turystycznych. Obecnie na terenie miasta Jastrebarsko żyje około 16 000 mieszkańców w około 60 osadach. Jastrebarsko i jego okolice są ulubionym miejscem piknikowym ze względu na piękne krajobrazy, park przyrody Žumberak - góry Samoborskie, zabytki kulturowo-historyczne, słynne wina i specjały dla smakoszy. Otoczone słonecznymi wzgórzami winiarskimi, na których znajdują się liczne rodzinne gospodarstwa rolne, tereny piknikowe, lasy, liczne potoki, szlaki piesze i rowerowe przyciągają coraz więcej turystów i gości poszukujących wypoczynku na łonie natury iw zgodzie z naturą. Szlak winny Plešivica został otwarty w 2001 roku, a liczne gospodarstwa rodzinne oferują swoje produkty, zwłaszcza wino i brandy. Zakwaterowanie można znaleźć w domach letniskowych oraz apartamentach i pokojach w gospodarstwach rodzinnych. Witamy w Jastrebarsku!

Jastrebarsko Prognoza pogody