Apartamenty i kwatery prywatne Skradin

Skradin to małe miasteczko w Sibenik-Knin County Chorwacji, liczące około 4000 mieszkańców. Znajduje się w pięknym kanionie, przy ujściu rzeki Krka w Prukljan jeziora 17 km od miasta Sibenik. Ze względu na korzystne położenie geograficzne, żyznej ziemi i obfitości wody słodkiej obszar ten ma prawie 6000 lat długiej historii osadnictwa. Było kiedyś iliryjski rozrachunku (Scardona) i był stolicą Liburnians. Później stał się ważnym...

Sortuj według:

Apartamenty Krkahouse

Skradin

Od morza 3.5 km
Pojemność 20 osób

na żądanie

Apartament Skradin

Skradin

Od morza 10 km
Pojemność 4 osób

na żądanie

Apartamenty Krkahouse ( Skradin)

W miejsce Lozovac niedaleko Sibenika, 200 m od skrzyżowania drogi Sibenik-Knin-Zagrzeb i rozgałęzienia do wodospadów Krka, znajduje się restauracja KrkaHaus. Oprócz nocy w pokojach dwu- i trzyosobowych są dostępne i wysokiej jakości zakwaterowanie w apartamentach. Goście mogą wybrać opcjonalny śniadanie. Pan Slavica mówi w kilku językach i chętnie poprowadzi gości na wycieczki w Sibenik, Split, wodospady Krka, Visovac lub umówić się na wizytę w agroturystykę. Ze względu na bogactwo treści, sezon trwa od Wielkanocy do końca października. Rodzina Slavica mieszka w domu z osobnym wejściem i oferuje zniżki dla większych grup, dzieci i dłuższe pobyty.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Krkahouse

Od morza 3.5 km
Pojemność 20 osób

Cena na żądanie

Apartament Skradin ( Skradin)

Petra Apartament (30 m2) znajduje się w centrum miejscowości Skradin, i oferuje klimatyzowane pokoje, w tym bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu, ogrzewanie, w pełni wyposażona kuchnia (naczynia i sztućce, Kuchenka, lodówka, ekspres do kawy, czajnik elektryczny wody), balkon, telewizor. Restauracje, bary, kawiarnie, sklepy i butiki znajdują się w całym mieszkaniu. Rodzaj plaży: żwir, który znajduje się 300 m od apartamentu. Miasto Skradin znajduje się w pobliżu rzeki Krka, a przy wejściu do Parku Narodowego Krka, 17 km (11 mil) od Šibenik i 100 km (62 mil) od Splitu. Główną atrakcją parku, Slapovi Krke, to seria wodospadów, wśród których największy, Skradinski Buk, został nazwany po Skradin.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Skradin

Od morza 10 km
Pojemność 4 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Skradin

Skradin  - Herb Skradin to małe miasteczko w Sibenik-Knin County Chorwacji, liczące około 4000 mieszkańców. Znajduje się w pięknym kanionie, przy ujściu rzeki Krka w Prukljan jeziora 17 km od miasta Sibenik. Ze względu na korzystne położenie geograficzne, żyznej ziemi i obfitości wody słodkiej obszar ten ma prawie 6000 lat długiej historii osadnictwa. Było kiedyś iliryjski rozrachunku (Scardona) i był stolicą Liburnians. Później stał się ważnym ośrodkiem administracyjnym i Roman wojskowej w regionie, dopóki nie został zniszczony w okresie migracji, a on był w wieku 9 rozliczony przez Chorwatów. W średniowieczu była to jedna z siedzib potężnego chorwackiej rodziny szlacheckiej Bribir-Subic. Z biegiem czasu straciła na znaczeniu jako centrum regionu, który został przeniesiony do pobliskiego Sibenik. Dziś jednak, że stał się bardzo znanym turystycznym Szybenik, dzięki swoim naturalnym pięknem i rzeki Krka. Miasto pełne jest uroczych apartamenty i pokoje w prywatnych domach. Oto jeden z wejścia do Parku Narodowego Krka, gdzie można cieszyć się szereg wodospadów i barier trawertyn, z których największy Skradinski buk nosi nazwę Skradin. Skradin jest znany to przystań, która często odwiedzanym przez najsłynniejszych światowych ludzi jak Bill Gates. Skradin charakteryzuje wąskich brukowanych uliczek, przejść i schodów. Całe stare miasto jest chroniony pomnik i jest bogaty w uroczych restauracji i barów kawowych. Zaleca się iść pod górę nad Skradin, gdzie można odwiedzić średniowiecznej twierdzy Turina. Został zbudowany przez prezesa Pawła Subic w 14 wieku i tutaj można cieszyć się pięknym widokiem panoramicznym. Wraz z twierdzy, prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalnym symbolem Skradin jest wieża zegarowa (Campanile) od roku 1872. Ze względu na jego ciężar został zbudowany na pobliskim klifie zamiast obok kościoła. Można odpocząć na pięknej plaży miejskiej, gdzie można opalać się i pływać w czystej Szmaragd słonawej. Odwiedź Skradin i pobyt w jednym z mieszkań w budżecie lub pomieszczeń i doświadczyć prawdziwego pokoju i czystość natury, która go otacza. Kwatery prywatne w Skradin. Zapraszamy do Skradin!

Skradin Prognoza pogody