Apartamenty i kwatery prywatne Zlarin

Zlarin jest małą wyspą archipelagu Sibenik, który znajduje się 2 km od wejścia do św. Ante kanał, przy wjeździe do miasta Sibenik. Administracyjnie należy do miasta Szybenik. Jest to jeden z niewielu wysp na Adriatyku, która nie pozwala na ruch samochodowy i na pewno offrs szczególny urok. Regularne połączenia promowe na wyspę Zlarin jeździ od nabrzeża Sibenik i jazda jest krótki i przyjemny i można cieszyć się widokiem wspaniałej...

Sortuj według:

Od morza 300 m
Pojemność 6 osób

od 160 €

Domek letniskowy Oh La La! (Zlarin)

Dom położony jest na Zlarin, wyspa na Adriatyku korali znany jako pokojowego rekolekcje dla tych, którzy chcą uciec od zgiełku miasta. Zlarin nazywana jest złotą wyspą lub zielona wyspa i oferuje idealne miejsce, jeśli szukasz spokoju, krystalicznie błękitne morze, czyste powietrze, piękne lasy sosnowe i kolorowe zabawy dla każdego. Istnieją dwa parki narodowe w pobliżu! Promy kursują od Sibenik i Vodice do Zlarin kilka razy dziennie (25 minut). W centrum miejscowości, plaże, bary, restauracje, kawiarnie itp znajdują się w odległości spaceru od domu. Dom zapewnia spokój i pełną prywatność, jak fabuła jest duża i dlatego odizolowane od zabytków i dźwiękami miasta, ale jest na tyle blisko, aby dostać wszędzie w ciągu kilku minut na piechotę. Znajduje się lekko pod górę, obiekt oferuje wspaniały widok na morze, szczególnie o zachodzie słońca. Dom położony jest na działce o powierzchni 1200 mkw, otoczony dużym ogrodem śródziemnomorskim z różnych rodzajów ziół i drzew, zapewniając pełny spokój i prywatność. Składa się z kilku odrębnych struktur i tarasy, zbudowane głównie z kamienia. W domu jest szczególnie dumny z dużymi tarasami, z których roztacza się przepiękny widok na morze i okoliczne wyspy. Osiedle składa się z 3 pokoi (dwa z podwójnym łóżkiem, a drugi z podwójnym łóżkiem i dwa pojedyncze łóżka), salon / jadalnia z łóżkiem pojedynczym i futon, małej kuchni i łazienki. Poza małą kuchnią wewnątrz domu znajduje się kuchnia letnia czarownica znajduje się w oddzielnym budynku, obok domu znajduje się duże okno z widokiem na główny taras i morze. Istnieje również duży grill i kamienna umywalka na zewnątrz.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy Oh La La!

Od morza 300 m
Pojemność 6 osób

Cena od 160 €

Przewodnik turystyczny - Zlarin

Zlarin  - Herb Zlarin jest małą wyspą archipelagu Sibenik, który znajduje się 2 km od wejścia do św. Ante kanał, przy wjeździe do miasta Sibenik. Administracyjnie należy do miasta Szybenik. Jest to jeden z niewielu wysp na Adriatyku, która nie pozwala na ruch samochodowy i na pewno offrs szczególny urok. Regularne połączenia promowe na wyspę Zlarin jeździ od nabrzeża Sibenik i jazda jest krótki i przyjemny i można cieszyć się widokiem wspaniałej twierdzy Św. Zlarin to również jedyna osada na wyspie i jest typowym przykładem małego miasta Dalmacji z wąskimi i starych kamiennych domów i wąskich uliczek i charakterystycznej dzwonnicy lokalnego kościoła. Cała wyspa ma powierzchnię tylko nieznacznie wyższa niż 8 km2, a większość wyspy jest pokryta lasami Cypress, sosny, rozmarynu, figi, oliwki i innych roślin śródziemnomorskich. Wewnętrzne części wyspy są niezamieszkane, pokryta gęstym lesie i krzakach i słusznie jest nazywany zieloną wyspę. Klimat na Zlarin jest prawdziwym stylu śródziemnomorskim z około 2700 godzin słonecznych rocznie, co czyni go jednym z najbardziej słonecznych wysp na Adriatyku. Zimą, wyspa ma tylko 300 osób, ale od maja do października populacji znacznie wzrasta z powodu wielu gości i turystów. Miejscowa ludność w Zlarin zostały historycznie głównie zaangażowane, podobnie jak większość wyspiarzy, w rolnictwie, rybołówstwie i żeglarstwie. Tutaj nadal uprawia oliwki, figi i inne kultury śródziemnomorskiej, które mogą być nadal widoczne we wszystkich częściach wyspy. Ostatnio turystyka jest rozwijany i miejscowi oferuje apartamenty i pokoje w swoich domach prywatnych. Zlarin jest znany z przetwarzaniem i polowania czerwonego korala, który jest obecny na wyspie od 15 wieku. Umiejętność korali przetwarzania w tradycyjny sposób jest pielęgnowany do dziś, a tu można kupić oryginalne produkty z korali w kilku sklepach z pamiątkami. Zlarin ma piękne małe plaże żwirowe i krystalicznie czystej wody. Dziewicza przyroda, bujnej zieleni i krystalicznie czyste morze zachwyci każdego, kto usiłuje uciec od miejskiego zgiełku i gwaru. Zapraszamy do odwiedzenia tej oazie ciszy i spokoju. Bezpośredni kontakt z właścicielami mieszkań, zaoszczędzić do 40% i spędzić niezapomniane wakacje. Affordable kwatery prywatne na wyspie Zlarin. Zapraszamy do Zlarin!

Zlarin Prognoza pogody