Apartamenty i kwatery prywatne Zlarin

Zlarin jest małą wyspą archipelagu Sibenik, który znajduje się 2 km od wejścia do św. Ante kanał, przy wjeździe do miasta Sibenik. Administracyjnie należy do miasta Szybenik. Jest to jeden z niewielu wysp na Adriatyku, która nie pozwala na ruch samochodowy i na pewno offrs szczególny urok. Regularne połączenia promowe na wyspę Zlarin jeździ od nabrzeża Sibenik i jazda jest krótki i przyjemny i można cieszyć się widokiem wspaniałej...

Wybrane apartamenty i kwatery prywatne Zlarin

Sortuj według:

1 recenzje - 5/5

Domek letniskowy Pelagia House

Zlarin

Od morza 900 m
Pojemność 4 osób

od 200 €

Domek letniskowy Oh La La!

Zlarin

Od morza 300 m
Pojemność 6 osób

od 160 €

1 recenzje - 5/5
Domek letniskowy Pelagia House ( Zlarin)

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy Pelagia House

Od morza 900 m
Pojemność 4 osób

Cena od 200 €

Domek letniskowy Oh La La! ( Zlarin)

Dom położony jest na Zlarin, wyspa na Adriatyku korali znany jako pokojowego rekolekcje dla tych, którzy chcą uciec od zgiełku miasta. Zlarin nazywana jest złotą wyspą lub zielona wyspa i oferuje idealne miejsce, jeśli szukasz spokoju, krystalicznie błękitne morze, czyste powietrze, piękne lasy sosnowe i kolorowe zabawy dla każdego. Istnieją dwa parki narodowe w pobliżu! Promy kursują od Sibenik i Vodice do Zlarin kilka razy dziennie (25 minut). W centrum miejscowości, plaże, bary, restauracje, kawiarnie itp znajdują się w odległości spaceru od domu. Dom zapewnia spokój i pełną prywatność, jak fabuła jest duża i dlatego odizolowane od zabytków i dźwiękami miasta, ale jest na tyle blisko, aby dostać wszędzie w ciągu kilku minut na piechotę. Znajduje się lekko pod górę, obiekt oferuje wspaniały widok na morze, szczególnie o zachodzie słońca. Dom położony jest na działce o powierzchni 1200 mkw, otoczony dużym ogrodem śródziemnomorskim z różnych rodzajów ziół i drzew, zapewniając pełny spokój i prywatność. Składa się z kilku odrębnych struktur i tarasy, zbudowane głównie z kamienia. W domu jest szczególnie dumny z dużymi tarasami, z których roztacza się przepiękny widok na morze i okoliczne wyspy. Osiedle składa się z 3 pokoi (dwa z podwójnym łóżkiem, a drugi z podwójnym łóżkiem i dwa pojedyncze łóżka), salon / jadalnia z łóżkiem pojedynczym i futon, małej kuchni i łazienki. Poza małą kuchnią wewnątrz domu znajduje się kuchnia letnia czarownica znajduje się w oddzielnym budynku, obok domu znajduje się duże okno z widokiem na główny taras i morze. Istnieje również duży grill i kamienna umywalka na zewnątrz.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy Oh La La!

Od morza 300 m
Pojemność 6 osób

Cena od 160 €

Przewodnik turystyczny - Zlarin

Zlarin  - Herb Zlarin jest małą wyspą archipelagu Sibenik, który znajduje się 2 km od wejścia do św. Ante kanał, przy wjeździe do miasta Sibenik. Administracyjnie należy do miasta Szybenik. Jest to jeden z niewielu wysp na Adriatyku, która nie pozwala na ruch samochodowy i na pewno offrs szczególny urok. Regularne połączenia promowe na wyspę Zlarin jeździ od nabrzeża Sibenik i jazda jest krótki i przyjemny i można cieszyć się widokiem wspaniałej twierdzy Św. Zlarin to również jedyna osada na wyspie i jest typowym przykładem małego miasta Dalmacji z wąskimi i starych kamiennych domów i wąskich uliczek i charakterystycznej dzwonnicy lokalnego kościoła. Cała wyspa ma powierzchnię tylko nieznacznie wyższa niż 8 km2, a większość wyspy jest pokryta lasami Cypress, sosny, rozmarynu, figi, oliwki i innych roślin śródziemnomorskich. Wewnętrzne części wyspy są niezamieszkane, pokryta gęstym lesie i krzakach i słusznie jest nazywany zieloną wyspę. Klimat na Zlarin jest prawdziwym stylu śródziemnomorskim z około 2700 godzin słonecznych rocznie, co czyni go jednym z najbardziej słonecznych wysp na Adriatyku. Zimą, wyspa ma tylko 300 osób, ale od maja do października populacji znacznie wzrasta z powodu wielu gości i turystów. Miejscowa ludność w Zlarin zostały historycznie głównie zaangażowane, podobnie jak większość wyspiarzy, w rolnictwie, rybołówstwie i żeglarstwie. Tutaj nadal uprawia oliwki, figi i inne kultury śródziemnomorskiej, które mogą być nadal widoczne we wszystkich częściach wyspy. Ostatnio turystyka jest rozwijany i miejscowi oferuje apartamenty i pokoje w swoich domach prywatnych. Zlarin jest znany z przetwarzaniem i polowania czerwonego korala, który jest obecny na wyspie od 15 wieku. Umiejętność korali przetwarzania w tradycyjny sposób jest pielęgnowany do dziś, a tu można kupić oryginalne produkty z korali w kilku sklepach z pamiątkami. Zlarin ma piękne małe plaże żwirowe i krystalicznie czystej wody. Dziewicza przyroda, bujnej zieleni i krystalicznie czyste morze zachwyci każdego, kto usiłuje uciec od miejskiego zgiełku i gwaru. Zapraszamy do odwiedzenia tej oazie ciszy i spokoju. Bezpośredni kontakt z właścicielami mieszkań, zaoszczędzić do 40% i spędzić niezapomniane wakacje. Affordable kwatery prywatne na wyspie Zlarin. Zapraszamy do Zlarin!

Zlarin Prognoza pogody