Apartamenty i kwatery prywatne Jadrija

Jadrija jest popularnym miejscem letniego i dzielnicę miasta od miasta Sibenik. Jest on położony na półwyspie Srima około 14 km od zabytkowego miasta Sibenik. Znana jako popularny ośrodek w weekend z mieszkańcami Sibenik, jest to jeden z ulubionych miejsce na letni i plaży miejskiej. Z Sibenik jest to związane z Adriatyku autostrady, a także regularnej obsługi łodzi w miesiącach letnich. Został założony w 1921 roku na wyspie świętego...

Wybrane apartamenty i kwatery prywatne Jadrija

Sortuj według:

Oferta Last minute
2 recenzje - 5/5

Apartament Jadrija I

Jadrija

Od morza 30 m
Pojemność 5 osób

od 70 €

Apartamenty Daniela Trklja

Jadrija

Od morza 10 m
Pojemność 8 osób

na żądanie

Apartamenty Forai

Jadrija

Od morza 50 m
Pojemność 14 osób

od 50 €

Oferta Last minute
2 recenzje - 5/5
Apartament Jadrija I ( Jadrija)

Mieszkanie do wynajęcia w Jadrija, miejsce znajduje się w pobliżu Vodice i Sibenik, idealne miejsce dla rodzin z dziećmi. Jadrija jest w pobliżu dwóch parków narodowych (Krka i Kornati) i jest doskonałą bazą wypadową do wycieczek. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, w pierwszym rzędzie do morza, zaledwie 30 metrów od plaży. W apartamencie znajduje się kuchnia, pokój dzienny, 5 łóżek (4 + 1) oraz łazienkę z prysznicem. Ma osobne wejście i duży taras z widokiem na wyspy Sibenik. Mieszkanie jest w pełni wyposażone. W centrum znajdują się boiska sportowe, huśtawki dla dzieci, restauracja i pizzeria. Mieszkanie jest wynajmowane od czerwca do września, a do potwierdzenia rezerwacji jest zobowiązany do zapłaty 20% zaliczki. Pozostała kwota jest wypłacana po przyjeździe. Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji. Na pobyt krótszy niż 3 noce, cena wzrasta o 20%. Przyjazd 14 godzin, sprawdź 10 godzin.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Jadrija I

Od morza 30 m
Pojemność 5 osób

Cena od 70 €

Apartamenty Daniela Trklja ( Jadrija)

Trklja Apartamenty znajdują się w znanej miejscowości turystycznej pod nazwą Jadrija. Obiekt położony jest w Jadrija 1/34. Położony w połowie drogi między Vodice i Sibenik. Budynek posiada dwa apartamenty. Dom jest tuż nad brzegiem morza i składa się z kuchni, WC i jednej sypialni. Apartament A2 jest na parterze, odpowiednie dla małych dzieci.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Daniela Trklja

Od morza 10 m
Pojemność 8 osób

Cena na żądanie

Apartamenty Forai ( Jadrija)

Apartamenty położone są tuż nad brzegiem morza, w miejscowości Jadrija (między Vodice i Sibenik). Dom ma dwa mieszkania o 54 m2, każdy dla 4 osób, jeden apartament 70 m2 dla 5 osób oraz studio dla 2 narodami. Każdy apartament posiada taras z widokiem na morze.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Forai

Od morza 50 m
Pojemność 14 osób

Cena od 50 €

Przewodnik turystyczny - Jadrija

Jadrija  - Herb Jadrija jest popularnym miejscem letniego i dzielnicę miasta od miasta Sibenik. Jest on położony na półwyspie Srima około 14 km od zabytkowego miasta Sibenik. Znana jako popularny ośrodek w weekend z mieszkańcami Sibenik, jest to jeden z ulubionych miejsce na letni i plaży miejskiej. Z Sibenik jest to związane z Adriatyku autostrady, a także regularnej obsługi łodzi w miesiącach letnich. Został założony w 1921 roku na wyspie świętego Andrzeja. Kampania zbudować plażę publiczną rozpoczął słynny mieszkaniec Sibenik i przyjacielem przyrody Sime Grubisic - Rovio. Jadrija jest idealny dla rodzin z dziećmi oraz dla miłośników sportów wodnych ze względu na jego dobrze utrzymanej plaży oraz bardzo bogatą i zróżnicowaną ofertą, która obejmuje narty wodne, żaglówki i windsurfing, nurkowanie, pływanie i rybołówstwo. Dziś Jadrija ma około 500 prywatnych domów rodzinnych wakacji w nich można znaleźć niedrogie apartamenty i pokoje. Podróż statkiem do Jadrija odsłania piękno kanał Sibenik. Podczas rejsu można podziwiać w widokiem na archipelagu Sibenik i imponującej twierdzy św. Nicholas. Można również odwiedzić pobliskie wyspy Zlarin i Prvic. Popularne turystycznego Vodice jest tylko 10 km. Kontakt z właścicielami apartamentów i zapewnienie wysokiej jakości zakwaterowanie w tej ciekawej i atrakcyjnej małe miejsce, gdzie można naprawdę odpocząć z dala od zgiełku miasta. Kwatery prywatne w Jadrija. Zapraszamy do Jadrija!

Jadrija Prognoza pogody