Apartamenty i kwatery prywatne Raslina

Raslina to małe turystyczne miasteczko w hrabstwie Sibenik-Knin w Chorwacji. Leży 13 km na północny zachód od Sibenika, na zachodnim wybrzeżu Prokljan jeziora. Prokljan Jezioro znajduje się w dolnym biegu rzeki Krki i ze względu na mieszanie z wodą morską, woda w warstwie powierzchniowej jest słonawe i słone na dole. Raslina liczy około 500 mieszkańców, którzy zajmują się głównie rolnictwem i turystyką. Administracyjnie należy...

Sortuj według:

Apartament Makarin

Raslina

Od morza 20 m
Pojemność 6 osób

od 60 €

Domek letniskowy Studio Lavanda

Raslina

Od morza 350 m
Pojemność 2 osób

na żądanie

Apartament Makarin ( Raslina)

Apartament znajduje się w Raslina, cichym i spokojnym miejscu na wybrzeżu Prokljansko gdzie rzeka Krka wpada do Adriatyku. Posiada unikalne piękno połączone rzecznego i morskiego krajobrazu. Apartament posiada dwie sypialnie, duży salon, jadalnia, kuchnia i łazienka. Jeśli istnieje potrzeba może przynieść dodatkowe łóżko lub łóżeczko dziecięce. Mieszkanie ma 68 m2 i 90 m2 z balkonem, z których jeden wychodzi na plażę, a drugi na wewnętrznym dziedzińcu. Goście mogą korzystać z pralki znajduje się we wspólnej pralni. Mieszkanie posiada prywatny parking bez dodatkowych opłat. Goście mogą korzystać z grilla. Apartament znajduje się bezpośrednio przy plaży, więc goście nie muszą stosować żadnych środków transportu, aby dostać się do plaży. Plaża jest kamienista. Raslina jest idealny dla rodzin z dziećmi. Jeśli goście mają jakieś pytania właściciel jest zawsze dostępna.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Makarin

Od morza 20 m
Pojemność 6 osób

Cena od 60 €

Domek letniskowy Studio Lavanda ( Raslina)

Studio w Raslina w domu jednorodzinnym. Raslina leży na wybrzeżu zatoki Prokljansko. Apartament (dom) dla dwóch osób. Jego wyposażenie obejmuje klimatyzację, telewizor, bezprzewodowy dostęp do Internetu. Odległość do plaży wynosi 5 minut i 3 minuty do pierwszego sklepu. Jest blisko Parku Narodowego Krka. Z Rasliny są ładne trasy rowerowe do Zatonu i Vodice. Witamy w Raslinie!

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy Studio Lavanda

Od morza 350 m
Pojemność 2 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Raslina

Raslina  - Herb Raslina to małe turystyczne miasteczko w hrabstwie Sibenik-Knin w Chorwacji. Leży 13 km na północny zachód od Sibenika, na zachodnim wybrzeżu Prokljan jeziora. Prokljan Jezioro znajduje się w dolnym biegu rzeki Krki i ze względu na mieszanie z wodą morską, woda w warstwie powierzchniowej jest słonawe i słone na dole. Raslina liczy około 500 mieszkańców, którzy zajmują się głównie rolnictwem i turystyką. Administracyjnie należy do miasta Szybenik, które mogą być osiągnięte przez łodzie taksówek. W całej swojej historii Raslina zawsze była ściśle związana z Sibenika i Sibenik rodzin szlacheckich. Po raz pierwszy została wymieniona w 13 wieku na fundamentach diecezji Sibenik, aw 15 wieku zbudowano tu kościół św. Na początku 16 wieku w celu obrony miasta przed Turkami zbudowano zamek z mocnymi murami i wieżami. Ślady starego zamku są obecnie niestety wyginął z powodu II wojny światowej, kiedy Raslina została spalona i zniszczona. Dziś Raslina jest atrakcyjnym miejscem turystycznym słynie z dań rybnych, win gatunkowych, a czysta woda. Zakwaterowanie w Raslina oferowany jest wyłącznie w apartamentach, pokojach i domach wypoczynkowych w ramach prywatnej rodziny zakwaterowania. Jedną z największych atrakcji w pobliżu Raslina jest z pewnością Park Narodowy Krka, który jest tylko kilka kilometrów. Poza pięknem rzeki Krka i Prokljan jeziora, goście mogą cieszyć się w ciszy, spokoju i harmonii z tym dalmatyńskim miasteczku, które jest idealnym miejscem na rodzinne wakacje. Szukaj niedrogiego zakwaterowania w Raslina i zaoszczędzić do 40% na drogich opłat agencyjnych. Witamy Raslina!

Raslina Prognoza pogody