Apartamenty i kwatery prywatne Zaton - Šibenik

Zaton to mała wioska, położony w północno-zachodniej części zatoki Šibenik, 10 km od Šibenika. Otoczona wzgórzami, jest położony na skraju zatoki w pobliżu kanału łączącego jezioro z solonego Prukljan Sibenik zatoce. W nim znajduje się prawie 1200 mieszkańców, a podstawą gospodarki składa się z rolnictwem, rybołówstwem, a ostatnio w turystyce. Dzięki rozwiniętej działalności Zaton ma bogatą ofertę gastronomiczną, która...

Sortuj według:

Apartamenty Zaton

Zaton - Šibenik

Od morza 200 m
Pojemność 4 osób

od 35 €

Apartamenty Martinović

Zaton - Šibenik

Od morza 50 m
Pojemność 12 osób

od 30 €

Apartament Biber

Zaton - Šibenik

Od morza 300 m
Pojemność 4 osób

od 35 €

Apartamenty Zaton ( Zaton - Šibenik)

Apartament znajduje się w Zaton, małej miejscowości koło Szybenika, z dala od zgiełku miasta, idealny na wakacje. Na około dziesięć kilometrów od miejsca Vodice jest zawsze bardzo aktualne miejsce na letni wypoczynek dla tych, którzy szukają zabawy i stron. Możliwość korzystania z prywatnego łodzią po 7 dniach pobytu w mieszkaniu, za pomocą którego można odwiedzić pobliskie wyspy i ujście rzeki Krka.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Zaton

Od morza 200 m
Pojemność 4 osób

Cena od 35 €

Apartamenty Martinović ( Zaton - Šibenik)

Apartamenty składają się z Marijan Martinovic mieszkań dla 8 osób oraz apartamenty dla 4 osób. Z apartamentów z widokiem na morze oferujemy: parking, taras, grill, TV, internet, prysznic na świeżym powietrzu, parasol i leżaki oraz stół ogrodowy z krzesłami.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Martinović

Od morza 50 m
Pojemność 12 osób

Cena od 30 €

Apartament Biber ( Zaton - Šibenik)

W pięknej rybackiej miejscowości Zaton koło Sibenika w centrum jest wynajmowane nowo urządzone i umeblowane mieszkanie (37 m2), z dala od morza około 300 metrów. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, w którym znajduje się podwójne łóżko, kuchnia, pokój dzienny z rozkładaną sofą oraz łazienkę. Mieszkanie posiada duży taras na przyjemny wypoczynek i poranna kawa. To idealne miejsce do wypoczynku wielu członkiem rodziny lub przyjaciół. Centrum miasta jest a internet jest za darmo. Zaton to spokojna wieś, która co roku przyciąga coraz więcej turystów. To idealne miejsce do wypoczynku po hałasie. W bezpośrednim sąsiedztwie centrów turystycznych Sibenik i Vodice. Raslina z Prokljan jeziora, Skradin i słynny Park Narodowy Krka. Przyjdź zobaczyć i przekonać się wszelkiego piękna! Cena poza sezonem wynosi 26 euro za noc w sezonie 39 euro (lipiec i sierpień). Zapytania prosimy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: ivan.zivkovic7@si.t-com.hr~~V lub skontaktować się z nami pod adresem zrobić, numery poniżej: Kontakt: 385 996 469 638 BSG-385998800383-ta Dokonaj rezerwacji na czas .. Witam, życzymy miłego pobytu! W domu mamy mniej odnowione mieszkanie 2 + 1 z pięknym tarasem. Cena sezonem 25 euro SEZON 35 EUR (7 i 8 miesięcy)

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Biber

Od morza 300 m
Pojemność 4 osób

Cena od 35 €

Przewodnik turystyczny - Zaton - Šibenik

Zaton - Šibenik  - Herb Zaton to mała wioska, położony w północno-zachodniej części zatoki Šibenik, 10 km od Šibenika. Otoczona wzgórzami, jest położony na skraju zatoki w pobliżu kanału łączącego jezioro z solonego Prukljan Sibenik zatoce. W nim znajduje się prawie 1200 mieszkańców, a podstawą gospodarki składa się z rolnictwem, rybołówstwem, a ostatnio w turystyce. Dzięki rozwiniętej działalności Zaton ma bogatą ofertę gastronomiczną, która obejmuje szynkę, ser, jagnięcina, świeże ryby, skorupiaki z wnęki, kraby, wysokiej jakości oliwy z oliwek i wina. Zaton jest najlepiej dotrzeć łodzią od Sibenika. Morze jest spokojne, niezależnie od silnych wiatrów i burz, a idealnym portem dla małych łodzi i jachtów. Specjalnością tego miejsca jest mieszanie świeżej wody niesionej przez rzeki Krka i solą morską, która pochodzi z Sibenik kanał. Zalecamy odwiedzenie Parku Narodowego Krka oraz przepiękne wodospady. Zaton jest idealnym miejscem na cichym i spokojnym wypoczynku rodzinnego, rekreacji oraz wycieczek. Ze względu na wyjątkowo korzystnych warunkach naturalnych tutaj zostało zbudowane jakości ścieżkę wiosłową z obiektami towarzyszącymi dla gier sportowych śródziemnomorskiej. Zaton ma swój własny festiwal, który jest tradycyjnie odbyło się w dniu szesnastego sierpnia w święto św Rocha, gdy nagle całe miejsce ożywa. Jeśli kochasz naturę i spokój to Zaton jest idealnym miejscem na wakacje. Kontakt z właścicielami bezpośrednio mieszkanie i oszczędź do 40%. Szukaj wysokiej jakości kwater prywatnych w Zatonie - Šibenik. Witamy Zaton-Šibenik!

Zaton - Šibenik Prognoza pogody