Apartamenty i kwatery prywatne Zaton - Šibenik

Zaton to mała wioska, położony w północno-zachodniej części zatoki Šibenik, 10 km od Šibenika. Otoczona wzgórzami, jest położony na skraju zatoki w pobliżu kanału łączącego jezioro z solonego Prukljan Sibenik zatoce. W nim znajduje się prawie 1200 mieszkańców, a podstawą gospodarki składa się z rolnictwem, rybołówstwem, a ostatnio w turystyce. Dzięki rozwiniętej działalności Zaton ma bogatą ofertę gastronomiczną, która...

Sortuj według:

Apartamenty Martinović

Zaton - Šibenik

Od morza 50 m
Pojemność 12 osób

od 30 €

Apartamenty Martinović ( Zaton - Šibenik)

Apartamenty składają się z Marijan Martinovic mieszkań dla 8 osób oraz apartamenty dla 4 osób. Z apartamentów z widokiem na morze oferujemy: parking, taras, grill, TV, internet, prysznic na świeżym powietrzu, parasol i leżaki oraz stół ogrodowy z krzesłami.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Martinović

Od morza 50 m
Pojemność 12 osób

Cena od 30 €

Przewodnik turystyczny - Zaton - Šibenik

Zaton - Šibenik  - Herb Zaton to mała wioska, położony w północno-zachodniej części zatoki Šibenik, 10 km od Šibenika. Otoczona wzgórzami, jest położony na skraju zatoki w pobliżu kanału łączącego jezioro z solonego Prukljan Sibenik zatoce. W nim znajduje się prawie 1200 mieszkańców, a podstawą gospodarki składa się z rolnictwem, rybołówstwem, a ostatnio w turystyce. Dzięki rozwiniętej działalności Zaton ma bogatą ofertę gastronomiczną, która obejmuje szynkę, ser, jagnięcina, świeże ryby, skorupiaki z wnęki, kraby, wysokiej jakości oliwy z oliwek i wina. Zaton jest najlepiej dotrzeć łodzią od Sibenika. Morze jest spokojne, niezależnie od silnych wiatrów i burz, a idealnym portem dla małych łodzi i jachtów. Specjalnością tego miejsca jest mieszanie świeżej wody niesionej przez rzeki Krka i solą morską, która pochodzi z Sibenik kanał. Zalecamy odwiedzenie Parku Narodowego Krka oraz przepiękne wodospady. Zaton jest idealnym miejscem na cichym i spokojnym wypoczynku rodzinnego, rekreacji oraz wycieczek. Ze względu na wyjątkowo korzystnych warunkach naturalnych tutaj zostało zbudowane jakości ścieżkę wiosłową z obiektami towarzyszącymi dla gier sportowych śródziemnomorskiej. Zaton ma swój własny festiwal, który jest tradycyjnie odbyło się w dniu szesnastego sierpnia w święto św Rocha, gdy nagle całe miejsce ożywa. Jeśli kochasz naturę i spokój to Zaton jest idealnym miejscem na wakacje. Kontakt z właścicielami bezpośrednio mieszkanie i oszczędź do 40%. Szukaj wysokiej jakości kwater prywatnych w Zatonie - Šibenik. Witamy Zaton-Šibenik!

Zaton - Šibenik Prognoza pogody