Apartamenty i kwatery prywatne Prvić

Prvić jest mała wyspa w archipelagu Sibenik, znajduje się około 1 km od lądu, w pobliżu miasta Vodice. Całkowita powierzchnia wynosi 2,5 km2 i tu mieszka 400 stałych mieszkańców w dwóch miejscach na wyspie: Prvić Luka i Šepurine. Sepurine znajduje się po zachodniej stronie wyspy, naprzeciwko miejscowości Vodice i Prvić Luka znajduje się w dużej zatoce na południowo-wschodniej części wyspy, który jest dobrze chroniony przed północnych...

Sortuj według:

Apartamenty Ante & Fedora

Prvić

Od morza 30 m
Pojemność 13 osób

na żądanie

Apartamenty Piazza Clara

Prvić

Od morza 20 m
Pojemność 16 osób

od 35 €

Apartamenty Faust

Prvić

Od morza 20 m
Pojemność 12 osób

od 40 €

Apartament Ivana

Prvić

Od morza 50 m
Pojemność 4 osób

od 90 €

1 recenzje - 5/5

Apartament Luca

Prvić

Od morza 100 m
Pojemność 2 osób

od 50 €

Apartamenty Datalovi dvori

Prvić

Od morza 10 m
Pojemność 4 osób

od 45 €

Apartamenty Ante & Fedora ( Prvić)

Dom wakacyjny posiada trzy apartamenty. Dwa apartamenty posiadają 4 + 1 łóżka i jeden apartament z 2 + 1 łóżko. Apartamenty znajdują się na pierwszym piętrze. Dom położony jest 45 metrów od plaży, na plaży są skały, aby wejść do morza, ale posiada również małe żwirowe zatoczki dla dzieci.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Ante & Fedora

Od morza 30 m
Pojemność 13 osób

Cena na żądanie

Apartamenty Piazza Clara ( Prvić)

Autentyczny dom z 4 apartamentami. Kawalerka 42 m2 z tarasem i widokiem na morze (2 + 2). Jeden apartament z 65 m2, z salonu, kuchni i dziedzińca, gdzie grilla oraz dodatkowa łazienka (2 + 2). Dwa dvoetžna apartamenty 2 x 40 m2, w których pokoje dzienne z kuchnią i poniżej taras, sypialni na pierwszym piętrze, gdzie jest ładny widok z wielu wysp archipelagu Sibenik (2x2 + 2).

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Piazza Clara

Od morza 20 m
Pojemność 16 osób

Cena od 35 €

Apartamenty Faust ( Prvić)

Apartamenty Faust znajdują się w małej wiosce Šepurine na spokojnej wyspie Prvic, gdzie nie ma samochodów. Dom otoczony jest ogrodem i obejmuje bezpłatny sprzęt do grillowania. Apartamenty dysponują balkonem, jadalnią, częścią wypoczynkową z telewizorem oraz kuchnią z lodówką. Ręczniki i pościel są zapewnione dla gości. Sklepy, kawiarnie i restauracje zaledwie kilka minut od domu. Na wyspie znajduje się również historyczny kościół i muzeum słynnego wynalazcy Fausta Vrancica, który się tutaj urodził. Do Prvić można dotrzeć łodzią z oddalonego o zaledwie 1 km Vodice. Witamy na wyspie Prvic!

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Faust

Od morza 20 m
Pojemność 12 osób

Cena od 40 €

Apartament Ivana ( Prvić)

Apartament w rodzinnym domu na pierwszym piętrze na pięknej wyspie Prvić (Šepurine) w pobliżu Vodic. Osobne wejście i składa się z przedpokoju, dwóch sypialni, łazienki, salonu z aneksem kuchennym oraz balkonu i tarasu.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Ivana

Od morza 50 m
Pojemność 4 osób

Cena od 90 €

1 recenzje - 5/5
Apartament Luca ( Prvić)

Apartament Luca (50 m2) na pierwszym piętrze, z osobnym wejściem, duży taras z widokiem na morze (30 m2) wyposażoną w zmywarkę i pranie, klimatyzację, DVD, TVsat, kuchenka mikrofalowa, internet.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament  Luca

Od morza 100 m
Pojemność 2 osób

Cena od 50 €

Apartamenty Datalovi dvori ( Prvić)

Apartamenty Datalovi dvori znajdują się w starym domu z kamienia rodziny od ponad 200 lat. Dom położony jest na wybrzeżu z widokiem na miasto Vodice którego jesteś tylko 10 minut łodzią. To jest właściwe miejsce do odpoczynku bez samochodu i miejskich dżunglach

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Datalovi dvori

Od morza 10 m
Pojemność 4 osób

Cena od 45 €

Przewodnik turystyczny - Prvić

Prvić  - Herb Prvić jest mała wyspa w archipelagu Sibenik, znajduje się około 1 km od lądu, w pobliżu miasta Vodice. Całkowita powierzchnia wynosi 2,5 km2 i tu mieszka 400 stałych mieszkańców w dwóch miejscach na wyspie: Prvić Luka i Šepurine. Sepurine znajduje się po zachodniej stronie wyspy, naprzeciwko miejscowości Vodice i Prvić Luka znajduje się w dużej zatoce na południowo-wschodniej części wyspy, który jest dobrze chroniony przed północnych i zachodnich wiatrów. Oprócz kilku małych ciągników i pojazdów pożarniczych, na wyspie nie ma samochodów, a połączenie z lądem jest promem, który kursuje kilka razy dziennie od Šibenik - Prvić - Vodice. Cała wyspa jest pod ochroną chorwackiego Ministerstwa Kultury, ze względu na jego wyjątkowy i bogatego dziedzictwa kulturowego i naturalnego. W 14 i 15 wieku wyspa należała do rodów szlacheckich z Sibenik. Najbardziej znanym członkiem rodziny szlacheckiej, która urodziła się Prvić był znany chorwacki historyk, wynalazca i dyplomata Faust Vrančić. Na jego cześć wzniesiono muzeum pełne swoich wynalazków w Prvić Luka. Mieszkańcy Prvic są zaangażowane głównie w produkcji oliwek, winogron, rybołówstwa i turystyki. Turystyka jest dziś głównym sektorem gospodarki, większość obiektów odnoszą się do kwater prywatnych w mieszkaniach, ponieważ wyspa ma tylko jeden mały hotel. Na wyspie znajduje się kilka restauracji, pizzerii i kawiarni, aw miesiącach letnich często organizowane są występy tradycyjnego śpiewu a capella, a słynny festiwal ludowej w sierpniu. Na wyspie Prvic można się zrelaksować i odpocząć na jednej z wielu plaż w Sepurine kamyków lub zadbanych betonowych żwir plaż w Prvic Luka. W obliczu otwarte morze i wyspy Kornati, morze jest wyjątkowo jasne i czyste, a klimat jest bardziej niż przyjemne. Odwiedź tę naturalną oazę spokoju, spokoju i autentycznej dalmatyńskiej uroku i zarezerwuj mieszkanie bezpośrednio z właścicielami prywatnych domach. Apartamenty, pokoje i kwatery prywatne na wyspie Prvić. Witamy Prvić!

Prvić Prognoza pogody