Apartamenty i kwatery prywatne Krapina

Krapina to miasto i siedziba powiatu Krapina-Zagorje w Chorwacji. Znajduje się on w centrum chorwackiego Zagorju na rzece Krapinčica. To ma swoją nazwę od Krapinčica rzeki, która kiedyś obfitował w karpiowatych ryb słodkowodnych o nazwie Křap. Chorwacki Zagorje to historyczny region Chorwacji, który znajduje się w północno-zachodniej części Chorwacji, na północ od miasta Zagrzeb, bogatą wzgórz, lasów i pól. Historia ludzkiej...

Sortuj według:

Apartamenty Husak

Krapina

Od morza 300 m
Pojemność 9 osób

od 19 €

Apartamenty Toplice

Krapina

Od morza 10 m
Pojemność 4 osób

od 32 €

Apartamenty Potočki

Krapina

Od morza 10 km
Pojemność 4 osób

na żądanie

Apartamenty Fučkar

Krapina

Od morza 500 m
Pojemność 8 osób

od 28 €

Apartamenty Husak ( Krapina)

Oferujemy trzy komfortowe apartamenty w centrum .. Pojemność: 2, 2 + 1, 2 + 2. Wyposażenie: kuchnia + łazienka + woda termalna, telewizja satelitarna, ogrzewanie centralne.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Husak

Od morza 300 m
Pojemność 9 osób

Cena od 19 €

Apartamenty Toplice ( Krapina)

Nowoczesne i luksusowe apartamenty z galerii w centrum Krapina Spa, tuż obok hotelu Villa Magdalena. Unikalny widok, klimatyzacja, ogrzewanie, parking, bezpłatny bezprzewodowy internet.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Toplice

Od morza 10 m
Pojemność 4 osób

Cena od 32 €

Apartamenty Potočki ( Krapina)

Mieszkanie położone jest w północno-zachodniej części Chorwacji, w środkowej części chorwackiego Zagorja, miasto Krapina, w Trški Vrh 82A w czystej natury. Apartament *** składa się z: 50,66 m2 2 pokoje kuchnia hali toalety i łazienki balkon. Z mieszkania jest dostępna: parkowanie ogrodowy grill ogrodowy taras - sad czystej natury. Możliwość kontaktu z właścicielami lokalnych gospodarstw rodzinnych i kupowania ich produktów, takich jak np. Miód, różne owoce (jabłka, gruszki, brzoskwinie, śliwki, orzechy laskowe, orzechy włoskie ...), wino i inne produkty rolne wytwarzane wyłącznie na gospodarstwach rodzinnych Potencjalne działania: szybki marsz na rowerze jogging gier alpinistów (Ludo, szachy, czarny Peter ... ) wizyty badmintona na zakupy do muzeów, zamków, kościołów, lokalnych gospodarstw rodzinnych ...

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Potočki

Od morza 10 km
Pojemność 4 osób

Cena na żądanie

Apartamenty Fučkar ( Krapina)

Apartamenty Fučkar znajdują się w zielonej i spokojnej ulicy, w pobliżu kościoła, specjalnego szpitala rehabilitacyjnego, chirurgii sercowo-naczyniowej i kardiologii «Magdaleny» i «Aquae Vivae» («żywej wody») Hotelu i basenów.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Fučkar

Od morza 500 m
Pojemność 8 osób

Cena od 28 €

Przewodnik turystyczny - Krapina

Krapina  - Herb Krapina to miasto i siedziba powiatu Krapina-Zagorje w Chorwacji. Znajduje się on w centrum chorwackiego Zagorju na rzece Krapinčica. To ma swoją nazwę od Krapinčica rzeki, która kiedyś obfitował w karpiowatych ryb słodkowodnych o nazwie Křap. Chorwacki Zagorje to historyczny region Chorwacji, który znajduje się w północno-zachodniej części Chorwacji, na północ od miasta Zagrzeb, bogatą wzgórz, lasów i pól. Historia ludzkiej pracy w dziedzinie Krapina sięga odległej przeszłości około 100 tysięcy lat, o czym świadczą pozostałości neandertalczyka na wzgórzu Hušnjakovo w zachodniej części Krapina. Pierwsze pisemne dokumenty określone Krapina jest z 12. wieku jako królewskiej fortecy z osady wokół niego. Później stał się własnością rodu Keglević, a dziś jest to nowoczesne miasto i centrum kulturalnym, politycznym i administracyjnym Krapina-Zagorje County. Turystyka rozwija się powoli dzięki zróżnicowanej oferty kulturalnej i historycznej. Noclegi w Krapina można znaleźć w kilku hosteli, pokoje i apartamenty w kwaterach prywatnych rodziny. Z zabytków, musimy zwrócić uwagę na historyczne centrum miejskiego miasta, który zachował się do dnia dzisiejszego. Szczególnie piękny jest kościół Matki Bożej w Jerozolimie, który jest jednym z najpiękniejszych barokowych kościołów w Chorwacji Krapina galerii miasta i domu urodzenia Ljudevit Gaj - założyciel chorwackiego odrodzenia narodowego. Blisko jest Krapina Krapina Neanderthal Museum, który jest również najbardziej znanym na świecie człowieka neandertalskiego. Tutaj można odwiedzić jedną z dróg winnych tej winnicy bogate w regionie, można wędrować do pobliskiego szczytowej Strahinščica na 618 m npm, można też spróbować swoich sił w paragliding tandem i doświadczyć bajkę chorwackiego Zagorja i Krapina z powietrza. Zapraszamy do odwiedzenia tego interesującego regionu Chorwacji, zarezerwuj nocleg bezpośrednio z właścicielami apartamentów i pokoi i oszczędź do 40%. Szukaj tanich kwater prywatnych w Krapina i okolic. Apartamenty, pokoje i domy letniskowe w Krapina. Witamy Krapina!

Krapina Prognoza pogody