Apartamenty i kwatery prywatne Kaprije

Kaprije jest mała wyspa w archipelagu Sibenik, około godziny promem z Sibenik. Jego powierzchnia wynosi 7 km2 i liczy 150 stałych mieszkańców w liczbie pojedynczej wsi na wyspie, która również nosi nazwę Kaprije. Wyspa została nazwana śródziemnomorskim kaparowym roślin, który jest używany jako przyprawa znana Śródziemnego, który niegdyś pokrywał całą wyspę. W 14 i 15 wieku wyspa należała do szlachty od Sibenika, podobnie jak...

Sortuj według:

Apartament Monika - Kaprije

Kaprije

Od morza 30 m
Pojemność 4 osób

od 45 €

Apartament Monika - Kaprije ( Kaprije)

Nasz dom znajduje się w centrum wsi, w odległości 30 metrów od zobaczyć. Dom otoczony jest przez taras i balkon. Z balkonu roztacza się widok na wejście do portu i zobaczyć. Dom otoczony jest ogrodem z grillem i śródziemnomorskich ziół. Apartament obejmuje: dwie łazienki, WC (prysznic, lustro, ręczniki oraz Suszarka do włosów), kuchnia (kuchnia zawiera wszystkie niezbędne obiekty do przygotowywania żywności), TV, radio, klimatyzacja. Również mamy małą łódkę do wędkowania lub odkrywania dziewiczych plaż Kaprije i sąsiednie niezamieszkałych wysp, można wynająć nasz 6,30 m długą łódkę do czegoś ryby na obiad lub znaleźć bezludną wyspę tylko dla siebie!

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Monika - Kaprije

Od morza 30 m
Pojemność 4 osób

Cena od 45 €

Przewodnik turystyczny - Kaprije

Kaprije  - Herb Kaprije jest mała wyspa w archipelagu Sibenik, około godziny promem z Sibenik. Jego powierzchnia wynosi 7 km2 i liczy 150 stałych mieszkańców w liczbie pojedynczej wsi na wyspie, która również nosi nazwę Kaprije. Wyspa została nazwana śródziemnomorskim kaparowym roślin, który jest używany jako przyprawa znana Śródziemnego, który niegdyś pokrywał całą wyspę. W 14 i 15 wieku wyspa należała do szlachty od Sibenika, podobnie jak większość innych pobliskich wysp. Wyspa została po raz pierwszy zasiedlony przez mieszkańców okolic Sibenik i uciekających uchodźców z tureckiej inwazji w 16 i 17 wieku. Wtedy to został zbudowany kościół Piotra . Po zakończeniu tureckiego zagrożenia i najazdów, uchodźców wrócić do Sibenika, ale niektóre z nich nadal żyje na wyspie i rozwijać ten wspaniały mały miejsce. Kaprije ma poczta, sklep spożywczy, kilka przytulnych barów i kilkanaście restauracji z ryb świeżych i doskonałych potraw, które są szczególnie cenione przez żeglarzy. Większość mieszkańców wciąż zaangażowany w tradycyjnych zawodach, takich jak rolnictwo, rybołówstwo i żeglarstwo, a zwłaszcza produkcji wina i oliwy z oliwek. Ostatnio na wyspie jest rozwój turystyki i jej sympatyczni zapewni Ci jakość usług kwaterach prywatnych w mieszkaniach i pomieszczeniach i zrobią wszystko, aby poczuć się jak w domu. Samochody nie są dozwolone na wyspie, więc jest naprawdę gwarantowane przerwę od zgiełku, smogu i dużych tłumów. Kaprije Cove położony w południowo-zachodniej części wyspy jest naturalnie chronione przed prawie wszystkie wiatry i jest popularnym miejscem dla wielu żeglarzy, którzy po dniu pełnym przelotową przez sąsiedniej wyspy Kornati, kotwica tutaj bezpieczny sen. Kontakt z właścicielami mieszkań na Kaprije i oszczędź do 40%. Apartamenty, pokoje i kwatery prywatne na wyspie Kaprije. Witamy Kaprije!

Kaprije Prognoza pogody