Apartamenty i kwatery prywatne Duga Resa

Duga Resa to niewielka miejscowość w hrabstwie Karlovac w Chorwacji. Leży w pobliżu Karlovac, nad brzegiem rzeki Mreznica, na skrzyżowaniu do Rijeki i Senj. Jej nazwa pochodzi od roślin, które rosną obficie w tym obszarze na lądzie iw wodzie. Historia tego miejsca sięga średniowiecza, a dopiero pojawienie zakładu przetwórstwa bawełny pod koniec 19 wieku i budowa kolei Karlovac - Rijeka, z małej wsi stał się teren przemysłowy, a później...

Sortuj według:

Oferta First minute

Domek letniskowy House for rent Mrežnica

Duga Resa

Od morza > 50 km
Pojemność 6 osób

od 90 €

Apartament Jurica

Duga Resa

Od morza > 50 km
Pojemność 4 osób

od 60 €

Apartament Indiana

Duga Resa

Od morza > 50 km
Pojemność 4 osób

na żądanie

Apartament Biličić

Duga Resa

Od morza > 50 km
Pojemność 5 osób

na żądanie

Domek letniskowy House for rent Mrežnica ( Duga Resa)

Ciesz się pięknym, komfortowym domem o powierzchni 125 m2 w Galović Selo, 55 km na południowej stronie Zagrzebia, stolicy Chorwacji, na lewym brzegu jednej z najpiękniejszych chorwackich rzek - rzeki Mrežnica. Kilka minut od domu znajduje się oszałamiający wodospad, który w sezonie jest odwiedzany przez wielu kąpiących się. Uroczy wesoły bar w pobliżu wodospadu oferuje wiele różnych działań, takich jak siatkówka plażowa, spływy kajakowe ... Dzięki imponującej głębokości rzeki w niektórych częściach nurkowanie i wędkarstwo są bardzo popularne; rafting pozostawia niezapomniane wspomnienia dzięki wielu imponującym wodospadom i intensywnej zieleni. Okolica oferuje również inne opcje, takie jak tenis, pływanie łódką, jazda konna itp. W wiosce Galović i innych pobliskich wioskach znajduje się kilka restauracji położonych w pięknej przyrody, niedaleko wodospadów, oferujących domową kuchnię.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy House for rent Mrežnica

Od morza > 50 km
Pojemność 6 osób

Cena od 90 €

Apartament Jurica ( Duga Resa)

Apartament Jurica ??znajduje się w wiejskim drewnianym domu otoczonym drzewami owocowymi, kwiatami i ogród z sezonowych warzyw. Z tarasu roztacza się widok na jeden z najpiękniejszych chorwackich rzek - Mreznica. Ten niebiesko-zielone piękności z licznymi jeziorami i wodospadami rozszerzeń wynika z dwóch rzek (Primisljanska Mrežnica i Zagórska Mrežnica), które są połączone Sastavci. 64 km pole długo woda oferuje liczne plaże, wodospady i dawne młyny. Najbardziej popularne są te, w Sastavci, Generalski Stol, Zvecaj, Mihalič Siole, Galović Siole, Brig i Duga Resa. Rzeka Mreznica obfituje w słodkowodnych ryb rzecznych, kraby i źródeł pitnej zimnej wody. Jest to idealne miejsce do łowienia ryb, rafting i pływanie. Zapraszamy na przejażdżkę rowerową wzdłuż rzeki lub zrelaksować się w ciszy i wędkowania. Spędź dzień w przyrodzie spacery w lesie lub udać się do pobliskiego spa i rozejrzeć średniowiecznej twierdzy. Zalecamy odwiedzenie centrum multimedialne bajki w Ogulinie.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Jurica

Od morza > 50 km
Pojemność 4 osób

Cena od 60 €

Apartament Indiana ( Duga Resa)

Mieszkanie Indiana znajduje się w dolnej części budynku. Apartament posiada widok na sad ze stołem ogrodzie, gdzie goście mogą cieszyć się ich intymności i łagodne zielone wzgórza, na którym swobodnie pasą się konie i osły. Mieszkanie składa się z holu, kuchni, salonu, 2 sypialni i łazienki. W zaledwie 10 minut spacerem przez las prowadzi do plaży i wodospad na rzece Korana. Na ranczu istnieje możliwość aktywnego wypoczynku, jazda konna, całodzienne wycieczki z koni i kajaków, turystyka, grzybobranie, zbieranie ziół, jazda na rowerze, badminton, etc.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Indiana

Od morza > 50 km
Pojemność 4 osób

Cena na żądanie

Apartament Biličić ( Duga Resa)

2 mieszkania

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Biličić

Od morza > 50 km
Pojemność 5 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Duga Resa

Duga Resa  - Herb Duga Resa to niewielka miejscowość w hrabstwie Karlovac w Chorwacji. Leży w pobliżu Karlovac, nad brzegiem rzeki Mreznica, na skrzyżowaniu do Rijeki i Senj. Jej nazwa pochodzi od roślin, które rosną obficie w tym obszarze na lądzie iw wodzie. Historia tego miejsca sięga średniowiecza, a dopiero pojawienie zakładu przetwórstwa bawełny pod koniec 19 wieku i budowa kolei Karlovac - Rijeka, z małej wsi stał się teren przemysłowy, a później otrzymał status z miasta. Ma około 12.000 mieszkańców, którzy są w większości pracujących w rolnictwie, branży usługowej, ale wciąż jest znaczna przemysłu bawełnianego. Dzięki unikalnej naturalnym perła kontynentalnej Chorwacji, Mreznica rzeki, powoli rozwija się turystyka. Mieszkańcy Duga Resa powoli oferuje zakwaterowanie w apartamentach i pokojach w ich prywatnych domach. Oferta turystyczna oparta jest głównie na Mreznica rzeki, gdzie organizowany jest rafting, kajakarstwo lub statkiem dysk, a latem można znaleźć orzeźwienie w jednej z wielu plaż miejskich na niniejszy zielony szmaragd i czystej rzeki. Najbliższe Duga Resa istnieje wiele dobrze utrzymanych szlaków rowerowych, można wędrować po okolicznych górach i najwyższy szczyt Vinica. Obszar ten jest znany ze swoich dawnych lasów, gdzie jest to możliwe, aby polować na bażanty i lisy. Wszyscy miłośnicy połowów będzie również coś dla siebie na rzece Mrežnica, która jest mała rzeka skarbiec ryb słodkowodnych. Zapraszamy do odwiedzenia Duga Resa i spędzić weekend w jakości charakteru i licznych działań, które to miejsce oferuje. Szukaj niedrogiego zakwaterowania w Duga Resa i okolic. Apartamenty, pokoje i domy w oholiday Duga Resa, taniej nawet o 40%, bez wysokich opłat agencyjnych. Witamy w Duga Resa!

Duga Resa Prognoza pogody
Szukaj noclegu w pobliżu miejsca Duga Resa