Apartamenty i kwatery prywatne Duga Resa

Duga Resa to niewielka miejscowość w hrabstwie Karlovac w Chorwacji. Leży w pobliżu Karlovac, nad brzegiem rzeki Mreznica, na skrzyżowaniu do Rijeki i Senj. Jej nazwa pochodzi od roślin, które rosną obficie w tym obszarze na lądzie iw wodzie. Historia tego miejsca sięga średniowiecza, a dopiero pojawienie zakładu przetwórstwa bawełny pod koniec 19 wieku i budowa kolei Karlovac - Rijeka, z małej wsi stał się teren przemysłowy, a później...

Sortuj według:

Apartamenty Jurica

Duga Resa

Od morza 10 km
Pojemność 4 osób

od 60 €

Apartamenty Indiana

Duga Resa

Od morza 1 km
Pojemność 4 osób

na żądanie

Apartamenty Biličić

Duga Resa

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

na żądanie

Apartamenty Jurica ( Duga Resa)

Apartament Jurica ??znajduje się w wiejskim drewnianym domu otoczonym drzewami owocowymi, kwiatami i ogród z sezonowych warzyw. Z tarasu roztacza się widok na jeden z najpiękniejszych chorwackich rzek - Mreznica. Ten niebiesko-zielone piękności z licznymi jeziorami i wodospadami rozszerzeń wynika z dwóch rzek (Primisljanska Mrežnica i Zagórska Mrežnica), które są połączone Sastavci. 64 km pole długo woda oferuje liczne plaże, wodospady i dawne młyny. Najbardziej popularne są te, w Sastavci, Generalski Stol, Zvecaj, Mihalič Siole, Galović Siole, Brig i Duga Resa. Rzeka Mreznica obfituje w słodkowodnych ryb rzecznych, kraby i źródeł pitnej zimnej wody. Jest to idealne miejsce do łowienia ryb, rafting i pływanie. Zapraszamy na przejażdżkę rowerową wzdłuż rzeki lub zrelaksować się w ciszy i wędkowania. Spędź dzień w przyrodzie spacery w lesie lub udać się do pobliskiego spa i rozejrzeć średniowiecznej twierdzy. Zalecamy odwiedzenie centrum multimedialne bajki w Ogulinie.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Jurica

Od morza 10 km
Pojemność 4 osób

Cena od 60 €

Apartamenty Indiana ( Duga Resa)

Mieszkanie Indiana znajduje się w dolnej części budynku. Apartament posiada widok na sad ze stołem ogrodzie, gdzie goście mogą cieszyć się ich intymności i łagodne zielone wzgórza, na którym swobodnie pasą się konie i osły. Mieszkanie składa się z holu, kuchni, salonu, 2 sypialni i łazienki. W zaledwie 10 minut spacerem przez las prowadzi do plaży i wodospad na rzece Korana. Na ranczu istnieje możliwość aktywnego wypoczynku, jazda konna, całodzienne wycieczki z koni i kajaków, turystyka, grzybobranie, zbieranie ziół, jazda na rowerze, badminton, etc.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Indiana

Od morza 1 km
Pojemność 4 osób

Cena na żądanie

Apartamenty Biličić ( Duga Resa)

2 mieszkania

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Biličić

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Duga Resa

Duga Resa  - Herb Duga Resa to niewielka miejscowość w hrabstwie Karlovac w Chorwacji. Leży w pobliżu Karlovac, nad brzegiem rzeki Mreznica, na skrzyżowaniu do Rijeki i Senj. Jej nazwa pochodzi od roślin, które rosną obficie w tym obszarze na lądzie iw wodzie. Historia tego miejsca sięga średniowiecza, a dopiero pojawienie zakładu przetwórstwa bawełny pod koniec 19 wieku i budowa kolei Karlovac - Rijeka, z małej wsi stał się teren przemysłowy, a później otrzymał status z miasta. Ma około 12.000 mieszkańców, którzy są w większości pracujących w rolnictwie, branży usługowej, ale wciąż jest znaczna przemysłu bawełnianego. Dzięki unikalnej naturalnym perła kontynentalnej Chorwacji, Mreznica rzeki, powoli rozwija się turystyka. Mieszkańcy Duga Resa powoli oferuje zakwaterowanie w apartamentach i pokojach w ich prywatnych domach. Oferta turystyczna oparta jest głównie na Mreznica rzeki, gdzie organizowany jest rafting, kajakarstwo lub statkiem dysk, a latem można znaleźć orzeźwienie w jednej z wielu plaż miejskich na niniejszy zielony szmaragd i czystej rzeki. Najbliższe Duga Resa istnieje wiele dobrze utrzymanych szlaków rowerowych, można wędrować po okolicznych górach i najwyższy szczyt Vinica. Obszar ten jest znany ze swoich dawnych lasów, gdzie jest to możliwe, aby polować na bażanty i lisy. Wszyscy miłośnicy połowów będzie również coś dla siebie na rzece Mrežnica, która jest mała rzeka skarbiec ryb słodkowodnych. Zapraszamy do odwiedzenia Duga Resa i spędzić weekend w jakości charakteru i licznych działań, które to miejsce oferuje. Szukaj niedrogiego zakwaterowania w Duga Resa i okolic. Apartamenty, pokoje i domy w oholiday Duga Resa, taniej nawet o 40%, bez wysokich opłat agencyjnych. Witamy w Duga Resa!

Duga Resa Prognoza pogody
Szukaj noclegu w pobliżu miejsca Duga Resa