Apartamenty i kwatery prywatne Varaždin

Varazdin jest miastem i ośrodkiem powiatu Varazdin w Chorwacji. Znajduje się on w północnej części Chorwacji, na prawym brzegu rzeki Drawy i liczy około 50.000 mieszkańców. Według znalezisk archeologicznych, teren miasto zamieszkiwało w czasach rzymskich, o czym świadczą nazwiska dwóch obecnie istniejących ulic - Via Militum i Via Petovia. Po raz pierwszy została wymieniona w 12 wieku, kiedy to stał się wolnym miastem królewskim....

Sortuj według:

Domek letniskowy The hill house Milk n Honey

Varaždin

Od morza > 50 km
Pojemność 8 osób

od 140 €

Domek letniskowy The hill house Milk n Honey ( Varaždin)

Hill House śpi 6 + 2 w 4 pokojach z wanną z hydromasażem i basenem. Posiada nowoczesne meble wiejskie. Położony na wzgórzu 300 metrów nad poziomem morza. Wystarczająco daleko, aby uciec i wystarczająco blisko, aby dostać to, czego potrzebujesz. Najbliższe miasto to Varazdin, 14 mil od domu. Stolica Zagrzebia oddalona jest o 40 km. Najbliższa stacja to Novi Marof, 8 minut jazdy samochodem. Najbliższe lotnisko to „PLESO” w Zagrzebiu, 50 km od autostrady. Znajduje się na wzgórzach, które płynnie łączą się ze wspaniałymi krajobrazami Zagorje. Istnieje ogromny trawnik z dużą ilością miejsca do gier (trampolina, huśtawki, tenis stołowy) lub po prostu biegając. Jest dostępny grill, meble ogrodowe i parasol. Basen jest dostępny od 011.06 do 30,09. Jacuzzi jest dostępne przez cały rok. Idealny na twoją specjalną ucieczkę. 10 minut piechotą znajdują się kurorty tenisowe „Toplicica”, publiczny odkryty basen ze źródlaną wodą i tenis stołowy. Małe restauracje i stawy rybne, w których można kupić świeże ryby lub łowić ryby.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy The hill house Milk n Honey

Od morza > 50 km
Pojemność 8 osób

Cena od 140 €

Przewodnik turystyczny - Varaždin

Varaždin  - Herb Varazdin jest miastem i ośrodkiem powiatu Varazdin w Chorwacji. Znajduje się on w północnej części Chorwacji, na prawym brzegu rzeki Drawy i liczy około 50.000 mieszkańców. Według znalezisk archeologicznych, teren miasto zamieszkiwało w czasach rzymskich, o czym świadczą nazwiska dwóch obecnie istniejących ulic - Via Militum i Via Petovia. Po raz pierwszy została wymieniona w 12 wieku, kiedy to stał się wolnym miastem królewskim. Po zakończeniu tureckich ataków i gróźb, miasto szybki rozwój i doświadczony wzrosła w 17 i 18 wieku, a od 1767 roku do 1776 roku był krótko stolicą Chorwacji. W tym krótkim czasie zbudowano liczne pałace i budynki użyteczności publicznej, które zostały zachowane do dziś, a dał ją prawdziwą cechę barokowego miasta. Największą atrakcją jest twierdza Varazdin znany jako Starego Miasta z 12 wieku, który był później wielokrotnie przebudowywany, w którym się znajduje Varazdin Muzeum Miejskie. Miasto posiada wiele pięknych pałaców, kościołów i klasztorów przede wszystkim zbudowany w stylu barokowym. Oprócz Zagrzeb, Varazdin jest najważniejszym ośrodkiem kulturalnym północno-zachodniej Chorwacji, a jednym z najsłynniejszych wydarzeń kulturalnych, które odbywają się barokowe Nights, Špancirfest, Trash Film Festival ... W bezpośrednim sąsiedztwie Varazdin czekają na ciebie tuzin zamki, muzea, zbiory, kościoły i dziedzictwo religijne, cenne znaleziska archeologiczne, winnice, gospodarstwa myśliwskie, tradycyjne rzemiosła ... weekend może być doskonały czas dla tych, którzy chcą odkrywać i cieszyć się jednym z najpiękniejszych miast chorwackich. Szukaj kwaterach prywatnych, który Ci odpowiada, i rodzaju gospodarze chętnie się z wami podzielić wszystkie informacje o Varazdin. Apartamenty, pokoje i domy letniskowe w Varazdin, taniej nawet o 40%. Witamy Varazdin!

Varaždin Prognoza pogody