Apartamenty i kwatery prywatne Čakovec

Čakovec to miasto i siedziba powiatu Međimurje w Chorwacji. Znajduje się on w najbardziej wysuniętej na północ części kontynentalnej Chorwacji, pomiędzy rzekami Mura i Drawy i liczy 15000 mieszkańców. Jego nazwa pochodzi od liczby Chakyja, który na początku 13 wieku wybudowali drewnianą fortecę zwaną później wieża Csáky użytkownika. Czas znacznego rozwoju gospodarczego i kulturalnego miasta rozpoczęła się w 16 wieku, kiedy...

Sortuj według:

Apartament Međimurski dvori

Čakovec

Od morza > 50 km
Pojemność 5 osób

na żądanie

Apartament Međimurski dvori ( Čakovec)

Medimurje jest najbardziej na północ wysuniętym miejscem przeznaczenia kontynentalnej Chorwacji - Zielona Chorwacja. Jego synonimem relaksu, wellness, sportu i aktywnego wypoczynku, konferencje i team building z wyjątkowej kuchni i pięknej przyrody. Wycieczka centrum Me? Imurski Dvori znajduje się w Lopatinec, serce Medimurje, zaledwie 6 km od centrum miasta Cakovec i 14 km od Spa & Sport Resort Sv. Marcin. W ramach centrum wycieczka nie jest luksusowo urządzone mieszkanie 62 metrów kwadratowych, o pojemności od 2 do 5 osób, nadające się czasem letnim i zimowym. Jest on otoczony starannie utrzymanymi kwiatowe i zieleni, które tworzą spokojną i przytulną atmosferę. Mieszkanie składa się z kuchni, jadalni, sypialni, przestronnego salonu, łazienki i sauny. Na Państwa życzenie możemy zaoferować Państwu posiłki (śniadanie, obiad, kolacja) w naszej własnej restauracji w cenach preferencyjnych. Restauracja Medimurski dvori została zawarta w 100 najlepszych restauracji w Chorwacji, oferuje tradycyjne dania z regionu: jest elegancko urządzone, ozdobione cennymi antykami, oryginalnymi obrazami znanych chorwackich malarzy i wielu szczegółów, które świadczą o historii tego obszaru. Biuro podróży Etno Podróż Sztuka może pomóc i pomóc w wyborze szereg działań oferowanych w Medimurje. Oprócz pięknych wspomnień z okolicy, w sklepie z pamiątkami Etno Art można znaleźć oryginalne tradycyjne pamiątki zabrać do domu ze swojej podróży.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Međimurski dvori

Od morza > 50 km
Pojemność 5 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Čakovec

Čakovec  - Herb Čakovec to miasto i siedziba powiatu Međimurje w Chorwacji. Znajduje się on w najbardziej wysuniętej na północ części kontynentalnej Chorwacji, pomiędzy rzekami Mura i Drawy i liczy 15000 mieszkańców. Jego nazwa pochodzi od liczby Chakyja, który na początku 13 wieku wybudowali drewnianą fortecę zwaną później wieża Csáky użytkownika. Czas znacznego rozwoju gospodarczego i kulturalnego miasta rozpoczęła się w 16 wieku, kiedy chorwacka rodzina szlachecka Zrinski stał się właścicielem całego terenu. 29 maja 1579 roku liczba Juraj Zrinski przyznano specjalne przywileje mieszkańców twierdzy Cakovec, która jest podstawą dla rozwoju Čakovec jako miasto handlu wolnego i data jest nadal obchodzone jako Dzień Miasta Čakovec. Dzięki składek i wysiłków hrabiów Zrinski, Cakovec nazywana jest także miasta na Zrinski. W centrum znajduje się Čakovec Stari Grad, wtedy i teraz symbolem historycznego symbol miasta. Innym ważnym zabytkiem jest kościół i klasztor franciszkanów z pierwszej połowy 18 wieku zbudowany w stylu barokowym. Warto odwiedzić i zobaczyć liczne eksponaty w Muzeum Čakovec. Međimurje słynie wzgórz i winnic, rolnictwa i terenów łowieckich. Wszyscy smakosze z pewnością cieszyć się, gdy próbują niektóre z lokalnych specjałów, takich jak maltretowanych zup, gulaszu lub strudel Međimuje, a wszystko to przy lampce dobrego wina z piwnic Medjimurje. Zapraszamy do odwiedzenia Medjimurje i Cakovec, i cieszyć się w tej idyllicznej regionie, w którym łączą się liczne europejskie wpływy. Szukać kwater prywatnych w Cakovec. Apartamenty, pokoje i domy wakacyjne Cakovec, tańsze nawet o 40% bez wysokich opłat agencyjnych. Witamy Cakovec!

Čakovec Prognoza pogody
Szukaj noclegu w pobliżu miejsca Čakovec