Apartamenty i kwatery prywatne Koprivnica

Koprivnica to miasto i siedziba powiatu Koprivnica-Križevci w Chorwacji. Znajduje się w północno-zachodniej części kontynentalnej Chorwacji, pomiędzy zboczami niskich górach Bilogora i Kalnik i rzeki Drawy. Z miasta Zagrzebia jest około 85 kilometrów. Przez miasto przepływa niewielki strumień, z którego Koprivnica zawdzięcza swoją nazwę. Po raz pierwszy miasto zostało wymienione jest 13 wieku i 14 wieku stał się wolnym miastem królewskim....

Sortuj według:

Domek letniskowy Inn Green

Koprivnica

Od morza > 50 km
Pojemność 3 osób

od 160 €

1 recenzje - 5/5

Domek letniskowy Mala tajna

Koprivnica

Od morza > 50 km
Pojemność 2 osób

od 100 €

Domek letniskowy Inn Green ( Koprivnica)

Dlaczego warto odwiedzić Podravinę? Zielona i samowystarczalna, oddalona zaledwie godzinę jazdy od Zagrzebia, Podravina jest idealnym miejscem, aby uciec od tłumów i odpocząć od stresującej codzienności miasta. Miłośnicy przyrody nie będą zawiedzeni, niezależnie od tego, czy szukają aktywnego wypoczynku, czy relaksu. Chcesz wzbogacić swój pobyt odrobiną kultury i historii? Nie martw się, Podravina ma coś dla każdego i oferuje tak wiele, że będziesz chciał wracać, aby niczego nie przegapić.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy Inn Green

Od morza > 50 km
Pojemność 3 osób

Cena od 160 €

1 recenzje - 5/5
Domek letniskowy Mala tajna ( Koprivnica)

Wśród winnic, lasów i zieleni znajduje się Dom Wakacyjny Mala Tajna. Znajduje się on w miejscowości Kunovec Breg w żupanii Koprivnicko-Križevac. Zagrzeb - 100 km Varaždin - 40 km Pojemność domu wynosi 2 osoby. Naszym gościom udostępniliśmy duży parking, saunę na podczerwień i basen z hydromasażem, grill, grill i piec chlebowy. Dom składa się z dwóch pięter. Parter składa się z dużej kuchni ze wszystkimi sprzętami AGD, jadalni z smart TV obok stołu oraz drewnianego stołu z ławą i krzesłem przy wejściu oraz toalety. Piętro składa się z salonu typu open space z narożnikiem, aneksu kuchennego, sauny na podczerwień oraz otwartego przejścia do basenu z hydromasażem znajdującego się w ogrodzie zimowym, sypialni z łóżkiem małżeńskim oraz łazienki z kabiną prysznicową typu walk-in . Oprócz tego znajduje się duży taras z meblami narożnymi i dwoma leżakami.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy Mala tajna

Od morza > 50 km
Pojemność 2 osób

Cena od 100 €

Przewodnik turystyczny - Koprivnica

Koprivnica  - Herb Koprivnica to miasto i siedziba powiatu Koprivnica-Križevci w Chorwacji. Znajduje się w północno-zachodniej części kontynentalnej Chorwacji, pomiędzy zboczami niskich górach Bilogora i Kalnik i rzeki Drawy. Z miasta Zagrzebia jest około 85 kilometrów. Przez miasto przepływa niewielki strumień, z którego Koprivnica zawdzięcza swoją nazwę. Po raz pierwszy miasto zostało wymienione jest 13 wieku i 14 wieku stał się wolnym miastem królewskim. Podczas tureckiego podboju stał się ośrodkiem biurze Vojna Krajina, a po przejściu tureckiego zagrożenia pod koniec 17 wieku, doświadczył szybkiego rozkwitu gospodarczego i kulturalnego. Dziś jest to nowoczesne miasto z około 30.000 mieszkańców, a główną działalnością jest rolnictwo, hodowla zwierząt, spożywczym, farmaceutycznym i drzewny i papierniczy. Turystyka rozwija się powoli dzięki dobrze zachowanym barokowym centrum miasta, i mnóstwo imprez kulturalnych i rozrywkowych. U nas znajdziesz noclegi w tanich mieszkań i pokoi w prywatnych domach. Dla turystów i odwiedzających z pewnością będzie najbardziej atrakcyjne centrum starego miasta, dzisiejsza Zrinski, Florijanski i Jelačić Square, gdzie znajdują się stare jednopoziomowy dom w barokowym i secesyjnym stylu. Łagodne wzgórza w okolicach Koprivnica bogate w winnice i sady, a następnie rzeki Drawy i jej dopływów i jezior ukryć wiele ciekawych i interesującej treści. Koprivnica jest uważany za gastronomicznej centrum kontynentalnej Chorwacji, z dobrze znane firmy Podravka, Muzeum żywienia i wielu najlepszych restauracjach. Skontaktować się bezpośrednio właścicielom mieszkań i pokoi w Koprivnica i oszczędź do 40%. Szukaj niedrogiego zakwaterowania w Koprivnica i okolic. Zapraszamy do Koprivnica!

Koprivnica Prognoza pogody
Szukaj noclegu w pobliżu miejsca Koprivnica