Apartamenty i kwatery prywatne Koprivnica

Koprivnica to miasto i siedziba powiatu Koprivnica-Križevci w Chorwacji. Znajduje się w północno-zachodniej części kontynentalnej Chorwacji, pomiędzy zboczami niskich górach Bilogora i Kalnik i rzeki Drawy. Z miasta Zagrzebia jest około 85 kilometrów. Przez miasto przepływa niewielki strumień, z którego Koprivnica zawdzięcza swoją nazwę. Po raz pierwszy miasto zostało wymienione jest 13 wieku i 14 wieku stał się wolnym miastem królewskim....

Sortuj według:

Apartamenty Cecilia

Koprivnica

Od morza > 50 km
Pojemność 8 osób

na żądanie

Apartamenty Cecilia ( Koprivnica)

Ładne i komfortowe apartamenty w spokojnej części miasta Koprivnica, w pobliżu dworca centralnego, kolejowego i autobusowego. W pełni wyposażona kuchnia, centralne ogrzewanie, TV, radio, pralka, suszarka, żelazko i deska do prasowania i inne potrzeby. Darmowe Wi-Fi, parking w podwórzu, garaż dla rowerów i motocykli, a także możliwość bezpłatnego korzystania z dwóch rowerów. Korzystanie z tarasem i ogrodem z meblami ogrodowymi i grillem sąsiednim dostępnych.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Cecilia

Od morza > 50 km
Pojemność 8 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Koprivnica

Koprivnica  - Herb Koprivnica to miasto i siedziba powiatu Koprivnica-Križevci w Chorwacji. Znajduje się w północno-zachodniej części kontynentalnej Chorwacji, pomiędzy zboczami niskich górach Bilogora i Kalnik i rzeki Drawy. Z miasta Zagrzebia jest około 85 kilometrów. Przez miasto przepływa niewielki strumień, z którego Koprivnica zawdzięcza swoją nazwę. Po raz pierwszy miasto zostało wymienione jest 13 wieku i 14 wieku stał się wolnym miastem królewskim. Podczas tureckiego podboju stał się ośrodkiem biurze Vojna Krajina, a po przejściu tureckiego zagrożenia pod koniec 17 wieku, doświadczył szybkiego rozkwitu gospodarczego i kulturalnego. Dziś jest to nowoczesne miasto z około 30.000 mieszkańców, a główną działalnością jest rolnictwo, hodowla zwierząt, spożywczym, farmaceutycznym i drzewny i papierniczy. Turystyka rozwija się powoli dzięki dobrze zachowanym barokowym centrum miasta, i mnóstwo imprez kulturalnych i rozrywkowych. U nas znajdziesz noclegi w tanich mieszkań i pokoi w prywatnych domach. Dla turystów i odwiedzających z pewnością będzie najbardziej atrakcyjne centrum starego miasta, dzisiejsza Zrinski, Florijanski i Jelačić Square, gdzie znajdują się stare jednopoziomowy dom w barokowym i secesyjnym stylu. Łagodne wzgórza w okolicach Koprivnica bogate w winnice i sady, a następnie rzeki Drawy i jej dopływów i jezior ukryć wiele ciekawych i interesującej treści. Koprivnica jest uważany za gastronomicznej centrum kontynentalnej Chorwacji, z dobrze znane firmy Podravka, Muzeum żywienia i wielu najlepszych restauracjach. Skontaktować się bezpośrednio właścicielom mieszkań i pokoi w Koprivnica i oszczędź do 40%. Szukaj niedrogiego zakwaterowania w Koprivnica i okolic. Zapraszamy do Koprivnica!

Koprivnica Prognoza pogody
Szukaj noclegu w pobliżu miejsca Koprivnica