Apartamenty i kwatery prywatne Slunj - Rastoke

Slunj to niewielka miejscowość w hrabstwie Karlovac w Chorwacji. Jest on położony w górzystej części środkowej Chorwacji, gdzie są płynących rzek Slunjčica i Korana, wzdłuż głównej drogi prowadzącej do Jeziora Plitwickie i centralnego i południowego Adriatyku. Po raz pierwszy został wymieniony w 15 wieku, kiedy to został zbudowany na stare miasto i twierdza na skalistym wzgórzu nad rzeką Slunjčica. Stare miasto było centrum...

Wybrane apartamenty i kwatery prywatne Slunj - Rastoke

Sortuj według:

Pokoje Pansion Park

Slunj - Rastoke

Od morza > 50 km
Pojemność 43 osób

od 48 €

Apartamenty Cindrić

Slunj - Rastoke

Od morza > 50 km
Pojemność 6 osób

od 85 €

Apartamenty Ava

Slunj - Rastoke

Od morza 10 km
Pojemność 4 osób

od 70 €

Apartamenty Drenovac

Slunj - Rastoke

Od morza > 50 km
Pojemność 5 osób

na żądanie

Apartamenty Plitvicka 42

Slunj - Rastoke

Od morza > 50 km
Pojemność 3 osób

od 50 €

Pokoje Pansion Park ( Slunj - Rastoke)

Śniadanie Park posiada 18 pokoi i położony jest w centrum Slunj, 300 metrów od Rastoka i 30 km od Jeziora Plitwickie. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę, klimatyzację, ogrzewanie, telefon, telewizor i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. W cenę wliczone jest śniadanie.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Pokoje Pansion Park

Od morza > 50 km
Pojemność 43 osób

Cena od 48 €

Apartamenty Cindrić ( Slunj - Rastoke)

Rodzina Cindric oferuje zakwaterowanie w sezonie turystycznym w mieszkaniu (***) W domu. Dom położony jest w spokojnej części miasta Slunj na wzgórzu z panoramicznym widokiem na miasto. Od młyna wsi Rastoke i twierdzy Zrinski i Frankopana znajduje się zaledwie 5 minut spacerem przez malowniczy krajobraz.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Cindrić

Od morza > 50 km
Pojemność 6 osób

Cena od 85 €

Apartamenty Ava ( Slunj - Rastoke)

Apartament Ava znajduje się w spokojnym miejscu, 800 m od centrum miejscowości Slunj. Jest piękny ogród, grill i ogród. Bezpłatne korzystanie z garażu, sprzętu kuchennego, pościeli i ręczników. Zwierzęta mile widziane! Odległość od Rastoke wynosi 1000 m, a jeziora Plitvice - 30 km.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Ava

Od morza 10 km
Pojemność 4 osób

Cena od 70 €

Apartamenty Drenovac ( Slunj - Rastoke)

Apartament Drenovac znajduje się w budynku na pierwszym piętrze w centrum Slunj. W odległości 50 metrów od parku, poczta, piekarnia, bank, kiosk, przychodnia, sklepy, dworzec autobusowy, restauracja, apteka i kościelnych. Bliskość atrakcyjnych miejscowości Rastoke znajduje się zaledwie 400 metrów, Rastoke: wyjątkowa gra matkę naturę, piękne wodospady, sieci dróg i młyny, miejscem prawdziwej przyjemności, a wiele z nich, a do plaży miejskiej nad rzeką Korana, natomiast Jeziora Plitwickie położonych w odległości 30 km. Publiczny parking przed budynkiem jest bezpłatny. Studio jest w pełni wyposażone. Telewizor z płaskim ekranem, pralka, pościel, ręczniki, naczynia i podstawowe kosmetyki (suszarka do włosów) są wliczone w cenę. Cena obejmuje również powitalnego drinka. Składa się z kuchni - jadalnia - pokój dzienny, sypialnia, przedpokój, łazienka i dwa balkony. Powierzchnia apartamentu wynosi 45 m2. W paleniu apartamentu jest dozwolone. Płatności dokonuje się w gotówce po wejściu do mieszkania całkowitą kwotę. Wejścia i wyjścia z mieszkania przez mianowanie. Witamy i przyjemny pobyt!

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Drenovac

Od morza > 50 km
Pojemność 5 osób

Cena na żądanie

Apartamenty Plitvicka 42 ( Slunj - Rastoke)

Plitwickie Apartment 42 znajduje się w Slunj na D1 drogi od Zagrzebia w kierunku morza, 30 km od Jeziora Plitwickie. Mieszkanie jest odnowione, z jednego pomieszczenia zawierającego 3 łóżka (+ dostawki), kuchni i łazienki. w odległości 300 metrów znajdują się sklepy, restauracje, poczta, policja, pogotowie ratunkowe. Mieszkanie posiada taras.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Plitvicka 42

Od morza > 50 km
Pojemność 3 osób

Cena od 50 €

Przewodnik turystyczny - Slunj - Rastoke

Slunj - Rastoke  - Herb Slunj to niewielka miejscowość w hrabstwie Karlovac w Chorwacji. Jest on położony w górzystej części środkowej Chorwacji, gdzie są płynących rzek Slunjčica i Korana, wzdłuż głównej drogi prowadzącej do Jeziora Plitwickie i centralnego i południowego Adriatyku. Po raz pierwszy został wymieniony w 15 wieku, kiedy to został zbudowany na stare miasto i twierdza na skalistym wzgórzu nad rzeką Slunjčica. Stare miasto było centrum chorwackiej feudalnej posiadłości od rodziny Frankopanów. Dzisiejsze miasto liczy 2000 mieszkańców, którzy są w większości pracujących w rolnictwie, rzemiośle i czystego środowiska przemysłu, a ze względu na jej naturalne piękno, jest szybko devoloping turystyki. Miejsca noclegowe są głównie prywatne ciągu apartamenty, pokoje i domy wakacyjne, które oferują przyjaźni i gościnni mieszkańcy. Prawdopodobnie największą atrakcją jest malowniczy Slunja dolna część miasta Rastoke, gdzie rzeka Slunjčica zbudowany liczne wodospady. Tutaj są dobrze zachowane stare młyny z 18. wieku, które nadal pracują i mielenia ziarna na mąkę. W tym niewielkim obszarze znajduje się 22 Mill, które można odwiedzić, a niektóre z nich zostały przekształcone w restauracji, które oferują doskonałe lokalne jedzenie i wino. Ze względu na długą historię, architekturę i Etnograficznym szczątków, Rastoke był w 1969 roku zarejestrowany jako zabytek kultury i są pod ochroną. W pobliżu można również odwiedzić źródło Emerald Green River Slunjčica, imponującą podziemnego świata jaskiń Barac i starej rzymskiej fortecy Cetin. Zapraszamy do spędzenia weekendu lub gdy przejazdem, aby zatrzymać się i Rastoke Slunj i cieszyć się piękną romantyczną atmosferę z wielu wodospadów i młynów. Szukać kwater prywatnych w Slunj i Rastoke. Apartamenty, pokoje i domy letniskowe w Slunj i Rastoke, tańsze nawet o 40%. Witamy Slunj i Rastoke!

Slunj - Rastoke Prognoza pogody