Apartamenty i kwatery prywatne Drežnik Grad

Drežnik Grad to mała wioska w hrabstwie Karlovac w Chorwacji. Administracyjnie należy do gminy Rakovica. Znajduje się wzdłuż rzeki Korana kilka kilometrów na północ od wejścia do Parku Narodowego Jezior Plitwickich. Ma około 300 mieszkańców, którzy są w większości pracujących w rolnictwie, ale także turystycznych, dzięki jego bliskości do świata znanych jezior. Przyjaznych mieszkańców ogół oferują korzystne usługi zakwaterowania...

Sortuj według:

Pokoje House Hodak

Drežnik Grad

Od morza > 50 km
Pojemność 16 osób

od 40 €

Pokoje House Hodak ( Drežnik Grad)

Obiekt House Hodak położony jest 8 km od Parku Narodowego Jezior Plitwickich i cieszy się malowniczą lokalizacją w ogrodzie z placem zabaw i sprzętem do grillowania. Oferuje on pokoje z łazienką i bezpłatnym bezprzewodowym dostępem do Internetu. Wioska Korana i jaskinie Baraceve i Dreznik Grad są łatwo dostępne. Goście mogą również uprawiać turystykę pieszą, kajakarstwo i jazdę konną. Prowadzi stąd ponad 60 km malowniczych ścieżek rowerowych. Kiedy nadejdzie czas na relaks, możesz po prostu opalać się w ogrodzie i przygotowywać własne posiłki w miejscu na grilla. Dostępne jest również śniadanie.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Pokoje House Hodak

Od morza > 50 km
Pojemność 16 osób

Cena od 40 €

Przewodnik turystyczny - Drežnik Grad

Drežnik Grad  - Herb Drežnik Grad to mała wioska w hrabstwie Karlovac w Chorwacji. Administracyjnie należy do gminy Rakovica. Znajduje się wzdłuż rzeki Korana kilka kilometrów na północ od wejścia do Parku Narodowego Jezior Plitwickich. Ma około 300 mieszkańców, którzy są w większości pracujących w rolnictwie, ale także turystycznych, dzięki jego bliskości do świata znanych jezior. Przyjaznych mieszkańców ogół oferują korzystne usługi zakwaterowania w apartamentach i pokojach w ich prywatnych domach. Oferują one również lokalne i bardzo smaczne sery, miód i inne produkty domowej roboty. Drežnik Zamek był siedzibą byłego powiatu Drežnik wymienionego w 11 wieku. Dzisiejszy twierdza Stari Grad Drežnik leży na skraju wsi, na klifie z widokiem na rzekę Korana. Lords of Drežnik Grad było wiele rodzin szlacheckich w tym Frankopans. W czasie najazdów tureckich podbojów i, Drežnik Zamek był bardzo ważny gród obronny, który był wielokrotnie podbite, rozebrany, a następnie przebudowany ponownie. Dziś Rakovica gmina zarządza starówkę i uruchomił procedurę ochrony i renowacji i ostatecznym celem jest ożywienie Stari Grad w celach turystycznych. Najbliższe Dreznik Grad istnieje wiele szlaków rowerowych, które odsłaniają całe piękno dziewiczej przyrody tego obszaru. Można również wybrać się do podziemnego świata i wspaniałe stalaktyty i stalagmity w jaskiniach Barac. Oferta gastronomiczna tego regionu jest bardzo bogata i zróżnicowana i można ją wypróbować w wielu restauracjach na drodze do Plitvice. Odwiedź Drežnik Grad, tym małym i cichym miejscu otoczonym przez liczne naturalne piękno. Prywatna ccommodation w Drežnik Grad i okolic. Apartamenty, pokoje i domy letniskowe w Drežnik Grad w sąsiedztwie Jeziora Plitwickie. Witamy w Drežnik Grad!

Drežnik Grad Prognoza pogody