Apartamenty i kwatery prywatne Otočac

Otočac to malownicze miasteczko w hrabstwie Lika Senj w Chorwacji. Znajduje się on w północnej części Lika, w dolinie rzeki Gacka między górami Mala Kapela i Velebit. Żyznej dolinie rzeki Gacka i Otočac była zamieszkana już w czasach prehistorycznych, o czym świadczą liczne przedmioty znalezione z iliryjskich plemion Japoden którzy mieszkali tu. To miejsce po raz pierwszy wspomniano w słynnym tabletki Baska z 12 wieku i od 13 wieku...

Sortuj według:

Pokoje Gacka

Otočac

Od morza > 50 km
Pojemność 4 osób

od 40 €

Apartament Urban Nature

Otočac

Od morza 40 km
Pojemność 4 osób

od 65 €

Domek letniskowy Valinčić

Otočac

Od morza 20 km
Pojemność 6 osób

od 180 €

Pokoje Gacka ( Otočac)

Pokoje rodzinne Markanjevic znajdują się na piętrze domu (dwie sypialnie). Znajdują się one 9 km od centrum Otocac i 4 km od rzeki Gacka. Pokoje rodzinne Markanjevic znajdują się na piętrze domu (dwie sypialnie). Są one oddalone o 45 km od Parku Narodowego Jezior Plitwickich i miasta Senj. Rzeka Gacka jest jednym z najbardziej szanowanych i znanych pstrągowych wód w Europie i na świecie. Gacka zatoka, która łagodnie wije się przez dolinę Gacke od źródła na południowym wschodzie do zatoki na północnym zachodzie, w odległości 11 km. Gacka jest niezwykle bogata we florę i faunę. Spędź przyjemny dzień na wakacjach w rodzinie Markanjevic i ciesz się bogatą kuchnią tego regionu, a także piękną przyrodą, która nas otacza. Witam! Rodzina Markanjevic

Kategoryzacja Kategoryzacja - Pokoje Gacka

Od morza > 50 km
Pojemność 4 osób

Cena od 40 €

Apartament Urban Nature ( Otočac)

Apartament "Urban Nature" znajduje się przy cichej, nowo wybudowanej ulicy niedaleko centrum miasta Otočac. Położony w pobliżu centrum handlowego Plodine, w odległości krótkiego spaceru od muzeum, centrum sportowego, biura turystycznego, dworca autobusowego, ośrodka zdrowia i apteki oraz lokalnych restauracji w odległości kilku minut jazdy samochodem. Obok apartamentu znajduje się otwarty taras z grillem i widokiem na wzgórze, na którym znajduje się zabytkowa twierdza Fortica. Goście mogą korzystać z bezpłatnego Wi-Fi (WiFi), Smart TV, telewizji satelitarnej, lodówki, czajnika, tostera, w pełni wyposażonej kuchni i jadalni, łazienki z prysznicem, pralki dostępnej tylko dla gości oraz parkingu na terenie obszar nieruchomości. Pokój wyposażony jest w dwa wyjmowane łóżka oraz salon z sofą dla dwóch dodatkowych osób. Istnieje możliwość uzgodnienia korzystania z łóżeczka dziecięcego. W mieszkaniu zainstalowana jest klimatyzacja. Okolica jest popularna wśród miłośników pieszych wędrówek i jazdy na rowerze. Apartament Urban Nature to także zakwaterowanie „przyjazne dla rowerzystów”. Posiadamy bezpieczne miejsce (garaż parterowy), w którym możemy przechować rowery i sprzęt naszych gości. Poza przestrzenią apartamentu (salon, kuchnia, łazienka i pokój) do dyspozycji gości jest również pralnia, w której znajduje się pralka, żelazko, deska do prasowania oraz stanowisko do suszenia prania.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Urban Nature

Od morza 40 km
Pojemność 4 osób

Cena od 65 €

Domek letniskowy Valinčić ( Otočac)

Dom wakacyjny Valinčić znajduje się w małym miasteczku Otočac, które znane jest z najczystszej rzeki w Europie, rzeki Gacka i jej źródła w Sinac. Bezpośrednio z Otočaca można odwiedzić sanktuarium niedźwiedzi w Kutarevo lub pojechać na tyrolkę Pazi Medo we Vrhovine. Jeziora Plitwickie, miasta Rijeka, Zadar i Zagrzeb oddalone są od domu wakacyjnego o półtorej godziny jazdy samochodem. W okresie letnim do morza lub miasta Senj można dojechać w dwadzieścia minut. Kąpiel w morzu - spanie w górach w komfortowych 20 stopniach... Dom wakacyjny Valinčić do tej pory podzielił się swoją historią z wieloma osobami, my chcemy podzielić się nią z Wami. Witamy!

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy Valinčić

Od morza 20 km
Pojemność 6 osób

Cena od 180 €

Przewodnik turystyczny - Otočac

Otočac  - Herb Otočac to malownicze miasteczko w hrabstwie Lika Senj w Chorwacji. Znajduje się on w północnej części Lika, w dolinie rzeki Gacka między górami Mala Kapela i Velebit. Żyznej dolinie rzeki Gacka i Otočac była zamieszkana już w czasach prehistorycznych, o czym świadczą liczne przedmioty znalezione z iliryjskich plemion Japoden którzy mieszkali tu. To miejsce po raz pierwszy wspomniano w słynnym tabletki Baska z 12 wieku i od 13 wieku znajdowała się pod administracją Frankopans. Ciekawostką jest fakt, że miasto nigdy nie został zdobyty przez Turków, którzy przez wieki stanowiła zagrożenie. Był to ważny gród obronny aż do 18 wieku. Po przejściu tureckiego zagrożenia, zaczął się rozwijać handel, handel, leśnictwo, drewno i przemysłu tekstylnego. Dziś Otocac liczy około 10.000 mieszkańców i powoli przyciąga turystów z całego świata do jej dziewiczej przyrody i rzeki Gacka, niepowtarzalny i najczystszych rzek w Europie. Mieszkańcy Otočac oferują zakwaterowanie w ich prywatnych domach rodzinnych, apartamenty, pokoje i domy. Kiedy w centrum miasta, nie zapomnij odwiedzić Muzeum Gacka, który zabierze Cię na ciekawą podróż od prehistorii obszaru aż do dzisiaj. Najbliższe Otocac oferowane są różnorodne działania, takie jak wycieczki rowerowe wzdłuż rzeki Gacka lub wędrówki w góry Velebit, kajakiem w dół rzeki Gacka, obserwacja ptaków, paintball, wędrówki na Northern Velebit Park Narodowy ... wizyta wsi Kuterevo, gdzie jest ciekawa schronisko dla młodych niedźwiedzi i wielu innych dzikich zwierząt w tym regionie. Oczywiście trzeba skosztować pyszne dania tradycyjnej kuchni Lika, podobnie jak pyszne pstrągi z czyste rzeki Gacka. Odwiedź Otocac, Lika, rzece Gacka i góry Velebit, doskonale naturalne środowisko dla spokojnej i przyjemny wypoczynek nad czystym, górskim powietrzu, z dala od miejskiego smogu i hałaśliwych tłumów. Szukaj tanich pokoi prywatnych w Otocac i okolic. Apartamenty, pokoje i domy letniskowe w Otocac tańsze i do 40%, bez kosztownych opłat agencyjnych. Witamy Otočac!

Otočac Prognoza pogody