Apartamenty i kwatery prywatne Rakovica

Rakovica to mała wieś i gmina w powiecie Karlovac w Chorwacji. Znajduje się w centralnej części Chorwacji, Kordun między Karlovac i Jeziora Plitwickie. Rakovica zajmuje poczesne miejsce w historii Chorwacji, gdzie w 1871 roku wybuchł bunt, kierowany przez Eugen Kvaternik który był ostatecznie nieudana próba ustanowienia wolnego państwa chorwackiego. Rakovica gmina liczy około 3000 mieszkańców, którzy zajmują się głównie rolnictwem...

Sortuj według:

Apartamenty Melissa

Rakovica

Od morza > 50 km
Pojemność 10 osób

na żądanie

Apartament Lana

Rakovica

Od morza > 50 km
Pojemność 2 osób

na żądanie

Apartamenty Melissa ( Rakovica)

Witamy Melissa mieszkaniu, które znajduje się blisko jeziora Park Narodowy Pitvicka. Urlop może również spełniać wycieczkę i jeziora lub po prostu cieszyć się spokojnym wieczorem, przez wieś nie ma wysokie drogi, więc jest to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, ponieważ mieszkanie znajduje się w zielonej i nieskażonej przyrody. Również idealne dla młodych ludzi, ponieważ jest blisko do obiektów turystycznych jak sporty wodne, jazda na nartach, jazda na rowerze, fotografia, turystyka. Główną atrakcją są Jeziora Plitwickie.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Melissa

Od morza > 50 km
Pojemność 10 osób

Cena na żądanie

Apartament Lana ( Rakovica)

Apartament Lana znajduje się w spokojnym miejscu Lipovača. Położony 15 km od Jeziora Plitwickie i 4 km od jaskiń Barac. Apartament 2 + 2 łóżka i łóżeczko dziecięce na życzenie. Na zewnątrz mamy huśtawki i ławki i jest idealny dla rodzin z dziećmi.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Lana

Od morza > 50 km
Pojemność 2 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Rakovica

Rakovica  - Herb Rakovica to mała wieś i gmina w powiecie Karlovac w Chorwacji. Znajduje się w centralnej części Chorwacji, Kordun między Karlovac i Jeziora Plitwickie. Rakovica zajmuje poczesne miejsce w historii Chorwacji, gdzie w 1871 roku wybuchł bunt, kierowany przez Eugen Kvaternik który był ostatecznie nieudana próba ustanowienia wolnego państwa chorwackiego. Rakovica gmina liczy około 3000 mieszkańców, którzy zajmują się głównie rolnictwem i turystyką. W bezpośrednim sąsiedztwie Jeziora Plitwickie to jedno z głównych źródeł dochodu dla mieszkańców. Turystyka i różnorodna oferta prywatnych pomieszczeniach mieszkalnych i lokalnych rodzimych produktów, takich jak ser i miód są głównym źródłem dochodu. Jeśli chcesz zwiedzić Jeziora Plitwickie i dziewiczą przyrodę tego obszaru, zalecamy, aby spędzić noc w prywatnych domach, gdzie sympatyczni uczynią Państwa pobyt był bardzo przyjemny. Jedną z atrakcji przyrodniczych, które powinny być postrzegane iare podziemne jaskinie Barac. W pobliżu znajduje się twierdza obronna Dreznik Grad, który był niegdyś siedzibą Drežnik powiatu w 11 wieku. Z innych atrakcji turystycznych tego regionu, są bardzo atrakcyjne i dobrze utrzymane ścieżki rowerowe oraz liczne restauracje wzdłuż głównej drogi, że w ich menu oferują wyśmienite lokalne specjały. Wizyta i pobyt kilka dni w tej dziedzinie, która ma piękne krajobrazy i nieskażoną przyrodę. Szukaj tanich kwater prywatnych w Rakovica i jego okolicach. Apartamenty, pokoje i domy letniskowe w okolicy Rakovica oraz Jeziora Plitwickie. Witamy Rakovica!

Rakovica Prognoza pogody