Apartamenty i kwatery prywatne Jasenovac

Jasenovac to spokojne miejsce i siedziba gminy w powiecie Sisak w Chorwacji. Leży w południowo-wschodniej części daleko Sisak powiatu w przestronnej Panońską otoczony rzek Trebež, Sava i Una. Sisak jest prawie 70 kilometrów i wieś liczy 800 mieszkańców. Dzięki jego zasobów naturalnych, żyznej ziemi i gęste lasy dębowe i jesionowe mieszkańcy Jasenovaca jest zaangażowany głównie w rolnictwie, hodowli bydła i leśnictwo. Turystyka...

Sortuj według:

Pokój Kod ribiča

Jasenovac

Od morza 4 km
Pojemność 30 osób

na żądanie

Pokój Kod ribiča ( Jasenovac)

W Jasenovaca, zaledwie 7 km od Novska (zjazd autostrady A3) znajduje się restauracja Kod Ribica. Przy wejściu do pola Lonja, otoczone dużą ilością zabytków kultury i przyrody, to jest po prostu nieomylny punktem dla zwiedzających i turystów. Jeśli pragniesz specjalności Posavinie jeśli szukasz dobrego wina, jeśli potrzebujesz miejsca do świętowania lub po prostu chcesz spędzić przyjemny czas z przyjaciółmi i rodziną, to dobrze trafiłeś. Restauracja posiada własny parking na około 30 samochodów. Wnętrze restauracji z 60 miejscami (i oddzielnej sali 20) jest odpowiednia do obiadów weselnych, różnych innych uroczystości lub spotkań biznesowych separacji mniejszego pokoju. W oddzielnym pomieszczeniu z 20 miejscami można korzystać z kominkiem i piec chlebowy. Oferujemy 12 pokoje sypialne. Każdy pokój wyposażony jest w telewizję satelitarną (LCD), WC, szafki nocne i przechowywanie na ubrania i buty. Pojemność pokoju jest około 30 osób.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Pokój Kod ribiča

Od morza 4 km
Pojemność 30 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Jasenovac

Jasenovac  - Herb Jasenovac to spokojne miejsce i siedziba gminy w powiecie Sisak w Chorwacji. Leży w południowo-wschodniej części daleko Sisak powiatu w przestronnej Panońską otoczony rzek Trebež, Sava i Una. Sisak jest prawie 70 kilometrów i wieś liczy 800 mieszkańców. Dzięki jego zasobów naturalnych, żyznej ziemi i gęste lasy dębowe i jesionowe mieszkańcy Jasenovaca jest zaangażowany głównie w rolnictwie, hodowli bydła i leśnictwo. Turystyka rozwija się powoli, ponieważ prawie cały obszar gminy znajduje się Park Przyrody Lonjsko Polje, który jest największym obszarem chronionym podmokłych w dorzeczu Dunaju. Tutaj można zobaczyć wiele dzikich i domowych zwierząt, zagrożonych gatunków ptaków, jak również tradycyjną drewnianą architekturę starych domów. Obszar ten jest prawdziwym rajem dla smakoszy, jeśli kochasz dania przyrządzane z ryb słodkowodnych. Pomimo przyrody, Jasenovac jest prawdopodobnie najbardziej znany Jasenovac Pamięci, który jest jednym z największych pomników Holokaustu i ludobójstwa 2 wojny światowej w Chorwacji. Odwiedź Jasenovaca, oferują swoje hołd ofiarom faszyzmu i cieszyć się bogatą florę i faunę, która go otacza. Szukaj niedrogich kwater prywatnych w Jasenovaca i okolic. Apartamenty pokoje i domy wakacyjne w Jasenovaca. Witamy Jasenovac!

Jasenovac Prognoza pogody
Szukaj noclegu w pobliżu miejsca Jasenovac