Apartamenty i kwatery prywatne Bjelovar

Bjelovar to miasto i centrum Bjelovar powiatu w Chorwacji. Znajduje się on w dużej płaskowyżu na południowych stokach Bilogora w północno-zachodniej Chorwacji. To ekonomiczne, kulturowe i polityczne centrum regionu, w którym mieszka 50000 mieszkańców. Jest to jedno z najmłodszych miast w Chorwacji, utworzona w 1756 roku, decyzją austro-węgierskiej cesarzowej Marii Teresy. Jedną z ciekawszych rzeczy jest to, że został zbudowany jako...

Sortuj według:

Apartamenty Matic

Bjelovar

Od morza > 50 km
Pojemność 8 osób

na żądanie

Apartamenty Matic ( Bjelovar)

Apartamenty znajdują się w pierwszej strefie miasta, przy ulicy A. Mihanovica 41. Mamy 2 apartamenty. Apartament 1 ma około 65 m2, sprawiają, że dwie sypialnie, pokój dzienny, kuchnia i łazienka z WC i korytarz. Apartament 2 jest 32 m2 składa się z salonu z aneksem kuchennym oraz sypialni i łazienki z WC. Apartamenty są klimatyzowane. W każdym pokoju i salonie znajduje się telewizor. W hotelu dostępny jest bezprzewodowy Internet przez WiFi. Apartament 1 ma 4 łóżka + 2 dostawki. Apartament 2 z 2 łóżkami. Miasto Bjelovar znajduje się na płaskowyżu w południowej części Bilogora (North West Chorwacja) na 135 metrów nad poziomem morza. Bjelovar jest siedzibą Bjelovar County, ale naturalne, kulturowe i polityczne centrum regionu. Miasto Bjelovar zajmuje łączną powierzchnię 191,9 km2 i administracyjnie obejmuje 31 osiedli. Dziś obszar ma około 42.000 mieszkańców. Witamy, miłe wakacje !!

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Matic

Od morza > 50 km
Pojemność 8 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Bjelovar

Bjelovar  - Herb Bjelovar to miasto i centrum Bjelovar powiatu w Chorwacji. Znajduje się on w dużej płaskowyżu na południowych stokach Bilogora w północno-zachodniej Chorwacji. To ekonomiczne, kulturowe i polityczne centrum regionu, w którym mieszka 50000 mieszkańców. Jest to jedno z najmłodszych miast w Chorwacji, utworzona w 1756 roku, decyzją austro-węgierskiej cesarzowej Marii Teresy. Jedną z ciekawszych rzeczy jest to, że został zbudowany jako poligon i ma prawidłową strukturę kwadratowych ulicy w centrum miasta. Z zabytków zalecamy odwiedzenie barokowy Katedra św Teresa z Avila, zbudowany w 18 wieku, największy kamienny pawilon w Europie w centralnym parku i miejskiego muzeum. Ze względu na bardzo żyznych gruntów i lasów bogatych wzgórz Bilogora, ludność zajmująca się głównie w rolnictwie, hodowli bydła i leśnictwo. Oto długa tradycja produkcji mleka i sera, więc Bjelovar jest czasem określane jako miasto sera. Niektóre z najbardziej popularnych serów, które są produkowane tutaj Bilogorac, Podravac, Dimsi ... W mieście można znaleźć zakwaterowanie w dobrze wyposażonych pokoi i apartamentów w domach jednorodzinnych oraz w okolicy można znaleźć zakwaterowanie w gospodarstwach rolnych, które Oferujemy bardzo ciekawy agroturystyki i healty żywności. W Bjelovarze organizowane są ciekawe imprezy kulturalne i rozrywkowe, takie jak Bjelovar Fair, Terezijana, BOK Fest Doku-artu i innych. Oferta gastronomiczna tego regionu jest bogata i bardzo zróżnicowane i będziesz cieszyć się bardzo smaczne i zdrowe potrawy. Zapraszamy do odwiedzenia Bjelovar i idylliczne stokach Bilogora i odpocząć w bujnej zieleni i świeżego powietrza w tym regionie. Szukać kwater prywatnych w Bjelovar i okolic. Apartamenty, pokoje i domy letniskowe w Bjelovar i okolicach. Witamy Bjelovar!

Bjelovar Prognoza pogody
Szukaj noclegu w pobliżu miejsca Bjelovar