Apartamenty i kwatery prywatne Funtana

Funtana to mała miejscowość turystyczna i gmina w powiecie Istria w Chorwacji. Znajduje się w centralnej części zachodniego wybrzeża Istrii, zaledwie 6 km na południe od Poreč. Po raz pierwszy została wymieniona w 13 wieku jako feudalnej posiadłości biskupów Porec. Jednak obszar ten został zasiedlony przez Rzymian, świadczą pozostałości rzymskiej willi z wodociągu w obszarze zielonej laguny, które mogą być obecnie postrzegane....

Sortuj według:

Apartament Sahic

Funtana

Od morza 500 m
Pojemność 12 osób

od 35 €

Apartamenty Palme

Funtana

Od morza 400 m
Pojemność 8 osób

na żądanie

Apartament Sahic ( Funtana)

Sahic Apartamenty znajdują się w Funtana, spokojnej miejscowości na Istrii, znajduje się zaledwie 8 km od centrum miasta. Nasz obiekt składa się z trzech mieszkań o 45 m2. Każdy apartament składa się z sypialni, łazienki, kuchni, salonie i na tarasie. Pojemność naszych apartamentów jest A4 cztery osoby. Wszystkie apartamenty wyposażone są w klimatyzację, telewizję satelitarną, internet WFI. Każdy apartament posiada miejsce parkingowe, a budynek zawiera wspólny grill.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Sahic

Od morza 500 m
Pojemność 12 osób

Cena od 35 €

Apartamenty Palme ( Funtana)

Apartament z 2 sypialniami, 2 łazienki, pokój dzienny z kuchnią i tarasem z palmami. Znajduje się na parterze. Rożen. Nowoczesny, w pełni wyposażone.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Palme

Od morza 400 m
Pojemność 8 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Funtana

Funtana  - Herb Funtana to mała miejscowość turystyczna i gmina w powiecie Istria w Chorwacji. Znajduje się w centralnej części zachodniego wybrzeża Istrii, zaledwie 6 km na południe od Poreč. Po raz pierwszy została wymieniona w 13 wieku jako feudalnej posiadłości biskupów Porec. Jednak obszar ten został zasiedlony przez Rzymian, świadczą pozostałości rzymskiej willi z wodociągu w obszarze zielonej laguny, które mogą być obecnie postrzegane. Do lat pięćdziesiątych ubiegłego wieku, mieszkańcy Funtana zajmowali się głównie rolnictwem i rybołówstwem. W latach sześćdziesiątych ubiegłego wieku z zbudowano pierwsze hotele i obozy oraz w dziedzinie zielonej laguny. Turystyka rozwija się powoli, a mieszkańcy Funtana zaczynają oferować usługi zakwaterowanie w apartamentach, pokojach i domach wypoczynkowych w ich prywatnych domach rodzinnych. Obecnie większość obiektów turystycznych Funtana rozciąga się od zielonej laguny na północy, do Valkanela na południu. Ten długi obszar całych kilku kilometrów znajdują się liczne małe zatoczki i plaże z widokiem na kilkanaście mniejszych wysp rozrzuconych przed Funtana. Jednym ze specyfiką Funtana jest wiele restauracji, tawern i piwnicami, gdzie można skosztować znakomitych specjałów Istrii i słynne wina z Istrii. Oprócz bogatej oferty gastronomicznej, Funtana oferuje wiele ścieżek rowerowych wzdłuż wybrzeża i we wnętrzu, sporty wodne, tenis, piłka nożna, mini golf, kręgielnia, jazda konna ... Od sportów ekstremalnych oferowany jest wspinaczka w pobliżu Lim Channel, szkoła spadochroniarstwo i skakać z samolotu w aeropark Vrsar. Odwiedź Funtana, ten ukryty klejnot zachodnim wybrzeżu Istrii i cieszyć się nieskażoną przyrodę, łagodny, śródziemnomorski klimat i krystalicznie czystej wody morskie. Szukać kwater prywatnych w Funtana. Skontaktować się bezpośrednio właścicielom mieszkań, pokoi i domków letniskowych w Funtana i zaoszczędzić do 40% na drogich opłat agencyjnych. Witamy Funtana!

Funtana Prognoza pogody