Apartamenty i kwatery prywatne Vrsar

Vrsar to mała rybacka i turystyczna miejscowość i gmina w powiecie Istria w Chorwacji. Znajduje się na zachodnim wybrzeżu Istrii, zaledwie 11 km na południe od Poreč. Gmina Vrsar obejmuje dziewięć mniejszych miejscowościach i ma około 2000 mieszkańców. Vrsar jest zamieszkana od czasów prehistorycznych, kiedy to było zamieszkane przez starożytnych Histri i Liburnians, aw 1 wieku została podbita przez Rzymian, którzy rozwinęli się...

Sortuj według:

Apartamenty Iva

Vrsar

Od morza 200 m
Pojemność 8 osób

od 55 €

Apartamenty Iva ( Vrsar)

Z czterech Vrsar punktu widzenia wychodzi na piękny archipelag 18 niezamieszkałych wysp zanurzonych w błękitnym Adriatykiem. Plaże w Vrsar różnych plaż dla rodzin z dziećmi, aż do skalistej plaży nudystów jednym z największych w Europie, w którym Vrsar zyskał światową sławę. Oczywiście istnieje również bogata kuchnia oraz szereg dodatkowych atrakcji dla miłośników aktywnego wypoczynku z samoistnym pobliskim parku adrenaliny. Apartamenty są klimatyzowane i stylowo urządzone. Jedną z największych zalet jest to, że nasze apartamenty znajdują się w pobliżu centrum starego miasta, plaży i wszystkich obiektów, co czyni je idealnymi Apartament A1 (40 m2, 2 +2). W pełni wyposażona kuchnia, pokój dzienny i sypialnia i łazienka. W sypialni znajduje się podwójne łóżko i szafy, a salon jest połączony łóżko rozkładanie się wygodnym łóżkiem podwójnym. Jego położenie zapewnia komfortową temperaturę i najgorętszych .. Mieszkanie jest klimatyzowane i wyposażone w telewizję satelitarną, i oczywiście wszystkie niezbędne urządzenia kuchenne, w tym kuchenkę mikrofalową, lodówkę i ekspres do kawy. W cenę wliczone jest pościel i ręczniki. A2 Apartament (40 m2 2 +2) została zaplanowana na maksymalnie czterech osób i znajduje się na pierwszym piętrze. Składa się z salonu z dwoma pojedynczymi łóżkami i aneksem kuchennym oraz sypialni z podwójnym łóżkiem i łazienką. Apartament jest klimatyzowany i wyposażony w telewizję satelitarną, a wszystkie niezbędne urządzenia kuchenne, w tym kuchenkę mikrofalową, lodówkę i ekspres do kawy. W cenę wliczone jest pościel i ręczniki.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Iva

Od morza 200 m
Pojemność 8 osób

Cena od 55 €

Przewodnik turystyczny - Vrsar

Vrsar  - Herb Vrsar to mała rybacka i turystyczna miejscowość i gmina w powiecie Istria w Chorwacji. Znajduje się na zachodnim wybrzeżu Istrii, zaledwie 11 km na południe od Poreč. Gmina Vrsar obejmuje dziewięć mniejszych miejscowościach i ma około 2000 mieszkańców. Vrsar jest zamieszkana od czasów prehistorycznych, kiedy to było zamieszkane przez starożytnych Histri i Liburnians, aw 1 wieku została podbita przez Rzymian, którzy rozwinęli się w centrum handlowym w odniesieniu do produktów rolnych i zwierząt gospodarskich. Od 9. wieku było pod kierunkiem biskupów Poreč, którzy zbudowali tu zamek zwany castrum Ursariae, a od 15 do końca 18 wieku znajdowała się pod panowaniem weneckim. Potem przyszedł pod zarządem austriackim, i wreszcie po drugiej wojnie światowej została przyłączona do Chorwacji. Vrsar całej historii opracowane na 55-metrowej skoczni przy ujściu zatoki Lim, ale dziś nowa część Vrsar rozwija się wzdłuż pięknego wybrzeża i czyste morze. Zakwaterowanie jest w dodatku do kilku hoteli i obozów oferowanych w jakości i dobrze wyposażone apartamenty, pokoje i domy wakacyjne w prywatnym zakwaterowania rodziny. Vrsar jest pełna kamieni i skalistych plaż, które są bardzo dobrze wyposażone i 5 z nich posiada niebieską flagę. Wyróżniamy plaży Belvedere, Petalon, plaży miejskiej, a zwłaszcza pięknych plaż na wyspie St. George, który jest tylko kilka minut jazdy łodzią z portu w Vrsar. Dla miłośników aktywnego wypoczynku Vrsar oferuje wiele ścieżkami rowerowymi i spacerowymi, centrum nurkowania, adrenalina park, Akros, zorganizowanej wspinaczki w kanale Lim i aeropark Vrsar, gdzie można doświadczyć lotu ptaka dotyczącą całego obszaru, ale także wejść do szkoły ze spadochronem lub skok w tandemie z samolotu. Polecamy wziąć zorganizowane wycieczki do Lim, 12 km głębokiego fiordu z niebiesko-zielone morze i obfitości ryb i skorupiaków. Bogata kuchnia Istrii i specjalności, takich jak Istrii prosciutto, trufla, szparagi, polenta na Istrii sposób, kapusta z jagnięciny, ryb i owoców morza, można podziwiać w wielu tawern i restauracji. Latem Vrsar jest jak otwarta scena dla wielu festiwali, koncertów i słynny festiwal rybacki. Odwiedź Vrsar tego pięknego miasteczka turystycznego z wielu różnych działań, od ładne i przyjemne spacery i pływanie w czystej wodzie, aż adrenalina skacze z samolotu. Szukaj tanich kwater prywatnych w Vrsar. Apartamenty, pokoje i domy wakacyjne w Vrsar, tańsze nawet o 40% bez kosztownych opłat agencyjnych. Zapraszamy do Vrsar!

Vrsar Prognoza pogody