Apartamenty i kwatery prywatne Kaštelir-Labinci

Kaštelir-Labinci to mała wieś i gmina w powiecie Istria w Chorwacji. Znajduje się na zachodnim wybrzeżu Istrii, około dziesięciu kilometrów od miasta Poreč. Dawniej dwa oddzielne miejsca Kaštelir i Labinci (Castelier - S.Domenico), rozłożone i rozwijane na przestrzeni wieków, a dzisiaj połączyły się w wyjątkowym miejscu i gminy kaštelir-labinci. Dzisiaj w kaštelir-labinci mieszka około 1500 mieszkańców, którzy są głównie...

Sortuj według:

Apartamenty Zugan

Kaštelir-Labinci

Od morza 7 km
Pojemność 24 osób

od 55 €

Apartamenty Zugan ( Kaštelir-Labinci)

Dom z basenem, który oferuje 5 apartamentów dla 4-5 osób. Spokojna lokalizacja, wszystkie apartamenty z widokiem na morze i tarasem.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Zugan

Od morza 7 km
Pojemność 24 osób

Cena od 55 €

Przewodnik turystyczny - Kaštelir-Labinci

Kaštelir-Labinci  - Herb Kaštelir-Labinci to mała wieś i gmina w powiecie Istria w Chorwacji. Znajduje się na zachodnim wybrzeżu Istrii, około dziesięciu kilometrów od miasta Poreč. Dawniej dwa oddzielne miejsca Kaštelir i Labinci (Castelier - S.Domenico), rozłożone i rozwijane na przestrzeni wieków, a dzisiaj połączyły się w wyjątkowym miejscu i gminy kaštelir-labinci. Dzisiaj w kaštelir-labinci mieszka około 1500 mieszkańców, którzy są głównie zaangażowane w małych przedsiębiorstw, rolnictwa, produkcji wina i oliwy z oliwek. W wielu domach prywatnych goście mogą znaleźć zakwaterowanie w apartamentach i pokojach, a dania kuchni lokalnej oraz specjały z Istrii. Hera są również oferowane rustykalnych luksusowe domy z basenami i pięknymi ogrodami. Rowerzystów, spacerowiczów i miłośników przyrody mogą śledzić ścieżki rowerowe w zapleczu Porec i otoczenie Kaštelir, co niewątpliwie wezmą je do licznych punktów widokowych, tereny piknikowe i ciekawych gospodarstw. Zalecamy odwiedzenie muzeum ludowej, który pozwala zachować cenny zbiór starych narzędzi i przedmiotów, które na krótko powrót do przeszłości tego regionu. Poreč plaże są tylko dziesięć minut odległości jazdy, a oni oferują liczne możliwości zabawy i przyjemności w czystych wodach morskich. Odwiedź Kaštelir i Labinci te dwa typowe Istrii wsie otoczone bujną roślinnością śródziemnomorską, gdzie można cieszyć się zapachem przyrody, czystego powietrza i gościnność jego mieszkańców. Szukać kwater prywatnych w Kaštelir i Labinci. Apartamenty, pokoje i domy wakacyjne do wynajęcia w Kaštelir i Labinci tańsze nawet o 40%, bez kosztownych opłat agencyjnych. Witamy Kaštelir i Labinci!

Kaštelir-Labinci Prognoza pogody