Apartamenty i kwatery prywatne Sveti Petar u Šumi

Sveti Petar u Šumi to małe miasto i gmina w powiecie Istria w Chorwacji. Znajduje się we wnętrzu, w centrum Istrii, zaledwie dziesięć kilometrów od miasta Pazin. Jego nazwa pochodzi od klasztoru benedyktyńskiego, który został zbudowany w 12 wieku. Miejsce było stopniowo rozwijane w najbliższej okolicy wokół niego. Dziś ma populację 1000 mieszkańców, którzy są w większości pracujących w rolnictwie, hodowli bydła i rzemiosła....

Sortuj według:

Domek letniskowy Haus Nikolina

Sveti Petar u Šumi

Od morza 25 km
Pojemność 6 osób

od 70 €

Domek letniskowy Haus Nikolina ( Sveti Petar u Šumi)

Nikolina Haus znajduje się w małej spokojnej miejscowości - Sveti Petar u Šumi w centrum Istrii, w pobliżu Pazin. W otoczeniu natury, kwiaty, stylowe meble ogrodowe i prywatnym basenem. Dom może pomieścić do 6 osób, Zwierzęta domowe, mamy łóżeczko. Istnieją dwie oddzielne sypialnie, kuchnia, łazienka i pokój dzienny. Istnieją dwa klimatyzatory powietrza, toster, mikrofalówka, lodówka, czajnik, naczynia. Budynek jest nowy pod koniec 2008 roku i oferuje swoim gościom większy komfort wypoczynku. Meet Pazin, które oferuje mnóstwo atrakcji kulturalnych i odwiedzić wiele tradycyjnych win i alkoholi sklepów w Pazin i okolicach.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy Haus Nikolina

Od morza 25 km
Pojemność 6 osób

Cena od 70 €

Przewodnik turystyczny - Sveti Petar u Šumi

Sveti Petar u Šumi  - Herb Sveti Petar u Šumi to małe miasto i gmina w powiecie Istria w Chorwacji. Znajduje się we wnętrzu, w centrum Istrii, zaledwie dziesięć kilometrów od miasta Pazin. Jego nazwa pochodzi od klasztoru benedyktyńskiego, który został zbudowany w 12 wieku. Miejsce było stopniowo rozwijane w najbliższej okolicy wokół niego. Dziś ma populację 1000 mieszkańców, którzy są w większości pracujących w rolnictwie, hodowli bydła i rzemiosła. Powoli rozwija się turystyka, turystyka, zwłaszcza wiejskich i noclegi można znaleźć w wysokiej jakości i dobrze wyposażone apartamenty, pokoje i domy wakacyjne w prywatnym zakwaterowania rodziny. Największą atrakcją tego miejsca jest dobrze zachowany klasztor i kościół klasztorny św Piotra i Pawła Apostoła, a cudowny obraz Matki Bożej Čenstohovska, który przyciąga wielu pielgrzymów. Okolica jest idealnym miejscem dla miłośników aktywnego wypoczynku i oprócz wielu ścieżek rowerowych, w pobliżu Pazin oferuje zip line, jeep safari, jazda konna i speleo przygodę w Pazin Cave. Oferta gastronomiczna tego regionu jest bogata w tradycyjnych pyszne domowe dania z Istrii i win, które trzeba spróbować. Odwiedź Sveti Petar u Sumi i cieszyć się ciszą, świeżym powietrzem i nieskażoną przyrodę w zielonym sercu Istrii. Szukaj tanich kwater prywatnych w Sveti Petar u Sumi. Skontaktować się bezpośrednio właścicielom mieszkań, pokoi i domków letniskowych i oszczędź do 40% na drogich opłat agencyjnych. Witamy w Sveti Petar u Sumi!

Sveti Petar u Šumi Prognoza pogody