Apartamenty i kwatery prywatne Drniš

Drniš to niewielka miejscowość w centralnej części powiatu Šibenik-Knin. Został zbudowany w XV wieku u podnóża góry Promina i nad kanionem rzeki Čikola jako twierdza obronna przed Imperium Osmańskim. To jest tylko 30 km od Šibenik, lub około 25 minut jazdy samochodem. Drniš ma około 3300 mieszkańców i oferuje turystom wiele atrakcji turystycznych. Drniš jest prawdopodobnie najbardziej znany z prosciutto, który jest przepysznym...

Sortuj według:

Domek letniskowy Villa Stone Medal

Drniš

Od morza 15 km
Pojemność 7 osób

od 149 €

Apartamenty Drniš Dream House

Drniš

Od morza 10 km
Pojemność 9 osób

od 40 €

Domek letniskowy Villa Stone Medal ( Drniš)

Ten piękny budynek zapewnia 5000 m² pięknej przyrody, wiejskiej sielanki i zapewnia duży komfort. Na kominku spróbuj tradycyjnych i pysznych specjałów z ryb i mięsa. Otoczony przez większość zieleni i przyrody, jest to odpowiednie miejsce do wypoczynku i relaksu. , jacuzzi, bilard, rzutki lub odpoczynek na świeżym powietrzu z telewizorem i minibarem w barze na świeżym powietrzu.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy Villa Stone Medal

Od morza 15 km
Pojemność 7 osób

Cena od 149 €

Apartamenty Drniš Dream House ( Drniš)

Stary dom z kamienia, całkowicie odnowiony. Posiada 3 pokoje, pokoje dzienne, kuchnię, 2 łazienki, 2 toalety i duży taras. Jest on w sumie wyposażony w wi fi. Miejsce parkingowe znajduje się w pobliżu ogrodu. Dom znajduje się w mieście Drniš, na granicy Parku Narodowego Krka, rumuńskiego obozu Burnum. To jest 3 km od mountine Promina, i 20 minut od wybrzeża (Solaris, Šibenik ...) Możesz poczuć duszę starej drogi życia w Dalmacji i Mediterran.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Drniš Dream House

Od morza 10 km
Pojemność 9 osób

Cena od 40 €

Przewodnik turystyczny - Drniš

Drniš  - Herb Drniš to niewielka miejscowość w centralnej części powiatu Šibenik-Knin. Został zbudowany w XV wieku u podnóża góry Promina i nad kanionem rzeki Čikola jako twierdza obronna przed Imperium Osmańskim. To jest tylko 30 km od Šibenik, lub około 25 minut jazdy samochodem. Drniš ma około 3300 mieszkańców i oferuje turystom wiele atrakcji turystycznych. Drniš jest prawdopodobnie najbardziej znany z prosciutto, który jest przepysznym przysmakiem dzięki idealnemu klimatowi. W miejscowości Drniš znajdują się pozostałości kilku wspaniałych fortec, z których najbardziej znanym jest Gradina, która znajduje się na wysokości 344 m npm nad kanionem rzeki Čikola. W pobliżu znajduje się również bardzo interesujące Muzeum Miejskie w Drniš, które ma imponującą kolekcję dzieł Ivana Meštrovića, najsłynniejszego chorwackiego rzeźbiarza, który tu urodził. Tutaj można również zobaczyć kolekcję archeologiczną i kulturowo-historyczną. W pobliżu Drnis znajduje się słynny na całym świecie Park Narodowy Krka i jego liczne atrakcje przyrodnicze, takie jak wodospad Roški lub wyspa Visovac na jeziorze o tej samej nazwie. Wszystkim miłośnikom przyrody i wędrowcom polecamy lekką wspinaczkę na górę Promina, z której roztacza się niezapomniany widok na większość Dalmacji. W drodze do Sibenika znajduje się wyjątkowy park tematyczny Etnoland, w którym można poznać tradycyjne życie mieszkańców regionu Drnis, ale także spróbować wszystkich jego pysznych specjałów. Bardzo tanie noclegi można znaleźć w prywatnych apartamentach, pokojach lub tradycyjnych kamiennych domach na wakacje. Skontaktuj się bezpośrednio z właścicielami kwater prywatnych i zaoszczędź do 40% na wysokich opłatach agencyjnych. Witamy w Drnišu!

Drniš Prognoza pogody