Apartamenty i kwatery prywatne Zaton - Dubrovnik

Zaton Zatoka to malownicza 3 km długości zatoki, która znajduje się zaledwie 10 km na północny zachód od Dubrownika. Jest on podzielony na Veliki i Mali Zaton. To magiczne i malownicze miasteczko ma zakwaterowanie w hotelu, ale oferuje bogaty wybór mieszkań i innych kwaterach prywatnych. Z wyjątkiem mieszkańców turystycznych Zaton zajmują się rybołówstwem, rolnictwem i produkcją wina i oliwy z oliwek. Zaton Bay ma piękne plaże otoczone...

Sortuj według:

Apartament Francesca

Zaton - Dubrovnik

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

na żądanie

Domek letniskowy Tanya

Zaton - Dubrovnik

Od morza 30 m
Pojemność 6 osób

od 180 €

Apartamenty Villa Tramonto

Zaton - Dubrovnik

Od morza 50 m
Pojemność 7 osób

od 45 €

Apartament Haussonne Trsteno

Zaton - Dubrovnik

Od morza 500 m
Pojemność 4 osób

na żądanie

Apartament Francesca ( Zaton - Dubrovnik)

Apartamenty z widokiem na morze, składa się z dwóch sypialni, łazienka kuchnia i salon znajduje się zaledwie 50 metrów od pięknej plaży.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Francesca

Od morza 10 m
Pojemność 5 osób

Cena na żądanie

Domek letniskowy Tanya ( Zaton - Dubrovnik)

Malowniczy dom na wybrzeżu w zatoce Zaton. Dom położony jest na słonecznej stronie, zaledwie 30 metrów od brzegu morza i 50 m od plaży. Dom położony jest w bardzo spokojnej okolicy, w odległości zaledwie 12 km od starego miasta Dubrownika. (8 km od wejścia do Dubrownika). Jest to stary dom, który został całkowicie odnowiony wewnątrz i na zewnątrz. Nowoczesne to komfortowe iw pełni wyposażone. Dom posiada ogromny taras do opalania i miejscami do siedzenia. Widok na zatokę jest ładny i uspokajający.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Domek letniskowy Tanya

Od morza 30 m
Pojemność 6 osób

Cena od 180 €

Apartamenty Villa Tramonto ( Zaton - Dubrovnik)

Villa Tramonto znajduje się na jednej z najpiękniejszych miejsc w Zaton Veliki, z panoramicznym widokiem na całą zatokę Zaton, w otoczeniu bujnej roślinności śródziemnomorskiej, 50 metry od morza. Jeśli chcesz uciec od codziennego życia miejskiego i spędzić wakacje w ciszy i piękna przyrody, wybierz Villa Tramonto, która oferuje Państwu każdy komfort.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartamenty Villa Tramonto

Od morza 50 m
Pojemność 7 osób

Cena od 45 €

Apartament Haussonne Trsteno ( Zaton - Dubrovnik)

Kamienica Sun znajduje się w małym, spokojnym, oryginalnym kurorcie Trsteno, około 15 km na północny zachód od Dubrownika. Idylliczne w górach z widokiem na morze bezpośrednio na Wyspy Elafickie. Dom, otoczony pięknym ogrodem, oferuje trzygwiazdkowy komfort. 4 nowoczesne studia dla 2-4 osób z widokiem na morze z tarasu lub balkonu wyposażone są w aneks kuchenny, telewizję satelitarną i klimatyzację (opcjonalnie). Do dyspozycji Gości jest miejsce do grillowania. Wypełnione miejsca parkingowe znajdują się bezpośrednio przy domu. We wsi znajduje się restauracja, a sklepy oddalone są o około 3 km. Właściciele domów są Niemcami i mieszkają w domu.

Kategoryzacja Kategoryzacja - Apartament Haussonne Trsteno

Od morza 500 m
Pojemność 4 osób

Cena na żądanie

Przewodnik turystyczny - Zaton - Dubrovnik

Zaton - Dubrovnik  - Herb Zaton Zatoka to malownicza 3 km długości zatoki, która znajduje się zaledwie 10 km na północny zachód od Dubrownika. Jest on podzielony na Veliki i Mali Zaton. To magiczne i malownicze miasteczko ma zakwaterowanie w hotelu, ale oferuje bogaty wybór mieszkań i innych kwaterach prywatnych. Z wyjątkiem mieszkańców turystycznych Zaton zajmują się rybołówstwem, rolnictwem i produkcją wina i oliwy z oliwek. Zaton Bay ma piękne plaże otoczone sosnowym lasem, gdzie można odpocząć z maksimum spokoju, spokoju i krystalicznie czystej wody. Zaton ozdabiać takich zabytków jak willi renesansowych dawnej arystokracji Dubrownika, które charakteryzują Zaton w okolicy Dubrownika wsi rezydenta. Życie kulturalne w mieście jest bardzo zróżnicowany i oferuje wiele różnych wydarzeń, takich jak wystawy, przedstawienia i wieczory muzyczne. Zakwaterowanie w Zaton pobliżu Dubrownika. Apartamenty, pokoje i kwatery prywatne Zaton i jest otoczeniem. Witamy Zaton - Dubrovnik!

Zaton - Dubrovnik Prognoza pogody